AHMET KISA HABERLERİ

Ahmet Kısa haber, Ahmet Kısa son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ahmet Kısa

Ahmet Kısa

Doğum Yeri Konya / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1977 - ...

Ahmet Kısa Kimdir ?

Ahmet Kısa, 1977 yılında Derebucak'ta doğdu. İlkokul, ortaokul ve liseyi Derebucak’ta okudu. 1992 yılında aile şirketini kuran Kısa, 1992- 2013 yıllarında şirketin genel müdürlüğünü yaptı. Ahmet Kısa, 2002-2007 yıllarında AK Parti İlçe Başkanlığı görevinde bulundu. Ahmet Kısa, 31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde AK Parti Konya Derebucak Belediye Başkan adayıdır.
Biyografinin devamı için tıklayın
Ahmet Kısa - 5.10.2020
Derebucak Belediyesi'nden okullara "donanım" desteği
Derebucak Belediye Başkanı Ahmet Kısa, yaptığı yazılı açıklamada, kurum olarak ilçedeki okullara bundan önce olduğu gibi bundan sonra da eğitim desteğinin devam edeceğini belirtti.
Ahmet Kısa - 7.9.2020
Derebucak Belediye Başkanı Kısa'nın Kovid-19 testi pozitif çıktı
Konya'nın Derebucak İlçe Belediye Başkanı Ahmet Kısa, Kovid-19 test sonucunun pozitif çıktığını duyurdu.
Ahmet Kısa - 3.9.2020
Derebucak'ta okul bahçeleri sıcak asfaltla kaplanıyor
Bu çerçevede Çamlık Mahallesi'nde eğitim veren Çamlık İlkokulu'nun bahçesinin de sıcak asfaltla kaplanarak daha modern ve düzgün bir hale getirildiğini aktaran Akçay, şunları kaydetti: "İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz koordinesinde yürütülen 'insan mektebi projesi açık sınıf uygulaması kapsamında bahçelerimiz uygun hale getirilmiş olup, öğrencilerimiz okul bahçelerinden yeni süreçte daha fazla yararlanabilecektir. Okullarımızın güzelleşmesi adına her zaman bizim yanımızda olan, eğitime ve eğitim kurumlarına desteğini hiç esirgemeyen Belediye Başkanımız Sayın Ahmet Kısa'ya öğrenci, öğretmen ve velilerimiz adına şükranlarımı sunuyorum.
Ahmet Kısa - 27.8.2020
Derebucak'ta 500 sülün doğayla buluşturuldu
Derebucak Belediye Başkanı Ahmet Kısa da doğanın kalbi olan mağaralar cennetinde 500 sülünü doğayla buluşturmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, "İlçemize bugüne kadar her türlü konuda destek olan Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürümüz Sayın İsmail Üzmez Bey'e, 8.
Ahmet Kısa - 18.8.2020
Son dakika gündem: Derebucak Kaymakam Vekili Selçuk göreve başladı
Derebucak Belediye Başkanı Ahmet Kısa ve AK Parti İlçe Başkanı Adem Sütçü de göreve başlayan Selçuk'u makamında ziyaret ederek yeni görevinin hayırlı olması dileğinde bulundu.
Ahmet Kısa - 12.8.2020
Son Dakika: Derebucak'a yeni devlet hastanesi
Derebucak Belediye Başkanı Ahmet Kısa, yaptığı yazılı açıklamada, ilçe merkezine yapılacak, proje çizimi çalışmaları hazır olan yeni devlet hastanesinin yapımı için ihaleye çıkarıldığını belirtti.
Ahmet Kısa - 14.7.2020
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü'ne doğru
Programa katılan Derebucak Belediye Başkanı Ahmet Kısa, oluşturulan hatıra ormanına fidan diktiklerini belirterek, 15 Temmuz'da şehit düşen demokrasi kahramanlarına Allah'tan rahmet diledi.
Ahmet Kısa - 8.7.2020
Derebucak'ta doğaya 500 kınalı keklik salındı
Derebucak Belediye Başkanı Ahmet Kısa, yaptığı açıklamada, Derebucak Belediyesinin girişimi üzerine Doğa Koruma ve Milli Parklar 8.
Ahmet Kısa - 29.6.2020
Son dakika haberleri: Derebucak, tıbbi aromatik üretiminde Konya'nın lideri olmayı hedefliyor
Derebucak Belediye Başkanı Ahmet Kısa, yaptığı açıklamada, Derebucak'ta tıbbi aromatik ürünlerde lider bir konuma gelmeyi hedeflediklerini belirtti.
Ahmet Kısa - 12.6.2020
Derebucak'ta şeker fasulyesi üretimi ilçe ekonomisine kazanç sağlıyor
