Yusuf Aksu Seçim Sonuçları

Haberler.com - Haberler | Güncel
Yusuf Aksu Seçim Sonuçları

31 Mart seçimlerinde Saadet Partisi Kocaeli Çayırova belediye başkan adayı olan Yusuf Aksu isimli adayın aldığı oy oranı belli oldu.

31 Mart seçimlerinde Saadet Partisi Kocaeli Çayırova belediye başkan adayı olan Yusuf Aksu isimli adayın aldığı oy oranı belli oldu. Kocaeli Çayırova ilçesinde toplam 8 aday ile yarışan Yusuf Aksu isimli Saadet Partisi adayının aldığı oy oranını haberimizden öğrenebilirsiniz.

Türkiye, 31 Mart'ta belediye başkanı, belediye meclis üyesi ve muhtarlarını seçmek için sandığa gitti. Partilerin hummalı çalışmaları sonucu sandıklar açıldı ve yerel seçimde adayların aldığı oy oranları belli oldu. Peki 31 Mart 2019 Yerel Seçiminde Saadet Partisi Kocaeli Çayırova adayı Yusuf Aksu kimdir? Saadet Partisi Kocaeli Çayırova adayı Yusuf Aksu yüzde kaç oy aldı?

Yusuf Aksu Oy Oranları ve Seçim Sonuçları

31 Mart yerel seçimlerinde Saadet Partisi Kocaeli Çayırova belediye başkan adayı olarak gösterilen Yusuf Aksu Çayırova ilçesinde % 5,81 oranında oy almıştır. Çayırova ilçesinde % 5,81 oranında oy olan Yusuf Aksu adlı Saadet Partisi adayı toplamda 4.119 adet oy sayısına ulaştı.

Yusuf Aksu Kimdir?

haberler.com/trend/2019/yusuf-aksu_1914_b.jpg" title="Yusuf Aksu seçim sonuçları">

10 Ekim 1981'de Erzurum'un Pasinler ilçesinde doğdu. Orta ve lise öğrenimini Eyüp İmam Hatip Lisesinde tamamladı. Milli Gençlik Vakfı çalışmalarına katılan Aksu, sırasıyla Refah Partisi Eyüp Gençlik Kolları, Refah Partisi Beyoğlu Gençlik Kolları, Saadet Partisi İstanbul Gençlik Kolları, Saadet Partisi Çayırova İlçe Yöneticiliği görevlerinde bulunmuş, son olarak İlçe Başkanlığı yapmıştır. İngilizce ve Arapça bilen Yusuf Aksu evli ve 3 çocuk babasıdır.

Kocaeli Çayırova ilçesinde AK Parti, CHP, MHP, DSP, VP adaylarının aldığı oy oranlarını detaylı olarak incelemek istiyorsanız tıklayınız.

##11904306####11907000####11907347##
Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title