Yunus Mallı Haberleri

Yunus Mallı haber, Yunus Mallı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yunus Mallı 27.6.2020
Kaan Ayhan ve Kenan Karaman'ın takımı küme düştü
Fortuna Düsseldorf'ta mücadeleye 11'de başlayan Kaan Ayhan 90 dakika sahada kalırken, diğer bir milli futbolcu Kenan Karaman 74'üncü dakikada yerini Zimmer'e bıraktı. Union Berlin'de karşılaşmaya yedek kulübesinde başlayan Yunus Mallı ise 62'nci dakikada Mees'in yerine oyuna dahil oldu.
Yunus Mallı 27.6.2020
27 Haziran Cumartesi DHA Spor Gündemi
SÜPER LİG 18.30 Fenerbahçe - BtcTurk Yeni Malatyaspor 21.00 Trabzonspor - MKE Ankaragücü 21.00 Göztepe - Aytemiz Alanyaspor TFF 1'İNCİ LİG 17.30 Eskişehirspor - Altay 17.30 Osmanlıspor - Büyükşehir Belediye Erzurumspor 20.00 Ekol Göz Menemenspor - Boluspor 20.00 Adana Demirspor - Giresunspor AVRUPA'DAN FUTBOL 16.30 Werder Bremen - Köln (Ömer Toprak, Nuri Şahin) 16.30 Freiburg - Schalke 04 (Ozan Kabak, Ahmed Kutucu) 16.30 Union Berlin - Fortuna Düsseldorf (Yunus Mallı - Kaan Ayhan, Kenan Karaman) 18.
Yunus Mallı: 'Son samuray' Çağlar SöyüncüYunus Mallı 21.6.2020
Yunus Mallı 20.6.2020
Almanya'da 33'üncü hafta sona erdi
Schalke 04 kaybetmeye devam ediyorYunus Mallı'nın takımı deplasmanda mağlupŞampiyon Bayern evinde rahatKenan ve Kaanlı Düsseldorf sahasında 1 puan aldıHaftanın maçında kazanan DortmundOlgucan KALKAN / İSTANBUL, - Almanya Bundesliga'nın 33'üncü haftası bugün oynanan 9 maçla tamamladı.
Yunus Mallı 20.6.2020
20 Haziran Cumartesi DHA Spor Gündemi
SÜPER LİG 18.30 Hes Kablo Kayserispor - Gençlerbirliği 21.00 BtcTurk Yeni Malatyaspor - Göztepe 21.00 Yukatel Denizlispor - Beşiktaş TFF 1'İNCİ LİG 17.30 Keçiörengücü - Bursaspor 20.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor - Eskişehirspor 20.00 Ekol Hastanesi Balıkesirspor - Ekol Göz Menemenspor AVRUPA'DAN FUTBOL 14.30 Watford - Leicester City (Çağlar Söyüncü) 16.30 Hoffenheim - Union Berlin (Yunus Mallı) 16.
Yunus Mallı 13.6.2020
13 Haziran Cumartesi DHA Spor Gündemi
AVRUPA'DAN FUTBOL 16.30 Fortuna Düsseldorf - Borussia Dortmund (Kaan Ayhan, Kenan Karaman) 16.30 Köln - Union Berlin (Yunus Mallı) 16.
Yunus Mallı 27.5.2020
Fortuna Düsseldorf, Kenan'ın golüyle Schalke 04'ü devirmeyi başardı
Öte yandan maçın 26'ncı dakikasında Köln'de Bornauw, 50'nci dakikada da Hoffenheim'da Hübner, ikinci sarıdan kırmızı kart görerek oyun dışında kaldı. Bu skor sonrası Hoffenheim 7 maç sonra kazanarak puanını 39'a yükseltirken, Köln ise 34 puanda kaldı.  BERLİN İLE MAINZ YENİŞEMEDİ Diğer maçta ise Union Berlin ile Mainz 05 1-1 berabere kaldı. Karşılaşmanın 13'üncü dakikasında Bote Baku ile öne geçen Mainz 05'a ev sahibi ekip 33'üncü dakikada Ingvartsen ile cevap verdi: 1-1. Karşılaşmanın diğer bölümünde gol sesi çıkmadı ve mücadele 1-1'lik eşitlikle sonra erdi. Karşılaşma sonrası Union Berlin 31, Mainz 05 ise 28 puana yükseldi. Öte yandan ev sahibi Union Berlin'de Robert Andrich, 41'inci dakikada ikinci sarı karttan kırmızı kartla oyun dışında kaldı. Ayrıca A Milli oyuncu Yunus Mallı, maçta forma şansı bulamadı.
