AK Parti Şarköy İlçe Başkanlığı Hoşköy'de Toplandı

AK Parti Şarköy İlçe Başkanlığı Hoşköy'de Toplandı

AK Parti Şarköy İlçe Başkanlığı, Hoşköy Beldesi'nde geniş katılımlı toplantı düzenledi.

AK Parti Şarköy İlçe Başkanlığı Hoşköy'de Toplandı

AK Parti Şarköy İlçe Başkanlığı, Hoşköy Beldesi'nde geniş katılımlı toplantı düzenledi. Toplantıya, İlçe Başkanı Osman Kurd, Mürefte Belediye Başkanı İlhan Koçer, Hoşköy Belediye Başkanı Kemal Özvarlık, İl Genel Meclis Üyeleri Sebahattin Karayer, Recep Kanter, belde başkanları, kadın ve gençlik kolları başkanları, yönetim kurulu üyeleri ve partililer katıldı.

Toplantıda, Mürefte Belediye Başkanı İlhan Koçer ile Hoşköy Belediye Başkanı Kemal Özvarlık görev süreleri boyunca yaptıkları hizmetleri anlattı. İl Genel Meclis Üyeleri; Sebahattin Karayer ile Recep Kanter köylerde yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Toplantı ile ilgili genel bir bilgi veren İlçe Başkanı Osman Kurd "Önümüzdeki yıl mahalli seçimler yapılacak. Belki sürpriz bir kararla 2 seçim de bir arada yapılabilir. Parti olarak seçime en iyi şekilde hazırlanıyoruz. Örgütümüzü diri tutmaya, büyükşehir yasası ve getirdikleri ile ilgili neler kazanacağız onları anlatmaya çalışıyoruz. Toplantılarımız aynı şekilde devam edecek." dedi.

23.05.2013 12: 01: 37

TSI

NNNN - TEKİRDAĞ