Ali Ağaoğlu'nun Damadı, 5 Üniversite Birden Bitirmiş - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Ali Ağaoğlu'nun Damadı, 5 Üniversite Birden Bitirmiş

Haberler.com - Haberler | Magazin

Ünlü iş adamı Ali Ağaoğlu'nun kızı ile evlenerek tüm dikkatleri üzerine çeken Koray Kırcal'ın, Türkiye'nin ve dünyanın sayılı 5 üniversitesinde eğitim gördüğü ortaya çıktı.

Ali Ağaoğlu'nun kızı Sena Ağaoğlu, pazar akşamı Çırağan Sarayı'nda düzenlenen düğün töreninde iş adamı Mustafa Kırcal'ın oğlu Koray Kırcal'la nikâh masasına oturdu.

NİKAHI BELEDİYE BAŞKANI KIYDI

Görkemli düğün töreninde genç çiftin nikâhını Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar kıydı. Nikâh şahitliklerini ise Hüseyin Ağaoğlu, Nurcihan Özhabeş, Mustafa Sadık Özhabeş, Ümran İnal ve Süleyman Kırcal yaptı.

EĞİTİM ALANINDA OLAYI ABARTTI

Saçı ve sakalıyla sosyal medyada caps'lere konu olan Ali Ağaoğlu'nun damadı Koray Kırcal hakkında merak edilenler ise ortaya çıkmaya başladı. Bursa'nın ileri gelen ailelerinden MSN Yapı'nın patronu Mustafa-Hülya Kırcal'ın oğlu olan Koray Kırcal'ın, genç yaşına rağmen 5 üniversite bitirerek eğitim alanında biraz abarttığı söylenebilir.


İŞTE BİTİRDİĞİ ÜNİVERSİTELER

Koç Üniversitesi İşletme Yönetimi Bölümü'nden mezun olan Kırcal, bunun yanında Oxford Üniversitesi'nde ingiliz dili edebiyatı, Georgetown Üniversitesi'nde halkla ilişkiler, Yale Üniversitesi'nde ekonomi ve Kaliforniya Üniversitesi'nde yönetim alanında tahsil gördü.

Haberler.com - Magazin Haberleri

Murat Hazinedar, Çırağan Sarayı, Ali Ağaoğlu, Beşiktaş, Magazin, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title