Yunus Mallı 6.5.2020
5 Mayıs 2020 Haberleri
5 Mayıs 2020 Manşet Haberleri.
Yunus Mallı 10.4.2020
Bakan Kasapoğlu'dan Yunus Mallı'ya geçmiş olsun telefonu
Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, bir aile üyesinin korona virüs testinin pozitif çıkması nedeniyle Almanya'daki evinde karantinada bulunan milli futbolcu Yunus Mallı'yı telefonla arayarak geçmiş olsun dileğinde bulundu.
Yunus Mallı 10.4.2020
Bakan Kasapoğlu'ndan Yunus Mallı'ya "geçmiş olsun" telefonu
Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, bir aile üyesinin yeni tip koronavirüs (Kovid-19) testinin pozitif çıkması nedeniyle Almanya'daki evinde karantinada bulunan milli futbolcu Yunus Mallı'yı telefonla arayarak, geçmiş olsun dileklerini illetti.
Yunus Mallı 10.4.2020
Bakan Kasapoğlu'ndan Yunus Mallı'ya 'geçmiş olsun' telefonu
Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, bir aile üyesinin yeni tip koronavirüs testinin pozitif çıkması nedeniyle Almanya'daki evinde karantinada bulunan Yunus Mallı'yı telefonla arayarak geçmiş olsun dileğinde bulundu.
Yunus Mallı 9.4.2020
Yunus Mallı gelecek hafta antrenmanlara katılacak
Almanya Birinci Futbol Ligi (Bundesliga) takımlarından Union Berlin'de forma giyen ve evinde karantinada olduğu açıklanan milli futbolcu Yunus Mallı'nın gelecek hafta antrenmanlara katılmasının beklendiği bildirildi.
Yunus Mallı 7.3.2020
7 Mart Cumartesi DHA Spor Gündemi
AVRUPA'DAN FUTBOL 17.30 Hertha Berlin - Werder Bremen (Nuri Şahin) 17.30 Freiburg - Union Berlin (Yunus Mallı) 17.
Yunus Mallı 4.3.2020
4 Mart Çarşamba DHA Spor Gündemi
BASKETBOL THY EuroLeague 20.45 Fenerbahçe Beko - Kızılyıldız 22.15 Maccabi FOX - Anadolu Efes FIBA Şampiyonlar Ligi 20.00 Türk Telekom - Beşiktaş Sompo Sigorta FIBA Europe Cup 17.00 Bahçeşehir Koleji - Ventspils 20.30 Kiev Basket- Pınar Karşıyaka 7DAYS EuroCup 20.00 Tofaş - MoraBanc Andorra Kadınlar Türkiye Kupası Çeyrek Finali  17.30 Galatasaray - İzmit Belediyespor 20.30 OGM Ormanspor - Beşiktaş TRC İnşaat VOLEYBOL CEV Challenge Kupası 18.00 Türk Hava Yolları - ASKÖ Linz-Steg CEV Kupası 19.00 Arkas Spor - Galatasaray HDI Sigorta CEV Challenge Kupası 20.00 CEZ Karlovarsko - Spor Toto TENİS Davis Cup 15.00 Türkiye-İsrail arasındaki Davis Cup eşleşmesi öncesinde takım kaptanları basın toplantısı düzenleyecek ve resmi kura çekimi gerçekleştirilecek.  AVRUPA'DAN FUTBOL 20.00 Sparta Prag - Baník Ostrava (Semih Kaya - Çekya Kupası) 20.30 Aalborg - Kopenhag (Başakşehir'in UEFA Avrupa Ligi'ndeki rakibi - Danimarka DBU KUPASI) 20.30 Leverkusen - Union Berlin (Yunus Mallı - Almanya Kupası) 22.
Yunus Mallı 1.3.2020
1 Mart Pazar DHA Spor Gündemi
AVRUPA'DAN FUTBOL 14.30 Milan - Genoa (Hakan Çalhanoğlu) 15.30 Union Berlin - Wolfsburg (Yunus Mallı) 16.
Yunus Mallı 15.2.2020
15 Şubat Cumartesi DHA Spor Gündemi
VOLEYBOL Vestel Venus Sultanlar Ligi 14.00 Fenerbahçe Opet - Eczacıbaşı VitrA (Burhan Felek) 17.00 Beşiktaş - PTT (Burhan Felek) 17.30 Karayolları - Türk Hava Yolları (TVF Başkent) 17.30 Beylikdüzü Voleybol İhtisas - VakıfBank (VakıfBank Spor Sarayı) AXA Sigorta Efeler Ligi 15.00 Halkbank - İstanbul Büyükşehir Belediyespor (TVF Başkent) 15.30 Tokat Belediye Plevne - Sorgun Belediyespor (Ali Yücel) 16.00 Bursa Büyükşehir Belediyespor - Arkas Spor (Cengiz Göllü) AVRUPA LİGLERİ 17.30 Leipzig - Werder Bremen (Nuri Şahin, Ömer Toprak) 17.30 Union Berlin - Bayer Leverkusen (Yunus Mallı) 18.
