1. Bodrum Futbol Turnuvası'nın Şampiyonu Malatya Belediyesi Oldu

Tff 2. Ligi'nden 8 Takımın Katılımı ile Turgutluspor Bodrum Futbol Turnuvası Adı Altında, Her&mak Futbol Organizasyonu Şirketince Düzenlenen Turnuvanın Şampiyonu Malatya Belediyesi Oldu.

1. Bodrum Futbol Turnuvası'nın Şampiyonu Malatya Belediyesi Oldu

TFF 2. Ligi'nden 8 takımın katılımı ile Turgutluspor Bodrum Futbol Turnuvası adı altında, HER&MAK futbol organizasyonu şirketince düzenlenen turnuvanın şampiyonu Malatya Belediyesi oldu.

Final günü oynanan karşılaşmalarda Kazım ve Volkan'ın golleri ile Altınordu'yu 2-0 mağlup eden Malatya Belediyesi, şampiyon oldu. Turnuvada Afyonkarahisar'ı 1-0 mağlup eden Turgutluspor da 3. oldu. Malatya Belediyesi Teknik Direktörü İsmal Tekin "Böyle bir organizasyonda emeği geçenlere çok teşekkür ediyorum. Çok mutluyuz. Lig sırasında şans veremediğimiz arkadaşları burada oynatma imkanı buldum. Futbolcularımı kutluyorum. Centilmence karşılaşmalar oldu. Transfer düşüncemde de bir takım değişiklikler kendini gösterdi. Eksiklerimizi gördük ve transfer olayında işimiz kolaylaştı" dedi.

Maçların sona ermesi ile birlikte ödül töreni düzenlendi. Turnuvada Malatyaspor'dan Kazım Kılıç 6 gol ile gol kralı olurken, HER&MAK Organizasyon Yönetim Kurulu Başkanı Metin Akyüz tarafından 5 bin YTL para ödülü ile ödüllendirildi. Ödül töreninde, turnuva şampiyonu Malatya Belediyesi takımına kupasını Turgutlu Belediye Başkanı Serhat Orhan, ikinci Altınordu'ya kupasını Turgutlu Kaymakamı Sadettin Kalkan verdi. 3. olan Turgutluspor'a da Muğla Gençlik ve Spor İl Müdür Yardımcısı Nihat Ekinciler tarafından kupası verildi.

(OU-OK-S)

Kaynak: İHA