ZEKERİYA BEYAZ HABERLERİ

Zekeriya Beyaz haber, Zekeriya Beyaz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Zekeriya Beyaz

Zekeriya Beyaz

Doğum Yeri Gaziantep / Türkiye
Doğum Tarihi 1.3.1938 -

Zekeriya Beyaz Kimdir ?

Prof. Dr. Zekeriya Beyaz (d. 1 Mart 1938, Gaziantep), Türk müftü, imam-hatip, vaiz, din sosyolojisi profesörü ve yazar. Beyaz, ilk tahsilini Gaziantep'te, orta tahsilini Kahramanmaraş İmam–Hatip lisesinde yaptı.1 Mart 1963 tarihinde Nizip Ulu Camii'nde imam-hatip olarak ilk defa memurluk görevine başladı. 1972 yılında İstanbul Yüksek İslam Enstitüsünden mezun oldu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Zekeriya Beyaz 10.5.2017
Hortum Köyü Yerle Bir Etti
Köy muhtarı Zekeriya Beyaz, hortumun yaklaşık 5 dakika sürdüğünü söyleyerek şöyle konuştu: "Köyümüz yerle bir oldu.
Zekeriya Beyaz 10.5.2017
Dha Yurt Bülteni-9
Köy muhtarı Zekeriya Beyaz, hortumun yaklaşık 5 dakika sürdüğünü söyleyerek şöyle konuştu: "Köyümüz yerle bir oldu.
Zekeriya Beyaz: Hortum Köyü Yerle Bir EttiZekeriya Beyaz 10.5.2017
Zekeriya Beyaz: Perinçek AİHM'deZekeriya Beyaz 28.1.2015
Zekeriya Beyaz: Zirve Yayınevi DavasıZekeriya Beyaz 15.10.2014
Zekeriya Beyaz: Fındıklı Aksu Tozdan KurtuluyorZekeriya Beyaz 16.9.2014
Zekeriya Beyaz 18.8.2014
Zirve Yayınevi'nde 95'inci Duruşma (2)
Mahkeme heyeti ayrıca Levent Ersöz ile Prof. Dr. Zekeriya Beyaz'ın da tanık olarak dinlenilmesi kararlaştırırken Malatya İl Emniyet komisyonunda jandarmanın 2005 ve 2008 yılları arasında yaptığı sunumların da istenmesine karar verildi.
Zekeriya Beyaz 3.3.2014
Cnr Kitap Fuarı'na Ziyaretçi İlgisi
Kitap satışının yanında çeşitli etkinliklerin de düzenlendiği fuarda, Prof. Dr.İlber Ortaylı ve Prof. Dr. Zekeriya Beyaz, Mine G.
Zekeriya Beyaz 1.3.2014
Cnr Kitap Fuarı Kapılarını Açtı: Hedef 200 Bin Ziyaretçi
ÜNLÜ İSİMLER CNR KİTAP FUARINDA İlk kez düzenlenen fuarda Ahmet Ümit, Ataol Behramoğlu, Ayşe Kulin, Cem Mumcu, Doğan Yurdakul, Ediz Hun, Engin Noyan, Erdal Sarızeybek, Fikri Sağlar, Prof.Dr.İlber Ortaylı, İpek Ongun, İskender Pala, Prof.Dr.Mim Kemal Öke, Mustafa Mutlu, Nevzat Tarhan, Sinan Akyüz, Ümit Zileli, Yalvaç Ural, Prof.Dr. Zekeriya Beyaz gibi isimler yer alacak.
Zekeriya Beyaz 15.8.2013
"Temiz Seçim Platformu" İstanbul'da Toplandı
Toplantıda, platform sözcüsü olan eski bakanlardan Yaşar Okuyan, CHP Adana Milletvekili Tacidar Seyhan ve Prof. Dr. Ali Ercan konuşma yaptı.  Seçim sistemindeki aksaklıklar ile bunların giderilmesine yönelik önerileri içerdiği bildirilen raporun da dağıtıldığı toplantıya, eski bakanlardan Enis Öksüz ve ilahiyatçı Zekeriya Beyaz da dinleyici olarak katıldı.
Zekeriya Beyaz 9.6.2013
Dha Yurt Bülteni-2
Görüntü Dökümü ------------ Mehmet Uğurlu'nun yerde yatışı Sağlık ekiplerinin müdahalesi Mehmet Uğurlu'nun kurtarılma çalışmaları Evden çıkartılması Genel ve detaylar Haber-Kamera: Tolga YANIK KONYA DHA)) ============================================= 4)PROF. DR. BEYAZ, "TÜRKİYE YARI İŞGAL ALTINDA" MUĞLA'nın Datça İlçesi'ne bağlı Kızlan Köyü'nde düzenlenen, 'Milli Merkez Atatürk'te Birleştik' konulu konferansa konuşmacı olarak katılan, ilahiyat profesörü Zekeriya Beyaz, Türkiye'nin yarı işgal altında olduğunu öne sürdü ve iktidarla muhalefeti eleştirdi.
Zekeriya Beyaz 6.6.2013
Gezi Parkında Eğlencenin Dozu Arttı
