80 yaşındaki Amerikalı ile evlenen Meltem Miraloğlu sessizliğini bozdu: Bizimkisi ilk görüşte aşk!

80 yaşındaki Amerikalı ile evlenen Meltem Miraloğlu sessizliğini bozdu: Bizimkisi ilk görüşte aşk!

80 yaşındaki Amerikalı ile evlenen oyuncu Meltem Miraloğlu, sessizliğini bozdu. Miraloğlu, "Bizimkisi ilk görüşte aşk" yorumuyla tartışmalara son noktayı koydu.

80 yaşındaki Amerikalı ile evlenen Meltem Miraloğlu sessizliğini bozdu: Bizimkisi ilk görüşte aşk!

Yıllar önce yer aldığı Hayat Devam Ediyor dizisinde çocuk yaşta kendisinden yaşça büyük bir adamla evlendirilen çocuk rolünü oynayan Meltem Miraloğlu, 10 gün önce kendisinden 48 yaş büyük bir Amerikalı ile evlendi.Oyuncunun evliliği magazin gündemine bomba gibi düşerken, gelişmenin ardından oyuncuya tepkiler yağdı.

"BİZİMKİSİ İLK GÖRÜŞTE"

32 yaşındaki oyuncu Meltem Miraloğlu, sessizliğini '2. Sayfa' programına bozdu. Meltem Miraloğlu evliliği hakkında, "Yaş farkı sorun değil. Onun çok genç bir kalbi var. Serveti ve Amerikan vatandaşlığı umurumda değil. Bizimkisi ilk görüşte aşk" dedi.

"EVLİLİK TEKLİFİ ÇOK ROMANTİKTİ"

Aldığı evlilik teklifinin çok romantik olduğunu söyleyen Miraloğlu, "Evlilik teklifi çok romantikti, her kadın 'evet' der. Ama bu teklifin nasıl gerçekleştiği bize kalsın." diye konuştu.

"BEN MUTLUYUM"

Olayın duyulmasının ardından ailesinin büyük tepki gösterdiği iddia edilirken; Meltem Miraloğlu, "Ben mutluyum, benim tercihim. Özel hayatımla ilgili kamuoyundan bu konuda saygı bekliyorum." ifadelerini kullandı.

YORUMLAR (81)

 • NİGAR:
  Ya siz kendi eteğinize bakın size ne o evlenmiş ama siz ahlaksız hayat hiç yaşamıyorsunuz siz meleksiniz yanı anası öpmeyen bebek gibi konuşan beyninize tükürün
 • .:
  VAY BE NE AŞKMIŞ İLK GÖRÜŞTE 80 YAŞINDA ADAMA MI AŞIK OLDUN HADİ ORADAN ADAMIN NESİNE AŞIK OLDUN Kİ.
 • SERRO:
  vaybe askabaksana madem asiksan servetini istemiyorum noterde imzala gorelim saygi duyalim lan para olmasa moruk dedenin deil yuzune yolda dusse valahi bakmasin turkiyede dede kitligimi geldi sen ta okyanisun dier ucuna gitin be yavrum ya gerci bizim millet yer inanirda bakma sen keyfine bak.
 • LEYAL NEHAR:
  ne konuştun be kral helal olsun BAY X adamsın. Bir kere de şu fakirlere aşık olun da görelim. İlk görüşte aşkmış ha ha ha. . . . Bende fakirken kimse yüzüme bakmıyordu. Sonra iyi bir işe girince etrafım kızlarla doldu ama ben hiç birini istemedim.
 • KÜÇÜK HÜSAM:
  Ne evim ne arabam var.Bir güzele gönül verdim fakirsem ne günahım var.
 • EROL MEHMET YILDIZ:
  Serveti önemli değilse, servetinden feragat ettiğine dair bir belge imzala da aşkını görelim
Tüm 81 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.