Belediye Başkanı Ahmet Kısa, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay ve Tarımsal Hizmetler ve Koordinasyon Dairesi Başkanı Mustafa Yazlık'la birlikte Gembos Ovası'nda gerçekleştirdiği şeker fasulyesi ekiminin ardından yaptığı açıklamada, Gembos Ovası'nda üretimi gerçekleştirilen şeker fasulyesi yetiştiriciliğinin ilgili kurumlar ve yerel yönetimler tarafından üreticiye sağlanan destek ve imkanlarla birlikte giderek arttığını bildirdi.
Ahmet Kısa - 11.6.2020
Derebucak'ta çilek hasadı başladı
Derebucak Belediye Başkanı Ahmet Kısa, ilçede Gembos Ovası'nda son yıllarda çilek üretiminin önemli gelişme kaydettiğini söyledi.
Ahmet Kısa - 10.6.2020
Beyşehir'deki toplantıda Çamlık Mağaraları masaya yatırıldı
Toplantıya, Derebucak Belediye Başkanı Ahmet Kısa, Şube Müdürleri Onur Budak ve Serhat Uğraş, Beyşehir Milli Park Şefi Fatih Demir ile kurum personelleri katıldı.
Ahmet Kısa - 27.5.2020
Derebucak'taki camilerde ve parklarda dezenfeksiyon çalışması tamamlandı
Derebucak Belediye Başkanı Ahmet Kısa, yaptığı açıklamada, ilçe merkezinde bulunan Merkez Cami ile Kuba Camii ve Musalla Camisi'nde, Derebucak Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından oluşturulan ekipler tarafından başlatılan dezenfeksiyon çalışmalarının sona erdiğini söyledi.
Ahmet Kısa - 19.5.2020
Derebucak'ta Türk bayrağı dağıtıldı
Derebucak Belediye Başkanı Ahmet Kısa, kurum amirleri ile birlikte esnaf ve vatandaşlara Türk bayrağı dağıttı.
Ahmet Kısa - 14.5.2020
Konya Büyükşehir Belediyesi'nden Derebucak'a çilek fidesi desteği
Derebucak Belediye Başkanı Ahmet Kısa, çilek fidesi dağıtım programında yaptığı konuşmada, son dönemde yaptığı hamle ile Konya'da çilek üretiminin önemli bir merkezi haline gelen Derebucak ilçesinde organik çilek yetiştiriciliğinin üreticiye verilen desteklerle daha da iyi noktalara geleceğini söyledi.
Ahmet Kısa - 11.5.2020
AK Parti Konya Milletvekili Akyürek Derebucak'ta
Belediye Başkanı Ahmet Kısa, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, ziyarette ilçeye yapılan ve yapılacak olan yatırımlarla ilgili önemli değerlendirmelerde bulunulduğu belirtildi.
Ahmet Kısa - 10.5.2020
Derebucak'ta berber salonları dezenfekte edildi
Belediye Başkanı Ahmet Kısa, yaptığı açıklamada, koronavirüs salgını dolayısıyla faaliyetlerine geçici süreyle ara veren berberlerin yarından itibaren yeniden hizmet vermeye başlayacağını belirterek, "Berberlik yapan esnaflarımızın işyerlerini müşteri kabul etmeye hazırlandıkları günde onlara destek olmak amacıyla dezenfeksiyondan geçirdik.
Ahmet Kısa - 27.4.2020
Konya Büyükşehir Belediyesi'nden Derebucak'a çilek üretiminde destek
Derebucak Belediye Başkanı Ahmet Kısa, yaptığı açıklamada, Derebucak ilçesinde çilek üretiminin son dönemde giderek yaygınlaştığını söyledi.
Ahmet Kısa - 23.4.2020
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı
Törene, Derebucak Kaymakamı Coşkun Doğan, Belediye Başkanı Ahmet Kısa, İlçe Milli Eğitim Müdürü Bilal Akçay, daire amirleri katıldı.
Ahmet Kısa - 22.4.2020
Derebucak'ta belediyeden pazarcı esnafı ve vatandaşlara ücretsiz koruyucu maske desteği
Belediye Başkanı Ahmet Kısa, yaptığı açıklamada, ilçe merkezinde ve dış mahallelerdeki pazar alanlarında Belediyeye bağlı Temizlik İşleri ekiplerinin Kovid-19 tedbirleri kapsamında yıkama ve dezenfeksiyon çalışmalarını düzenli olarak ve titizlikle sürdürdüğünü belirtti.
Ahmet Kısa - 14.4.2020
Derebucak'ta belediyeden sağlık çalışanlarına hijyen tulumu desteği
Derebucak Belediye Başkanı Ahmet Kısa'nın talimatıyla İlçe Devlet Hastanesi ve 112 Acil Servis İstasyonu görevlileri tarafından kullanılmak üzere hijyen tulumu dağıtıldı.
Ahmet Kısa - 31.3.2020
Derebucak Belediye Başkanı Kısa'dan "Milli Dayanışma Kampanyası"na destek
Konya'da, Derebucak Belediye Başkanı Ahmet Kısa, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından başlatılan Milli Dayanışma Kampanyası'na destek verdi.
Ahmet Kısa - 23.3.2020
"Siz sokağa çıkmayın, ihtiyaçlarınızı biz getirelim" hizmeti