Yunus Mallı 8.2.2020
8 Şubat Cumartesi DHA Spor Gündemi
BASKETBOL ING Basketbol Süper Ligi 13.00 Gaziantep Basketbol - Darüşşafaka Tekfen (Şahinbey) 15.15 Teksüt Bandırma - Beşiktaş Sompo Sigorta (Teksüt Kara Ali Acar) 17.30 Türk Telekom - TOFAŞ (Ankara) 20.00 Frutti Extra Bursaspor - OGM Ormanspor (TOFAŞ) VOLEYBOL AXA Sigorta Efeler Ligi 15.00 Spor Toto - Tokat Belediye Plevne (TVF Başkent) 15.00 Arkas Spor - Arhavi Voleybol (Atatürk Voleybol Salonu Vestel Venus Spor Kompleksi) AVRUPA'DAN FUTBOL 15.30 Everton - Crystal Palace (Cenk Tosun) 17.30 Schalke 04 - Paderborn (Ozan Kabak, Ahmed Kutucu) 17.30 Werder Bremen - Union Berlin (Ömer Toprak, Nuri Şahin - Yunus Mallı) 17.
Yunus Mallı 5.2.2020
5 Şubat Çarşamba DHA Spor Gündemi
Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ: Milletler Ligi'nin 2'nci ayağının Çin'de olması tedirginlik yarattı "Turnuvayı Türkiye'de düzenlemek için başvuru yaptık""Çin'deki turnuva için ülkemiz ne derse onu yaparız""Biz, bu zorlu olimpiyat grubundan çıkacağız""Erkek voleybolunda...
Yunus Mallı 1.2.2020
1 Şubat Cumartesi DHA Spor Gündemi
AVRUPA'DAN FUTBOL 15.00 Granada - Espanyol (İsmail Köybaşı) 15.30 Leicester City - Chelsea (Çağlar Söyüncü) 17.30 Dortmund - Union Berlin (Yunus Mallı) 17.
Yunus Mallı 25.1.2020
25 Ocak Cumartesi DHA Spor Gündemi
AVRUPA'DAN FUTBOL 15.45 Brentford - Leicester City (Çağlar Söyüncü - Federasyon Kupası) 17.30 Union Berlin - Augsburg (Yunus Mallı) 20.
Yunus Mallı 18.1.2020
Bundesliga'da 2020'nin ilk golünü Suat Serdar attı
YUNUS MALLI UNION BERLİN'DE Bu arada VFL Wolfsburg'ta forma giyen milli oyuncu Yunus Mallı'nın, Bundesliga'nın yeni ekiplerinden Union Berlin'e transfer olduğu ifade edildi.
Yunus Mallı 18.1.2020
18 Ocak Cumartesi DHA Spor Gündemi
BASKETBOL Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi 14.00 Gelecek Koleji Çukurova Basketbol - OGM Ormanspor (Servet Tazegül) 14.00 Samsun Canik Belediyespor - Hatay Büyükşehir Belediyespor (Mustafa Dağıstanlı) 16.00 Bellona Kayseri Basketbol - Birevim Elazığ İl Özel İdare (Kadir Has Kongre Merkezi) 17.30 İzmit Belediyespor - Beşiktaş TRC İnşaat (Kocaeli Atatürk) VOLEYBOL AXA Sigorta Efeler Ligi 14.00 Arhavi Voleybol - Bursa Büyükşehir Belediyespor (Arhavi) 14.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor - Ziraat Bankası (Haldun Alagaş) 15.30 Tokat Belediye Plevne - Arkas Spor (Ali Yücel) 16.00 Sorgun Belediyespor - Spor Toto (Sorgun) 18.00 Halkbank - Fenerbahçe HDI Sigorta (TVF Başkent) AVRUPA LİGLERİ 17.30 Fortuna Düsselfdorf - Werder Bremen (Kenan Karaman - Kaan Ayhan - Nuri Şahin - Ömer Toprak) 17.30 Köln - Wolfsburg  18.00 Manchester City - Crystal Palace (Cenk Tosun) 20.00 Sassuolo - Torino (Mert Müldür) 20.30 Osasuna - Valladolid (Enes Ünal) 20: 30 Leipzig - Union Berlin (Yunus Mallı) 21.
