Yeni arabası ile 2 geyiğe çarpan adam, aynı gün milyoner olduğunu öğrendi

Yeni arabası ile 2 geyiğe çarpan adam, aynı gün milyoner olduğunu öğrendi

27.01.2021 18:19 | Son Güncelleme: 27.01.2021 21:02
Yeni arabası ile 2 geyiğe çarpan adam, aynı gün milyoner olduğunu öğrendi

ABD'nin Kuzey Karolina eyaletinde bir kişi, yeni arabası ile iki geyiğe çarptıktan saatler sonra piyangodan çıkan 2 milyon dolarlık ikramiyenin sahibi olduğunu öğrendi. Talihli adamın aldığı bilete büyük ikramiye isabet etme olasılığı ise 12,6 milyonda bir olması herkesi şaşırttı.

Kuzey Karolina Eğitim Piyangosu tarafından dün yapılan açıklamada, ikramiyenin sahibi Anthony Dowe'un işe giderken kaza geçirdiği belirtildi.

"BU ÇOK ÇILGINCAYDI"

İki geyiğe çarptığı kaza sonrası evine giden ve bir süre uyumak isteyen Dowe, ikramiyeyi kazandığının nasıl farkına vardığını anlatırken "Uyandım ve biletlerime baktım. Dördüncü bileti kontrol ettim ve 4 rakamını gördüm ve ardından bir sonraki rakamı ve bir sonraki rakamı ve bir sonraki rakamı gördüm. Vay canına, dedim. Bu çok çılgıncaydı." dedi.

ALDIĞI BİLETE İKRAMİYE İSABET ETMESİ 12,6 MİLYONDA BİR

Aldığı bilete büyük ikramiye isabet etme olasılığı 12,6 milyonda bir olan Dowe, Raleigh piyango merkezinden vergi kesintileri ile 1,4 milyon olan ödülünü aldı. Dowe, kazandığı ikramiye öncelikli olarak anne ve babasının evinin tadilatına ve kendi arabası ile yeğenin arabasının tamirine ayıracağını söyledi.

Kaynak: Anadolu Ajansı / Şeyma Uzundere

Haber Yorumları (11)
OZI: Sadece yorumları okuyorum çok zevkli :D:D:D:D
BALABAN: 12. 6 milyonda bir ihtimal olduğunu duyunca tüylerim diken diken oldu, gözlerim fal taşı gibi açıldı, dilim tutuldu. Şimdi hastanedeyim.
MAZLUM: bizde olsa o ikramiye geyiklere çıkardı.
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title