AK Partili Vekil Babaoğlu, Bozkurt Selamı İle Karşılandı! Sosyal Medyada Gündem Oldu

AK Partili Vekil Babaoğlu, Bozkurt Selamı İle Karşılandı! Sosyal Medyada Gündem Oldu

MHP'li gençler AK Parti Milletvekili Babaoğlu'nu Bozkurt selamı ile karşıladı. Karşılama anına dair fotoğraf ve videolar sosyal medyada gündem oldu.

AK Parti Konya Milletvekili Mehmet Babaoğlu ve AK Partili Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, MHP ilçe teşkilatı ziyareti sırasında MHP'li gençler tarafından Bozkurt selamı ile karşılandı.

BELEDİYE BAŞKANI EŞLİK ETTİ

AK Parti milletvekili Babaoğlu, referandum çalışmaları kapsamında Beyşehir ilçesindeki MHP ilçe teşkilatını ziyaret etti. AK Partili heyet burada MHP Beyşehir İlçe Başkanı Muzaffer Duymuş ile bir süre görüştü. Ziyarette vekil Babaoğlu'na AK Partili Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun da eşlik etti.
BOZKURT İŞARETİ İLE KARŞILANDI

MHP ilçe binasının koridoruna sağlı sollu dizilen MHP'li gençler, AK Partili heyeti Bozkurt işareti yaparak karşıladı, aynı şekilde de uğurladı.

SOSYAL MEDYADA PAYLAŞTI

Mehmet Babaoğlu, ziyaretin ardından Twitter hesabından fotoğraflar ve video paylaşarak ''Milliyetçi Hareket Partisi Beyşehir İlçe teşkilatı bizi böyle uğurladı. 16 Nisan'da güçlü bir #Evet için Beyşehir tek vücut'' diye yazdı.

Sosyal medyada bu fotoğraf ve videoları konuştu.