Yunus Mallı: Yunus Mallı, Union Berlin'deYunus Mallı 17.1.2020
Yunus Mallı 17.1.2020
Union Berlin, milli futbolcu Yunus Mallı'yı sezon sonuna kadar kiraladı
Almanya Birinci Futbol Ligi (Bundesliga) ekiplerinden Union Berlin, Wolfsburg'dan milli futbolcu Yunus Mallı'yı sezon sonuna kadar kiralık olarak kadrosuna kattı.
Yunus Mallı: Beşiktaş'ta gündem Yunus MallıYunus Mallı 26.12.2019
Yunus Mallı 26.12.2019
25 Aralık 2019 Haberleri
25 Aralık 2019 Manşet Haberleri.
Yunus Mallı 15.12.2019
15 Aralık Pazar DHA Spor Gündemi
VOLEYBOL AXA Sigorta Efeler Ligi 15.00 Halkbank - Tokat Bld. Plevne 15.00 Arkas Spor - Spor Toto 16.00 İnegöl Bld. - Fenerbahçe HDI Sigorta 17.00 Arhavi Voleybol - Galatasaray HDI Sigorta 19.00 Sorgun Bld. - Ziraat Bankası AVRUPA LİGLERİ 14.00 Getafe - Real Valladolid (Enes Ünal) 14.15 Emmen - Sparta Rotterdam (Ferhat Görgülü - Halil İbrahim Dervişoğlu) 16.00 Celta Vigo - Mallorca (Okay Yokuşlu) 16.30 Feyenoord - PSV (Orkun Kökçü) 16.30 Austria Wien - Wolfsberger (Tarkan Serbest) 17.00 Manchester United - Everton (Cenk Tosun) 17.00 Juventus - Udinese (Merih Demiral) 17.00 Milan - Sassuolo (Hakan Çalhanoğlu - Mert Müldür) 17.30 Wolfsburg - M'gladbach (Yunus Mallı) 20.
Yunus Mallı 12.12.2019
12 Aralık Perşembe DHA Spor Gündemi
UEFA AVRUPA LİGİ 20.55 APOEL (Kıbrıs Rum Kesimi) - Sevilla (İspanya) 20.55 Karabağ (Azerbaycan) - Dudelange (Lüksemburg) 20.55 Kopenhag (Danimarka) - Malmö (İsveç) 20.55 Dinamo Kiev (Ukrayna) - Lugano (İsviçre) 20.55 LASK (Avusturya) - Sporting Lizbon (Portekiz) 20.55 PSV (Hollanda) - Rosenborg (Norveç) 20.55 Cluj (Romanya) - Celtic (İskoçya) 20.55 Rennes (Fransa) - Lazio (İtalya) 20.55 Standard Liege (Belçika) - Arsenal (İngiltere) 20.55 Eintracht Frankfurt (Almanya) - Vitoria (Portekiz) 23.00 Rangers (İskoçya) - Young Boys (İsviçre) 23.00 Porto (Portekiz) - Feyenoord (Hollanda) (Orkun Kökçü) 23.00 Espanyol (İspanya) - CSKA Moskova (Rusya) 23.00 Ludogorets (Bulgaristan) - Ferencvaros (Macaristan) 23.00 Wolfsburg (Almanya) - St. Etienne (Fransa) (Yunus Mallı) 23.
Yunus Mallı 7.12.2019
7 Aralık Cumartesi DHA Spor Gündemi
TFF 1'İNCİ LİG 14.00 Hatayspor - Boluspor 16.30 Fatih Karagümrük - Ekol Hastanesi Balıkesirspor 19.00 Akhisarspor - İstanbulspor BASKETBOL ING Basketbol Süper Ligi 13.00 Gaziantep Basketbol - Sigortam.Net İTÜ BB     15.15 Galatasaray Doğa Sigorta - Teksüt Bandırma BK     17.30 Darüşşafaka Tekfen - Beşiktaş Sompo Sigorta     20.00 Tofaş - Pınar Karşıyaka Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi 14.00 Gelecek Koleji Çukurova Basketbol - Bellona Kayseri Basketbol     14.00 Samsun Canik Belediye - İzmit Belediyespor VOLEYBOL FIVB Dünya Kulüpler Şampiyonası yarı final maçları 12.00 VakıfBank - Imoco Volley 15.00 Eczacıbaşı VitrA - Igor Gorgonzola AXA Sigorta Kadınlar Kupa Voley 13.00 Karayolları - Atlasglobal Yeşilyurt 14.00 Beşiktaş - Türk Hava Yolları 15.00 PTT - Aydın Büyükşehir Belediyespor 16.00 Beylikdüzü Voleybol İhtisas - Nilüfer Belediyespor AXA Sigorta Efeler Ligi 19.00 Ziraat Bankası - Spor Toto AVRUPA LİGLERİ 15.00 Real Madrid - Espanyol (Galatasaray'ın UEFA Şampiyonlar Ligi'ndeki rakibi) 15.30 Everton - Chelsea (Cenk Tosun) 17.30 Borussia Dortmund - Fortuna Düsseldorf (Kaan Ayhan, Kenan Karaman) 17.30 M'gladbach - Bayern Münih (Medipol Başakşehir'in UEFA Avrupa Ligi'ndeki rakibi) 17.30 Freiburg - Wolfsburg (Yunus Mallı) 17.
