8 Mart Dünya Kadınlar Günü

8 Mart Dünya Kadınlar Günü

AK Parti Bodrum Gençlik Kolları ve Kadın Kolları, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Bodrum Devlet Hastanesi'nde tedavi gören hastaları ve kadın personeli ziyaret etti.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü

Bodrum Gençlik Kolları ve Kadın Kolları, 8 Mart dolayısıyla 'nde tedavi gören hastaları ve kadın personeli ziyaret etti.


AK Parti Bodrum Gençlik Kolları Başkanı Burak Gödekmerdan, Kadın Kolları Başkanı ve beraberindekiler, hastanede tedavi gören hastalar ile çalışan kadın personeli ziyaret ederek, Kadınlar Günü'nü kutladı.


Gruptakiler kadınlara karanfil hediye ederek, onlarla bir süre sohbet etti.


Burak Gödekmerdan, yaptığı açıklamada, her zaman kadınların yanında olacaklarını belirterek, şunları kaydetti:


"1984 yılından itibaren 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutluyoruz. Türkiye Cumhuriyeti'nin odak noktasında yer alan kadınlarımız üstlendikleri yaşatma görevini ülkenin yaşadığı problemlerin birinci derecede muhatabı olmalarına rağmen hiçbir fedakarlıktan çekinmeden yerine getirmiş, modern ve çağdaş Türkiye'nin oluşmasında söz sahibi olmuşlardır. Yaşamımızın doğumundan ölümüne her anında varlıkları ile ihtiyacımız olduğunda desteklerini esirgemeyen, eğiten, yetiştiren, bizi biz yapma yolunda yüreklerinde sevgi ve şefkati karşılıksız veren fedakar kadınlarımızdır. AK Partili gençler olarak her zaman olduğu gibi kadınlarımızın yanında olacağız."

Kaynak: AA

Manşet

Haberler