Yatakta uyuyan eşini ve görümcesini öldüren kadının ifadesi kan dondurdu

Yatakta uyuyan eşini ve görümcesini öldüren kadının ifadesi kan dondurdu

Demirören Haber Ajansı / İbrahim Emül - Haberler | 3. Sayfa

Osmaniye'de; Gülten Usta, eşi Süleyman Usta ve görümcesi Ela Usta'yı uyurken başlarından av tüfeğiyle vurdu. Çıkarıldığı nöbetçi mahkemece tutuklanan kadın ifadesinde; eşini şiddetli geçimsizlik yaşaması nedeniyle, görümcesini ise çocuklarına şiddet uyguladığı için öldürdüğünü söyledi.

Osmaniye'nin merkeze bağlı Köyyeri köyünde sabah saatlerinde yaşanan olayda; Gülten Usta, kocası Süleyman Usta (27) ve görümcesi Ela Usta'yı (18) uykularında av tüfeğiyle başlarından vurdu. O esnada silah seslerini duyan kadının kayınvalidesi ise kendini dışarı attı.

KENDİNİ İHBAR ETTİ

Olayın ardından Gülten Usta jandarmayı arayarak kocasını ve görümcesini silahla vurarak öldürdüğünü söyledi. Olay yerine gelen sağlık ekiplerinin yaptığı ilk incelemede, silahla vurulan Süleyman Usta ve Ela Usta'nın olay yerinde hayatını kaybettiği belirlendi. Jandarma olayın ardından kocasını ve görümcesini öldüren Gülten Usta'yı gözaltına aldı.

İFADESİ ORTAYA ÇIKTI

Gülten Usta, çıkarıldığı nöbetçi mahkemece tutuklandı. İfadesinde, 9 yıllık eşiyle şiddetli geçimsizlik yaşadığını öne süren Usta, görümcesini ise çocuklarına şiddet uyguladığı için öldürdüğünü iddia etti.

Yatakta uyuyan eşini ve görümcesini öldüren kadının ifadesi kan dondurdu

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / İbrahim Emül

Haber Yorumları (7)
ZEYNEP : ama böyle olacağı belliydi. erkeklerin uyguladığı şiddeti haklı çıkarmaya çalışıp ruh sağlıklarını görmezden gelirseniz karılar da aynı şeyi yapmaya başlar. bu haberler de normalleşecek yakında. çünkü toplum bir bütündür. adalet olmayınca kendi adaletini sağlamaya kalkar insanlar. erkekler ne yaparsa kadınlar da zamanla onu yapmaya başlar. aldatır, öldürür, menfaatine bakar... doğruyu iyiyi güzeli hakim kılmaktan vazgeçilirse böyle olur.
ZEYNEP : Bu mu lan kan donduran ifade? Kolpacısınız yemin ediyorum. Kadına gelirsek, tam bir hain. kafayı yemiş. insanları uykusunda öldrümek haklı bir sebebe dayanamaz. 18 yaşındaki çocuğu öldürmek insanlığa sığmaz.
VATANDAŞ : Osmaniye Adana'dan ayrılıp şehir olalı yıllar geçti ama hala Adanalı sanıyorlar kendilerini. Nerede iğrenç bir olay varsa Adana ve Osmaniye'de.
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title