Yunus Mallı 1.12.2019
1 Aralık Pazar DHA Spor Gündemi
BASKETBOL ING Basketbol Süper Ligi 15.15 Frutti Extra Bursaspor - Gaziantep Basketbol 17.30 Pınar Karşıyaka - Fenerbahçe Beko 20.00 OGM Ormanspor - Meksa Yatırım Afyon Belediyespor Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi 13.00 Çankaya Üniversitesi - OGM Ormanspor 15.15 Galatasaray - Beşiktaş TRC İnşaat 16.00 Bellona Kayseri Basketbol - BOTAŞ VOLEYBOL AXA Sigorta Efeler Ligi 14.00 Sorgun Belediyespor - Galatasaray HDI Sigorta 15.00 Spor Toto - Bursa Büyükşehir Belediyespor 17.00 Arhavi Voleybol - Tokat Belediye Plevne 19.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor - Fenerbahçe HDI Sigorta AVRUPA LİGLERİ 14.30 Juventus - Sassuolo (Merih Demiral, Mert Müldür) 16.00 Athletic Bilbao - Granada (İsmail Köybaşı) 16.30 Rheindorf Altach - Wolfsberger ((Medipol Başakşehir'in UEFA Avrupa Ligi'ndeki rakibi) 16.30 Admira - Salzburg (Sinan Bakış) 17.00 Parma - Milan (Hakan Çalhanoğlu) 17.00 Wolverhampton - Sheffield United (Beşiktaş'ın UEFA Avrupa Ligi'ndeki rakibi) 17.30 M'gladbach - Freiburg (Medipol Başakşehir'in UEFA Avrupa Ligi'ndeki rakibi) 18.00 Basel - Young Boys (Trabzonspor'un UEFA Avrupa Ligi'ndeki rakibi) 18.45 Feyenoord - Zwolle (Orkun Kökçü) 19.30 Leicester City - Everton (Çağlar Söyüncü - Cenk Tosun) 20.00 Wolfsburg - Werder Bremen (Yunus Mallı - Ömer Toprak, Nuri Şahin) 20.
Yunus Mallı 28.11.2019
28 Kasım Perşembe DHA Spor Gündemi
BASKETBOL THY Euroleague 20.45 Fenerbahçe Beko - Khimki FIBA EuroCup 18.00 Hatay Büyükşehir Belediye Spor Kulübü - MBK Ruzomberok 19.00 MBA Moskva - Beşiktaş TRC İnşaat 19.00 BOTAŞ  - KP Brno 21.00 Udominate Basket Umea BBK - Kayseri Basketbol VOLEYBOL CEV Kadınlar Şampiyonlar Ligi 19.00 Fenerbahçe Opet - Budowlani UEFA AVRUPA LİGİ'NDE 5'İNCİ HAFTA 18.50 Astana (Kazakistan) - Manchester United (İngiltere) 20.55 Feyenoord (Hollanda) - Rangers (İskoçya) (Orkun Kökçü) 20.55 Young Boys (İsviçre) - Porto (Portekiz) 20.55 Ferencvaros (Macaristan) - Espanyol (İspanya) 20.55 CSKA Moskova (Rusya) - Ludogorets (Bulgaristan) 20.55 Olexandriya (Ukrayna) - Wolfsburg (Almanya) (Yunus Mallı) 20.
Şu an buradasınız: Yunus Mallı Haberleri | Yunus Mallı Kimdir - Haberler - Yunus Mallı haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Yunus Mallı kimdir, hayatı ve biyografisi. Türk oyuncular için Bundesliga'da sezon şanssız geçti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 6.8.2020 11:19:03. #1.15#
title