Haberler

'Hayata Dönüş Operasyonu' davasının görülmesine devam edildi

Abone Ol

'Hayata Dönüş Operasyonu' davasının görülmesine devam edildi Ara kararda eski İçişleri Bakanı Sadettin Tantan'ın tanık olarak dinlenilmesine hükmedildi Bayrampaşa Cezaevi'nde 22 yıl önce 12 tutuklu ve hükümlünün ölümüyle sonuçlanan Hayata Dönüş Operasyonu davasının görülmesine devam edildi.

'Hayata Dönüş Operasyonu' davasının görülmesine devam edildi

Ara kararda eski İçişleri Bakanı Sadettin Tantan'ın tanık olarak dinlenilmesine hükmedildi

İSTANBUL - Bayrampaşa Cezaevi'nde 22 yıl önce 12 tutuklu ve hükümlünün ölümüyle sonuçlanan Hayata Dönüş Operasyonu davasının görülmesine devam edildi. 194 sanıklı davanın duruşmasında mahkeme, eski İçişleri Bakanı Sadettin Tantan'ın tanık olarak dinlenilmesine karar verdi.

Bayrampaşa Cezaevi'nde 22 yıl önce 12 tutuklu ve hükümlünün ölümüyle sonuçlanan Hayata Dönüş Operasyonu davasının 49. celsesi görüldü. Bakırköy 13. Ağır Ceza Mahkemesi'ndeki duruşmaya, tarafların avukatları katıldı. Duruşmada müşteki avukatı eski İçişleri Bakanı Sadettin Tantan'ın mahkeme tarafından prosedüre uygun işlem yapılarak çağırılmasını talep etti. Mahkeme ara kararında tanık olarak dinlenilmesi gereken Sadettin Tantan'ın dosyaya sunulan vekaletname kullanılarak T.C. kimlik numarasının tespiti ile tebligata yarar adresi bulunduktan sonra gelecek celse dinlenmesine karar verdi. Bu celse dinlenemeyen emekli binbaşı Zeki Bingöl için yeniden işlem yapılmasına da hükmeden mahkeme, Bingöl'ün adresi tespit edildiği takdirde o adres yönünden de celse arasında işlem yapılmasına hükmetti. Duruşma eksikliklerin giderilmesi için ertelendi.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / 3. Sayfa

Sadettin Tantan Süleyman Soylu Bayrampaşa 3. Sayfa Haberler

Bakmadan Geçme

2 Aralık Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Amardeep Anand kimdir? MasterChef Şef Amardeep Anand kaç yaşında, nereli, mesleği ne? 2 Aralık Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 2 Ağustos 2023 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 2 Ağustos Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 2 Aralık AFAD ve Kandilli deprem listesi! 2 Aralık Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 4 Aralık 2023 Günlük Burç Yorumları: 4 Aralık Pazartesi burç yorumları! AŞK, EVLİLİK, SAĞLIK, KARİYER burç yorumları! Yarın burçları neler bekliyor? 2 Aralık Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? 2 Aralık Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? 2 Aralık Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Hatayspor - Antalyaspor maç özeti! (VİDEO) Hatayspor - Antalyaspor maçı özeti izle! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? MasterChef Tolga hasta mı, Tolga'nın hastalığı ne? MasterChef Tolga nerede, Tolga yok mu? Hatayspor - Antalyaspor maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Hatayspor - Antalyaspor maçı kaç kaç, canlı maç skoru! Canlı maç anlatımı! 3 Aralık 2023 Günlük Burç Yorumları: 3 Aralık Pazar burç yorumları! AŞK, EVLİLİK, SAĞLIK, KARİYER burç yorumları! Yarın burçları neler bekliyor? MasterChef Sergen nerede, Sergen yok mu?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title