Haberler

Koronavirüse yakalanan eşine "O çocukla ağız ağıza mı geldin?" dedi, ölümle tehdit etti

Güncelleme:

6 aylık hamile İfaket B. ile iş yerindeki erkek bir çalışanın koronavirüs testi pozitif çıkınca, koca Volkan B., "Çocukla ağız ağıza mı geldin" diyerek kadına psikolojik şiddet uyguladı. İfaket B., psikolojik baskılar nedeniyle erken doğum yaparken, Volkan B., eşinin eline iki mermi verdi ve "Bunları sakla. Seninle görüşeceğiz" dedi.

Özel bir şirket çalışanı olan 6 aylık hamile İfaket B., koronavirüs salgını nedeniyle esnek şekilde mesai yapıyordu Kadının çalıştığı şirkette bir erkek çalışanın koronavirüs testi pozitif çıkarken, diğer çalışanlara da test yapıldı.

"O ÇOCUKLA AĞIZ AĞIZA MI GELDİN?"

Sabah'tan Dilek Yaman'ın haberine göre, iş yerine çalışanlardan sadece İfaket B.'nin koronavirüs testi pozitif çıktı. İddia edilenlere göre, İfaket B.'nin eşi Volkan B., "Neden diğer arkadaşının negatif, senin pozitif çıktı. O çocukla ağız ağıza mı geldin? Ne yaptın da böyle pozitif çıktı?" şeklinde ifadeler kullanarak hamile eşine psikolojik şiddet uygulamaya başladı.

"SANA GÜVENMİYORUM SENİ ÖLDÜRECEĞİM"

Sözde kıskançlık krizine girerek eşinin telefonunu incelemeye kalkışan Volkan B., "Sana güvenmiyorum, seni öldüreceğim" tehdidinde bulundu. Günlerce devam eden psikolojik şiddet nedeniyle genç kadının doğum sancıları erken başladı.

2 MERMİ VERDİ VE "BUNLARI SAKLA" DEDİ

İfaket B., 23 Eylül'de Şişli'de bulunan özel bir hastanede erken doğum yaptı. Doğumdan sonra bebekle birlikte serviste olan karısının yanına giden Volkan B., "Seni benden her gün ayırdılar. Seni benden ayıranların Allah belasını versin" diyerek elindeki iki mermiyi karısının avucuna sıkıştırdı ve "Bunları sakla, seninle görüşeceğiz" dedi.

TESPİH NİYETİNE KURŞUN TAŞIYORMUŞ

Korkuya kapılan genç kadın, eşinden şikayetçi oldu. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na bağlı İstanbul Kadına Karşı Şiddetin Önlenmesi Bürosu'nca soruşturma başlatıldı. İfadesi alınan Volkan B. eşini tehdit etmediğini, sadece iş yerindeki bir erkek ve eşinde koronavirüs çıktığı için tartıştıklarını ve hastaneye gittiğinde alkol aldığını, elinde tespih niyetine stres amaçlı iki adet dolu fişek olduğunu, amacının korkutmak olmadığını ileri sürdü. İfadesinin ardından Sulh Ceza Hakimliği'nce tutuklanan Volkan B. hakkında 2.5 yıla kadar hapis istendi.

Kaynak: Haberler.com / 3. Sayfa

Dilek Yaman 3. Sayfa Haberler

Haremlik selamlık uygulama! Adıyaman Menzil'de otobüs durakları kadın-erkek diye ayrıldı

Haremlik selamlık uygulama! Adıyaman Menzil'de otobüs durakları kadın-erkek diye ayrıldı

Emeklilik sistemi değişiyor mu? Cumhurbaşkanı Erdoğan yeni yasama dönemini işaret etti

Emeklilik sistemi değişiyor mu? Cumhurbaşkanı Erdoğan yeni yasama dönemini işaret etti

Yarıştan çekilen Joe Biden, adaylık için yardımcısı Kamala Harris'i destekleyecek

Yarıştan çekilen Joe Biden, adaylık için yardımcısı Kamala Harris'i destekleyecek

ABD Başkanı Joe Biden adaylıktan çekildi

ABD Başkanı Joe Biden adaylıktan çekildi

500

Yorumlar (76)

adil:

Adam şüphelenmekte haklı koca işyerinde sadece 2 kişi korona kimse birbirine 1. 5 metreden fazla yaklaşmamış 2 kişi yaklaşmış üstelik maskesiz şüphelenmemek için aptal olmak lazım. Ama daha büyük hata karısını erkeklerin arasında çalışmaya göndermek.

19
42
yanıtYanıtla
kaan:

cahil cahil konuşma

yanıt15
yanıt4
Ankara:

Al bir hasta zihin daha

yanıt16
yanıt5
adsız:

namusunu aramakta korumakta suç oldu. psikolojik siddet ne. herşey şiddet oldu.

yanıt10
yanıt6
Hemşire:

Korona sadece nefesle bulaşmıyor sadece temasla geçmiyor, bi halttan anladığın yok bari insanları yargılama. Herkes sen gibi değil.

yanıt13
yanıt2
Vatandas:

Cahil Mahluk

yanıt10
yanıt2
klkn:

cahillikten ötesi değilsin. dünyada milyonlarca covidli var naptı bunların hepsi ağız ağıza geldi diyemi yayıldı? virüsün yayılması sadece ağız yolu ilemi oluyor? insanları karalayacağına git aratşırma yap.

yanıt11
yanıt2
ADA:

mercimek beyinli

yanıt11
yanıt2
TT:

Madem kıskanacaksın çalıştırmayacaksın emanete sahip çıkacaksın sırtında taş taşı ama o kadından para kazanma uğruna milletin ağız kokusunu çektirmeyeceksin elinde mermi gezdirip kadını korkutacağına ekmek mücadelene düşeceksin

43
5
yanıtYanıtla
BİRİSİ:

HAMİLE HALİYLE BİLE ÇALIŞIYOR NANKÖRE BAK KENDİNİ YETİŞTİREMEMİŞ BİDE KADINA LAF EDİYOR ÇOK UCUZSUN ÇOKK

36
7
yanıtYanıtla
Tüm 76 yorumu okumak için tıklayın Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title