Akhisar'da Fayton Üretip İhraç Edeceğiz

Akhisar'da Fayton Üretip İhraç Edeceğiz

Akhisar'da Fayton Üretip İhraç Edeceğiz
Demirören Haber Ajansı - Haberler | Ekonomi

Dededen Toruna 3 Kuşaktır Fayton Üretimi Yapan Bülent Güneş ve Ortakları Murat Kabasakal ve Tayfur Altınküp Akhisar'da Fayton Fabrikası Kurdu. Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen, Açılış Töreninde Şöyle Dedi: "Dünyanın En İyi Yaşanabilir Şehri Sayılan Viyana'da, Turistler Metronun Yanı Sıra Toplu Taşımacılıkta Atlı Faytonları Tercih Ediyorlar. Biz de Her Yıl 3-5 Ad...

DEDEDEN toruna 3 kuşaktır fayton üretimi yapan Bülent Güneş ve ortakları Murat Kabasakal ve Tayfur Altınküp Akhisar’da fayton fabrikası kurdu. Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen, açılış töreninde şöyle dedi: "Dünyanın en iyi yaşanabilir şehri sayılan Viyana’da, turistler metronun yanı sıra toplu taşımacılıkta atlı faytonları tercih ediyorlar. Biz de her yıl 3-5 adet fayton siparişi veriyoruz. Eskişehir’den fabrikayı açmaya geldim. Fayton fabrikasını çok beğendim. Burada yapılacak faytonlar yurt dışına ihraç edilecek, hem döviz kazandıracak hem de bir nostalji yaşatılacak."

Kaynak: Demirören Haber Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Çok Okunan Haberler

title