AK Parti Milletvekilleri Adilcevaz'ı Ziyaret Etti
Advertisement

AK Parti Milletvekilleri Adilcevaz'ı Ziyaret Etti

AK Parti Milletvekilleri Adilcevaz'ı Ziyaret Etti
Anadolu Ajansı - Haberler | Güncel

AK Parti Bitlis Milletvekilleri Cemal Taşar ve Vahit Kiler, Adilcevaz ilçesini ziyaret etti.

AK Parti Bitlis Milletvekilleri Cemal Taşar ve Vahit Kiler, Adilcevaz ilçesini ziyaret etti.

Ziyarette milletvekilleri Taşar ve Kiler'i, İlçe Belediye Başkanı Necati Gürsoy, Aydınlar Belediye Başkanı Arif Tusun ve partililer karşıladı.

Çarşı merkezine geçerek vatandaşlarla bir süre sohbet eden Taşar ve Kiler, işletmeci Hayati Bozkır'ın daveti üzerine kentteki aile plajını ziyaret etti.

Kiler, yaptığı açıklamada, belediye başkanının sorunları ve yapılacakları sıraladığını söyledi.

Bu hizmetlerin kısa sürede yapılması için çaba sarf edeceklerini aktaran Kiler, "Tüm notlarımızı aldık. Belediyemiz ile koordineli şekilde çalışacağız. İnşallah kısa zaman sonra müjdeli haberlerimiz olacak. Bu tür turizme dayalı işletmeleri desteklemek bizim görevlerimiz arasındadır. İşletme sahiplerine misafirperverliklerinden dolayı çok teşekkür ederim." dedi.

Belediye Başkanı Gürsoy da ilçenin içme suyu ve sulama suyu sorunun yönelik projenin kısa sürede hayata geçirileceğini belirterek, "Cevizkent ile çarşı merkezi arasının sıcak asfalt yapılması için projenin hazırlandı. Bu yol bizim için çok önemli. En fazla kullanılan bir yol ve sıcak asfalt yapılmasını istiyoruz. Ayrıca 50 yataklı olan hastanemizin en az 75 yatak kapasitesine çıkartılarak uzman doktor ve poliklinik sayısının artması en acil hizmetlerimizin arasındadır." diye konuştu.

Kentin turizm alanında potansiyeli olduğuna vurgu yapan Gürsoy, ilçeye en az 4 yıldızlı bir otelin yapılması gerektiğini de sözlerine ekledi.

Taşar ve Kiler'e ziyaretlerinde, AK Parti İl Başkanı Nesrullah Tanglay ve partililer eşlik etti.

Kaynak: Anadolu Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title