ZEKERİYA BEYAZDA GEZİ PARKINDAYDI Eylemcilerin arasına gelen biri başı kapalı iki genç kız, ellerinde güvercin ve kıyafetleriyle oldukça ilgi çekti. Kucaklaşmak serbest diyerek gezi parkında dolaşanlara kucağını açan bir kadın katılımcılarla kucaklaşarak iyi kandiller dileklerinde bulundu. Zekeriya Beyaz? da gezi parkındaydı.
Zekeriya Beyaz: Milli Merkez Taksim'deZekeriya Beyaz 5.6.2013
Zekeriya Beyaz 13.5.2013
Bir Tek Sözü Ortamı Germeye Yetti
Çözüm Süreci toplantısına Prof. Dr. Zekeriya Beyaz damga vurdu.
Zekeriya Beyaz 6.5.2013
Siyaset Gündemine Bir Kez Daha Damgasını Vurdu
ül Karyaldız'ın program konukları, Namık Havutca, İlahiyatçı Prof. Dr. Zekeriya Beyaz ve Avrupa Gazeteciler Derneği Başkanı Adnan Fişenk'ti.
Zekeriya Beyaz 28.4.2013
Kamer Genç: "Atatürk Olmasaydı Sen O Bakanlık Koltuğunda Oturamazdın"
Bandırma Ticaret Odası Konferans Salonu'nda düzenlenen panele konuşmacı olarak Kamer Genç'in yanı sıra Prof. Dr. Zekeriya Beyaz katıldı.
Zekeriya Beyaz 24.4.2013
Cindoruk: "Terör Örgütü Gazilerden Özür Dilemeli"
Delegelerin yanı sıra binlerce vatandaşın katıldığı kurultaya sivil toplum örgütü temsilcileri, sendikacılar, akademisyenler, hukukçular, milletvekilleri, sanatçılar katıldı. TBMM eski Başkanı Hüsamettin Cindoruk, Devlet Eski Bakanı Ali Topuz, Eski Devlet Bakanı Ufuk Söylemez, CHP eski Milletvekili Kemal Anadol, CHP Tunceli Milletvekili Kamer Genç, CHP eski Grup Başkanvekili Hakkı Süha Okay, Eski Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Yaşar Okuyan, Aydınlık Gazetesi Yazarı Şule Perinçek, CHP eski Milletvekili Necla Arat, CHP Mersin Milletvekili İsa Gök, İstanbul Barosu Başkanı Ümit Kocasakal, İstanbul Üniversitesi eski Rektörü Kemal Alemdaroğlu, Marmara Üniversitesi eski Dekanı Zekeriya Beyaz, İşçi Partisi Genel Başkan Yardımcıları Nusret Senem, Ferit İlsever, Mehmet Cengiz, TGB Genel Başkanı Çağdaş Cengiz, Gazeteci Sebahattin Önkibar, Ümit Zileli ve Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar da kurultaya katıldı.
Zekeriya Beyaz 23.4.2013
Milli Merkez Kurultayı Ankara'da Toplandı
Kurultaya, TBMM eski Başkanı Hüsamettin Cindoruk, Devlet Eski Bakanı Ali Topuz, Eski Devlet Bakanı Ufuk Söylemez, CHP eski Milletvekili Kemal Anadol, CHP eski Milletvekili Necla Arat, CHP Milletvekili İsa Gök, İstanbul Barosu Başkanı Ümit Kocasakal, İstanbul Üniversitesi eski rektörü Kemal Alemdaroğlu, Marmara Üniversitesi eski dekanı Zekeriya Beyaz, İşçi Partisi Genel Başkan Yardımcıları Nusret Senem, Ferit İlsever, Mehmet Cengiz, TGB Genel Başkanı Çağdaş Cengiz, Gazeteci Sebahattin Önkibar ile çok sayıda siyasetçi, sanatçı, şair, yazar ve ressam katıldı.
Zekeriya Beyaz 15.4.2013
Kocasakal: Orhan Gencebay'a Yazıklar Olsun
Almanya'da hafta sonu düzenlenen bir panele katılan İstanbul Barosu Başkanı Doç.Dr.Ümit Kocasakal yaptığı konuşmasında, isim vermeden AKP kükümetine yüklendi. Krefeld'de faaliyet gösteren EKİN Derneği (Eğitim Kültür ve Entegrasyon Derneği) tarafından 'Türkiyem-Anayasa-Yargı-Basın' başlıklı bir panel düzenledi. Konuşmacı olarak Türkiye'den İstanbul Barosu Başkanı Doç.Dr.Ümit Kocasakal, Prof.Dr.Zekeriya Beyaz ve Gazeteci-yazar Ümit Zileli'nin davetli olarak katıldığı panelin açış konuşmasını, EKİN Derneği Başkanı Dr.
123
Şu an buradasınız: Zekeriya Beyaz Haberleri | Zekeriya Beyaz Kimdir - Haberler - Zekeriya Beyaz haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Zekeriya Beyaz kimdir, hayatı ve biyografisi. Uçuruma düşen fındık işçisi genci AFAD ekipleri kurtarıldı, oğlunu sağlıklı gören ba
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 2.6.2020 12:12:40. #1.14#
title