Ahmet Ağırakça Haberleri

Ahmet Ağırakça haber, Ahmet Ağırakça son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ahmet Ağırakça - 23.08.2019
YÖK'ten 'ahmet ağırakça' açıklaması
Yükseköğretim Kurulu'nca (YÖK) Mardin Artuklu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Ağırakça'nın görevden alındığına ilişkin haberlerin gerçeği yansıtmadığı belirtildi.
Ahmet Ağırakça - 23.08.2019
YÖK'ten 'ahmet ağırakça' açıklaması
YÜKSEKÖĞRETİM Kurulu'nca (YÖK) Mardin Artuklu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Ağırakça'nın görevden alındığına ilişkin haberlerin gerçeği yansıtmadığı belirtildi.
Ahmet Ağırakça - 23.08.2019
YÖK'ten "Mardin Artuklu Üniversitesi Rektörlüğü" açıklaması
Yükseköğretim Kurulunca (YÖK) Mardin Artuklu Üniversitesi rektörlüğüne, Prof. Dr. Ahmet Ağırakça'nın görev süresinin dolması ve yaş haddi sınırında olması sebebiyle yeni atama yapıldığı kaydedildi.
Ahmet Ağırakça - 26.05.2019
Bağcılar Belediyesi ramazan etkinlikleri
Mardin Artuklu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Ağırakça, "Recep Tayyip Erdoğan 1994 seçimlerini kazanıp İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olduğu günden sonra şehir değişmeye başladı.
Ahmet Ağırakça - 30.12.2018
Fetihleri Anlamak Fatihleri Anmak" Sempozyumu
"Kudüs için kendini ilim hayatından mahrum bıraktı" Mardin Artuklu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Ağırakça, "Selahaddin Eyyubi ve Kudüs" konusunda konuştu.
Ahmet Ağırakça - 22.12.2018
Filistinli Davasına Sahiptir"
Filistin davasının geçmişten günümüze yapılan mücadelelerin en mukaddes örneklerinden biri olduğunu belirten Turan, şunları kaydetti: "Biz tarihçiler, savaşları çeşitli kategorilere ayırırız. Geçmişten günümüze kadar devam ettiği şekliyle... Bunlardan birincisi dava, kültür ve medeniyet savaşlarıdır. İkincisi özellikle yeni ve yakın çağdan itibaren dünyayı sarmala alan emperyalizm savaşları. Üçüncüsü de milli mücadele savaşlarıdır. Kutsal olan da milli mücadele savaşlarıdır. Filistin mücadelesi de hakikaten dünyaya mal olmuş mücadele savaşıdır. Çünkü sadece bölgesel güçlerin buraya yüklenmesiyle veya taraf olmasıyla gerçekleşen bir savaş fiili değil, topyekün, adına küresel sistem dediğimiz doyumsuz örgütlenmenin taraf olduğu bir mücadeledir." "Milleti millet yapan da davalarına sahip çıkmaktır" Milleti millet yapanın davalarına sahip çıkmak olduğunu ifade eden Turan, sözlerini şöyle sürdürdü: "Eğer bir millet istiklaline sahip çıkıyorsa, hedefine bağımsızlık koyuyorsa o millet mazlumluğu kabul etmeyen bir millettir. Filistinli başı diktir, davasına sahiptir. Filistinli ölünceye kadar da buna devam edecektir. Bizim için önemli olan budur. Buna saygı duymak, bunun yanında olmaktır. Bizim için de tüm İslam dünyası için de Müslüman Türk dünyası için de atalarımızdan gelen bir davadır. Milleti millet yapan da davalarına sahip çıkmaktır. Öncelikle bunu kaybetmememiz lazım, bütün nesillerimize de bunu idrak ettirmemiz gerekiyor." Programa, Filistin Ankara Büyükelçisi Faed Mustafa, Filistin Milli Eğitim Bakanı Sabri M. S. Saidam, Mardin Artuklu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Ağırakça, PNI Genel Sekreteri Mustafa Barghouti, bazı Filistinli milletvekilleri ve çok sayıda katılımcı katıldı.
Ahmet Ağırakça - 06.12.2018
Doğru Dini Bilgiyi İnsanlarımıza Ulaştırmamız Gerekiyor"
Programda, Mardin Valisi Mustafa Yaman, Mardin Artuklu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Ağırakça, Batman Üniversitesi Rektörü Prof.
