Kar kalınlığının 1,5 metreyi aştığı kentte vicdanları sızlatan görüntü! Eşekleri adeta ölüme terk ettiler - Haberler
Haberi Paylaş

Kar kalınlığının 1,5 metreyi aştığı kentte vicdanları sızlatan görüntü! Eşekleri adeta ölüme terk ettiler

Haberler.com - 3. Sayfa
 - Güncelleme:

Kış şartlarının çetin geçtiği ve kar kalınlığının yüksek kesimlerde 1,5 metreyi aştığı Van'da sahipleri tarafından ölüme terk edilen eşeklerin görüntüsü vicdanları sızlattı.

Van'da, dün akşam saatlerinde başlayan ve etkisini artıran kar yağışı, tipi ile birlikte hayatı olumsuz etkiledi. Kar kalınlığı, kırsal mahallelerde 50, yüksek kesimlerde ise yer yer 1,5 metreyi aştı. 1018 yerleşim yerine ulaşım sağlanamadı.

Ekiplerin kapanan yolları açmak için yoğun çaba sarf ettiği kentte yazın yük taşınan, kışın ise sahipleri tarafından adeta ölüme terk edilen eşeklerin karın altında tir tir titrediği anlara ilişkin görüntüler ise yürek dağladı.

Kısa sürede çok sayıda yorum ve paylaşım alan görüntü için sosyal medya kullanıcıları yetkilileri göreve çağırdı.

Haberler.com - 3. Sayfa

Van, 3. Sayfa, Güncel, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (23)

DİYOJEN:

SAMİMİ...... Gerçekten üzülen duyarlı arkadaşlar. Ah Vah küfür ve beddua harici bu canların hayatına ne kadar donuna bildiniz. SANAL Alem klavye kahramanlı gıgın dışında yaşanan bu acı için ne yaptık. cimeri aramak. belediyeyi aramak mesaj yollamak sosyal mecralarda yaymak. HANGİSİNİ yaptık. yoksa sadece içimizi mi rahatlattık...

kadir AKPINAR:

vicdan merhamet minnet olmayınca normalleşiyo yaptıkları bunu yapanları da yazın kullanacan kışın sokağa atıverecen Allah bizi vicdansız merhametsiz bırakmasın

baklavacı çeto :

eşekler kusura bakmayın. aslında siz değil sizleri o soğuğa terkedenler gerçek eşektir

Tüm 23 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title