5. Uluslararası Film Festivali Malatya'da Başladı

5. Uluslararası Film Festivali Malatya'da Başladı

Bültenler - Haberler | Güncel
5. Uluslararası Film Festivali Malatya'da Başladı

Uluslararası Film Festivaline katılmak üzere ilimizde bulunan sanatçılar, yönetmenler ve organizasyon sebebiyle Malatya'da bulunan misafirler katıldı.


Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat'ın ev sahipliğinde Malatya Vali Yardımcısı Ömer Dağdeviren, Yeşilyurt Kaymakamı Nesim Babuhanoğlu ve film festivali onur konuğu Nastassja Kinski'nin katılımıyla Ramada otelde gerçekleşen organizasyona, Uluslararası Film Festivaline katılmak üzere Malatya'da bulunan sanatçılar, yönetmenler ve organizasyon sebebiyle bulunan misafirler katıldı.

Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat: "İlimizde bu yıl 5. Uluslararası Film Festivalini gerçekleştiriyoruz. Film Festivalinde Yeşilyurt Belediyesi organizasyonun bir parçası olarak yer alıyor. İmkânlarımız ölçüsünde ilçemizi en güzel şekilde sinemacılarımızın, gazetecilerimizin, misafirlerimizin dikkatine sunmaya çalıştık, en güzel şekilde temsil etmeye gayret gösterdik. 5. Uluslararası Film Festivali çerçevesinde ilimizde misafir olan bugün özellikle davetimize icabet eden tüm misafirlerimize teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum. Bugün birbirinden değerli konuklarımızla 5. Film Festivali sebebiyle bir aradayız, bu tür organizasyonları çok önemsiyorum. Film festivalimizin daha da geliştirilerek büyümesinden yanayım. Çünkü siz fiziki olarak büyürken eğer sanatsal alanda aynı büyümeyi gerçekleştiremezseniz, bir yanınız hep eksik kalacaktır" dedi.

Kaynak: Bültenler

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title