Ahmet Ağırakça - 18.10.2018
Sağlık Eğitimi Alan Öğrencilere Ambulans Hibe Edildi
Artuklu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Ağırakça, törende, ambulans taleplerini olumlu karşılayan İl Sağlık Müdürlüğüne teşekkür ederek, bu sayede öğrencilerin uygulamada daha pratik bilgiler elde edeceğini söyledi.
Ahmet Ağırakça - 15.10.2018
35. İl Müftüleri İstişare Toplantısı
"İş birliğinin sürekli ve kalıcı olması gerekiyor" Mardin Artuklu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Ağırakça ise Diyanet İşleri Başkanlığı ile ilahiyat fakülteleri arasında iş birliğinin sürekli olması ve daha kalıcı çözümlerin bulunması gerektiğini ifade etti.
Ahmet Ağırakça - 02.10.2018
Artuklu Üniversitesi'nde Doğal Yapı Taşları Bölümü Açıldı
Midyat Meslek Yüksekokulu Doğal Yapı Taşları Bölümü ilk kez öğrenci aldı. Yolbaşı Mahallesi'nde eğitim ve öğretime başlayan Doğal Yapı Taşları Bölümü açılışında Artuklu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Ağırakça, büyümeye devam eden üniversiteye yeni bölüm ve programlar kazandırıldığını söyledi.
Ahmet Ağırakça - 30.08.2018
Maü Rektörü Ağırakça'dan Akademisyenlere Çağrı
Mardin Artuklu Üniversitesi (MAÜ) Rektörü Prof. Dr. Ahmet Ağırakça, tıp akademisyenlerine, “Gelin birlikte tıp fakültesini kuralım” çağrısında bulundu.
Ahmet Ağırakça - 02.05.2018
Kut'ül Amare'de Askeri Bir Deha Sergilendi"
Mardin Artuklu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Ağırakça, Halil Paşa'nın güzel taktikleri ve uygulamalarıyla Kut'ül Amare'de askeri bir deha sergilendiğini bildirdi.
Ahmet Ağırakça - 28.04.2018
Artuklu Üniversitesinden Kızıltepe'ye ÖSYM müjdesi
On yıldan beri öğrenci ve velileri mağdur eden bu uygulamanın son bulması için üniversite yönetimi olarak ÖSYM nezdinde büyük gayretler sarf ettiklerini hatırlatan Mardin Artuklu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Ağırakça, 2018 Yükseköğretim Kurumları Sınavı'nın (2018-YKS) Mardin'in en büyük ilçelerinden biri olan Kızıltepe'de de yapılması ile ilgili alınan kararın memnunluk verici olduğunu ifade etti.
Ahmet Ağırakça - 18.04.2018
Din İstismarı ile Mücadele" Paneli
Panele, Vali Yardımcısı Mehmet Uslu, Mardin Artuklu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Ağırakça, İl Milli Eğitim Müdürü Yakup Sarı, üniversite öğrencileri ve davetliler katıldı.
Ahmet Ağırakça - 18.04.2018
Mezopotamya'dan Balkanlar'a Eğitim Köprüsü Projesi"
Artuklu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Ağırakça da şunları kaydetti: "Mezopotamya toprakları her zaman için medeniyetlerin merkezi olmuştur.
Ahmet Ağırakça - 10.04.2018
Dha Yurt Bülteni-13
Genel ve detay görüntüler GÖRÜNTÜ BOYUTU: 437 MB Haber-Kamera: Mücahit YOLCU-GAZİANTEP, ============================================ Artuklu üniversitesi senatosu: üniversitede bir kıyafet dayatması söz konusu olmamıştır Mardin Artuklu Üniversitesi Senatosu, basında yer alan haberler üzerine açıklama yaparak, Rektör Prof. Dr. Ahmet Ağırakça'nın üniversitede kimseye bir kıyafet dayatması yapmasının söz konusu olmadığını kaydetti.
Ahmet Ağırakça - 10.04.2018
Artuklu Üniversitesi Senatosu: Üniversitede Bir Kıyafet Dayatması Söz Konusu Olmamıştır
MARDİN Artuklu Üniversitesi Senatosu, basında yer alan haberler üzerine açıklama yaparak, Rektör Prof. Dr. Ahmet Ağırakça'nın üniversitede kimseye bir kıyafet dayatması yapmasının söz konusu olmadığını kaydetti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ahmet Ağırakça Haberleri | Ahmet Ağırakça Kimdir - Haberler - Ahmet Ağırakça haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ahmet Ağırakça kimdir, hayatı ve biyografisi. YÖK'ten 'ahmet ağırakça' açıklaması.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 13.5.2021 15:42:59. #1.15#

title