Haberler

Güvenlik görevlisinin gizli yeteneği, o anları kayda alan genç kızı şaşkına uğrattı

Son Güncelleme:
Abone Ol

Mesai bitiminde güvenlik görevlisinin gizlice piyano çaldığı anlara denk gelen çalışanlardan biri, gördükleri karşısında büyük şaşkınlık yaşadı. O anları kayda alan genç kızın videosu kısa sürede viral oldu.

Geçtiğimiz aylarda genç bir kuryenin siparişini teslim ettikten sonra kuryenin piyano çaldığı büyük ses getirmişti. O olayın yankıları sürerken benzer bir görüntü daha sosyal medyada dolaşmaya başladı.

BÜYÜK ŞAŞKINLIK YAŞADI

Bahsi geçen görüntüde mesaisi biten güvenlik görevlisinin başına oturduğu piyanoyu büyük bir ustalıkla çaldığı görülüyor. O anlara denk gelen çalışanlardan biri, şaşkınlık içerisinde güvenlik görevlisinin piyano çaldığı anları cep telefonunu ile kaydetmeye başladı. O anları hesabından paylaşan genç kız, sosyal medyanın gündemine oturmayı başardı.

Kaynak: Haberler.com / 3. Sayfa

3. Sayfa Yaşam Haberler

Bakmadan Geçme

Ziraat Türkiye Kupası Trabzonspor rakibi kim oldu? Trabzonspor ZTK hangi takımla eşleşti? Ziraat Türkiye Kupası Beşiktaş rakibi kim oldu? Beşiktaş ZTK hangi takımla eşleşti? Ziraat Türkiye Kupası Fenerbahçe rakibi kim oldu? Fenerbahçe ZTK hangi takımla eşleşti? Ziraat Türkiye Kupası Galatasaray rakibi kim oldu? Galatasaray ZTK hangi takımla eşleşti? Ziraat Türkiye Kupası kura çekimi ne zaman? Masterchef Sergen ve Dilara sevgili mi? Masterchef 2023 Sergen Özen ve Dilara Başaran sevgili mi, açıklama geldi mi? 8 Aralık 2023 On Numara çekiliş sonuçları açıklandı mı? On Numara sonuçları saat kaçta? On Numara CANLI izle! Bugün kazanan numaralar neler? 8 Aralık Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 8 Aralık Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? Elazığ deprem mi oldu? Az önce deprem mi oldu? SON DAKİKA! Elazığ depremleri! 8 Aralık Cuma AFAD ve Kandilli deprem listesi! 8 Aralık Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 8 Aralık AFAD ve Kandilli deprem listesi! 8 Aralık Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 8 Aralık 2023 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 8 Aralık Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! Çarkıfeleği kim sunacak, Çarkıfelek ne zaman hangi kanalda? 8 Aralık İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title