5 Ay Önce Bircan Bali'den Boşanan Şenol İpek, Nur Şipka ile Nişanlandı

5 Ay Önce Bircan Bali'den Boşanan Şenol İpek, Nur Şipka ile Nişanlandı

Mayıs ayında Bircan Bali ile 5 yıllık evliliğini anlaşmalı olarak bitiren Şenol İpek, kısa süre önce aşk yaşamaya başladığı Nur Şipka ile dün akşam nişanlandı.

Ünlü sunucu Bircan Bali ile olan 5 yıllık evliliğini geçtiğimiz mayıs ayında anlaşmalı olarak bitiren Şenol İpek, Nur Şipka'yla nişanlandı. İpek, yaşadığı mutluluğu Instagram hesabından sevenleriyle paylaştı.

"NİŞAN YÜZÜKLERİMİZ TAKTIK"

Boşandıktan kısa bir süre sonra Nur Şipka ile aşk yaşamaya başlayan eski manken Şenol İpek, yaşadığı mutluluğu şu sözlerle anlattı: "Rabbim mutlu olacak insanları hep birlikte yaşatsın. Dostlarla, arkadaşlarla, aile ile ve mutlu yuva kuracağın bir eşle. Kimine göre erken kimine göre geç ama en güzel zaman yaşadığımız an elbette oda bizim için şu an. Bizim için mutlu bir yuvanın saadetin başlangıcı oldu. Ailelerimiz arasında ilk adımımızı hayırlısı ile attık, nişan yüzüklerimizi taktık. Siz mutlu olun biz mutlu olalım. Herkes mutlu olsun."

"YOLLARIMIZA AYRI DEVAM EDECEĞİZ"

Boşandıktan sonra birlikte kamera karşısına geçen Bircan Bali ve Şenol İpek, "Herkese merhaba. Çok uzun zamandır bizden birlikte fotoğraf ve video istiyordunuz. Biz de sizleri kırmadan, bilmeniz gereken bir durumu açıklayacağız. 5 yıllık evliliğimizi bugün itibariyle mahkeme kararıyla resmen noktaladık. Hayırlısı böyleymiş. Dost, arkadaş kalmayı tercih ettik. Medeni bir şekilde boşanma kararı aldık. Yollarımıza ayrı ayrı saygılı şekilde devam edeceğiz. Merak etmeyin, biz çok iyiyiz. İkimiz için iyi olacak" demişti.

Bircan Bali ve Şenol İpek