Haberi Paylaş

Sürücünün dikkati kazayı son anda önledi

3. Sayfa Haberleri

Sürücünün dikkati kazayı son anda önledi Samsun'da şoförün dikkati ve yavaş gitmesi sayesinde yola atlayan öğrenci, kendisine otomobil çarpmasından son anda kurtuldu.

Sürücünün dikkati kazayı son anda önledi

SAMSUN - Samsun'da şoförün dikkati ve yavaş gitmesi sayesinde yola atlayan öğrenci, kendisine otomobil çarpmasından son anda kurtuldu.

İlkadım ilçesinde yol kenarında bulunan 2 öğrenciden biri, trafikte araçlar seyrederken dikkatsiz bir şekilde yolu karşısına geçmeye çalıştı. Karasamsun Mahallesi Mehmet Akif Ersoy Caddesi üzerinde meydana gelen olayda çevre kontrolü yapmadan yolun karşısına geçmeye çalışan öğrenciye çarpmak üzere olan otomobil sürücüsü, dikkati ve hızının da düşük olmasından faydalanarak ani firen yaptı. Firen sesini duyup geri kaçan öğrenci, otomobilin de durmasıyla son anda kurtuldu.

Kaza korkusuyla kısa süreli şok yaşayan öğrenci, daha sonra kontrollü bir şekilde yolun karşına geçti.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Erdi Demür - 3. Sayfa

İlkadım Samsun 3. Sayfa Haberler

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.
title