Haberi Paylaş

Yiyecek bulamayan domuz sürüsü şehir merkezinde böyle görüntülendi

3. Sayfa Haberleri

Yiyecek bulamayan domuz sürüsü şehir merkezinde böyle görüntülendi Mersin'in Silifke ilçesinde doğada yiyecek bulamayan domuzlar, vatandaşların bahçesine girerek ekili alanlara zarar verdi.

Yiyecek bulamayan domuz sürüsü şehir merkezinde böyle görüntülendi

MERSİN - Mersin'in Silifke ilçesinde doğada yiyecek bulamayan domuzlar, vatandaşların bahçesine girerek ekili alanlara zarar verdi.

Taşucu Mahallesi'nde doğada yiyecek bulamayan domuz sürüsü ilçe merkezine indi. Sürü halinde gezerken görülen domuzlar bahçelerde bazı ağaç köklerine zarar verdi.

Yiyecek bulamadıkları için ekili alanlara giren domuzlar, bir süre gezdikten sonra yeniden doğal ortamına kaçtı. Bazı vatandaşlar cep telefonlarıyla domuzları kaydetti.

Bahattin Özçelik gece domuz sürüsünün görüldüğünü belirterek, "Geç saatlerde sürü halinde dolaşan domuzlar dağdan şehre indi. Yiyecek bulmak için sürü halinde gezen domuzlar çevredeki vatandaşları tedirgin ediyor. Bu konuda yetkililerin önlem alması gerekiyor" dedi.

Hasan Hüseyin Ayaz ise, "Domuzlar sürü halinde bahçeme geldiler. Karşı karşıya kaldığımda bir taş atım. Korkup eve girdim. Bahçemize gelip yeşilliğimizi yiyip gidiyorlar. Bu konunun bir an önce çözüme kavuşturulmasını istiyoruz" diye konuştu.

Görüntülerde sırayla caddeden evinin önünden karşıya geçen domuzlar, gözden kayboluyor.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / 3. Sayfa

Silifke Taşucu Mersin 3. Sayfa Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title