Belediye Başkanı Ahmet Kısa, yaptığı yazılı açıklamada belediye olarak ilçede yeni bir çalışma başlattıklarını belirtti.
Ahmet Kısa - 24.2.2020
Konya'daki depremde hasarlı 10 bina tespit edildi
Derebucak'ta Kaymakam Coşkun Doğan ve Belediye Başkanı Ahmet Kısa ile İl Müdürü Yıldız Tosun'un incelemelerde bulunduğu ifade edilen açıklamada, şunlar kaydedildi: "Deprem sonucunda hasar tespit çalışmaları Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü ile AFAD İl Müdürlüğü koordinesinde aynı gece başlatılmıştır.
Ahmet Kısa - 23.2.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 1
Sınır kapısından giren turistlerin uzaktan ateşini ölçmek için gerekli cihazlar da Ankara'dan talep edildi. Sınırda olabilecek şüpheli kişiler ise sınırdan içeri alınmayacak. Şuanda İran'ın Van'a açılan sınır kapısı olan Saray İlçesi'ndeki Kapıköy Gümrük Kapısı'nda giriş çıkışlar devam ediyor.   GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: ------------------------------- ARŞİV görüntüler Haber-Kamera: VAN, ===================== KONYA'DA 4.5 BÜYÜKLÜĞÜNDE DEPREM   KONYA'nın Derebucak ilçesinde, 4.5 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Deprem çevredeki Seydişehir ve Beyşehir ilçelerinde de hissedildi. Derebucak Belediye Başkanı Ahmet Kısa, "Deprem şiddetli bir şekilde hissedildi.
Ahmet Kısa - 23.2.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 16
Haber: HATAY, ================= Konya'da 4.5 büyüklüğünde deprem   KONYA'nın Derebucak ilçesinde, 4.5 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Deprem çevredeki Seydişehir ve Beyşehir ilçelerinde de hissedildi. Derebucak Belediye Başkanı Ahmet Kısa, "Deprem şiddetli bir şekilde hissedildi.
Ahmet Kısa - 23.2.2020
Konya'da 4.5 büyüklüğünde deprem
KONYA'nın Derebucak ilçesinde, 4.5 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Deprem çevredeki Seydişehir ve Beyşehir ilçelerinde de hissedildi. Derebucak Belediye Başkanı Ahmet Kısa, "Deprem şiddetli bir şekilde hissedildi.
Ahmet Kısa - 6.2.2020
Derebucak'ta yağışlar ekili alanları sular altında bıraktı
Yağışlar dolayısıyla ilçe merkezi ile Çamlık Mahallesi bağlantısını sağlayan yol da su altında kalarak ulaşıma kapanırken, Gencek-Huğlu arasında ulaşımı sağlayan yol ise belediye ekiplerinin yoğun çalışması sonucu yeniden ulaşıma açıldı. Derebucak Belediye Başkanı Ahmet Kısa, gazetecilere yaptığı açıklamada, ilçede iki gündür aralıksız olarak devam eden yağışların dağlardaki karları da erittiğini belirterek, yaşanan taşkınlar sonucu ilçeye bağlı Pınarbaşı Mahallesi'nde 15 ailenin evinin alt bölümlerinin sular altında kaldığını, burada bulunan mahsullerin zarar gördüğünü söyledi.
Ahmet Kısa - 21.1.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 13
GÖRÜNTÜ GEÇİLİYOR HABER: Yavuz YILMAZ / BURSA =============================== Antalya'da sazlık yangını (3) YANGIN KONTROL ALTINA ALINDI Antalya'nın Aksu ilçesi Yamansaz mevkiinde dün gece saatlerinde başlayan ve zaman zaman kontrol altına alınan ancak şiddetli rüzgar nedeniyle bugün öğle saatlerinde yeniden başlayan yangın kontrol altına alındı. Yangına Antalya Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı 15 itfaiye aracı, 100 kişilik itfaiye personeli ve Orman Bölge Müdürlüğü'ne bağlı 7 itfaiye aracı müdahale etti. Yangının çıkış nedeni henüz belirlenemezken Muratpaşa Kaymakamı Orhan Burhan ve Antalya Büyükşehir Belediyesi itfaiye Daire Başkanı Ahmet Kısa yangın yerine gelerek inceleme yaptı, bilgi aldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ahmet Kısa Haberleri | Ahmet Kısa Kimdir - Haberler - Ahmet Kısa haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ahmet Kısa kimdir, hayatı ve biyografisi. Vali Özkan ve Başkan Altay Derebucak'ta vatandaşlarla buluştu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 26.10.2020 17:17:21. #1.15#
title