25 Ağustos'ta, Çılgın Hırsız 3 Vizyonda

25 Ağustos'ta, Çılgın Hırsız 3 Vizyonda

25 Ağustos'ta, Çılgın Hırsız 3 	Vizyonda
Bültenler - Haberler | Güncel

Çılgın Hırsız 2 ve Minyonlar'ı ulaştıran Illumination, Gru, Lucy ve sevimli kızları Margo, Edith ve Agnes ile Minyonlar'ın hikayesine Çılgın Hırsız 3 ile devam ediyor.

İnsanlığı tehdit eden son kötüyü ele geçirmekte başarısız olup kovulduktan sonra Anti-Kötüler Birliği'nden kovulan Gru, kendisini büyük bir kimlik krizinin ortasında bulur. Ancak, gizemli bir yabancı ortaya çıkar ve Gru'ya uzun zaman önce kaybettiği ikiz erkek kardeşinin haberini verir. Kardeşi, ikizinin çılgın adımlarını umutsuzca takip etmek isterken eski bir süper kötü de kötü olmanın ne kadar iyi bir his olduğunu yeniden keşfedecektir.

Steve Carell sadece Gru rolüne geri dönmekle kalmıyor aynı zamanda ikinci bir rolü, Gru'nun uzun zaman önce kaybettiği ikizi Dru rolünü de üstleniyor. Kristen Wiig, süper ajan Lucy rolüne dönerken Emmy, Tony ve Grammy ödülleri olan Trey Parker da yeni kötü karakter Balthazar Bratt'i seslendiriyor. Bratt, 80'lerde canlandırdığı kötü TV karakterine takıntı yapmış eski bir çocuk yıldızdır. Gru'nun bugüne kadarki en zorlu ve komik düşmanı olan Bratt, Hollywood'u yıkmak üzere ortaya çıkmıştır.

Yönetmenleri Pierre Coffin ve Kyle Balda, ortak yönetmeni Eric Guillon, yazarları Cinco Paul & Ken Daurio olan animasyon filminin yapımcıları Illumination'dan Chris Meledandri ve Janet Healy, idari yapımcısı Chris Renaud.

Kaynak: Bültenler

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title