YUNUS FATİH KADİROĞLU HABERLERİ

YUNUS FATİH KADİROĞLU HABERLERİ

Yunus Fatih Kadiroğlu haber, Yunus Fatih Kadiroğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yunus Fatih Kadiroğlu

Yunus Fatih Kadiroğlu

Doğum Yeri Eskişehir / Türkiye
Doğum Tarihi ... - ...

Yunus Fatih Kadiroğlu Kimdir ?

Eskişehir-Sivrihisar ilçesinde 20.11.1969 tarihinde dünyaya geldi. 1980 yılında İlkokulu, 1986 yılında Eskişehir Yunus Emre Öğretmen Lisesi’ni, 1990 yılında Ankara Üniversitesi SBF Kamu Yönetimi bölümünü bitirdi.
Biyografinin devamı için tıklayın
Yunus Fatih Kadiroğlu - 12.7.2020
Ilgın Kaymakamı Yunus Fatih Kadiroğlu, Konya Valiliği emrine alındı
Konya Valiliği, Ilgın Kaymakamı Yunus Fatih Kadiroğlu'nun Valilik emrine alındığını ve Vali Yardımcısı Mehmet Aydın'ın geçici olarak Ilgın Kaymakamı olarak görevlendirildiğini açıkladı.
Yunus Fatih Kadiroğlu - 12.7.2020
11 Temmuz 2020 Haberleri
11 Temmuz 2020 Manşet Haberleri.
Yunus Fatih Kadiroğlu - 7.5.2020
Kaymakam Kadiroğlu'ndan evi yanan aileye yardım açıklaması
Ilgın Kaymakamı Yunus Fatih Kadiroğlu, Mahmuthisar Mahallesi'nde evi yanarak kullanılamaz hale gelen ailenin el birliği ile durumunun düzeltileceğini bildirdi.
Yunus Fatih Kadiroğlu - 14.4.2020
Konya'daki Argıthanı Mahallesi'nde Kovid-19 karantinası kaldırıldı
Kaymakam Yunus Fatih Kadiroğlu, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, Argıthanı Mahallesi'nin, Kovid-19 tedbirleri çerçevesinde, Hıfzıssıhha Kurulu kararıyla karantina altına alındığını hatırlatarak, "Karantina ve sokağa çıkma yasağı, vakaların stabil hale gelmesi üzerine bugün sabahtan itibaren kaldırılmıştır.
Yunus Fatih Kadiroğlu - 12.3.2020
İstiklal Marşı'nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Günü
Kaymakam Yunus Fatih Kadiroğlu, "Merhum Akif'in 'Allah bu millete bir daha İstiklal Marşı yazdırmasın' duasını, işgal günlerinin hissiyatımızda açtığı derin yaraları ve istiklalimizi kazanmak için yapılan büyük fedakarlıkları gençlerimizin hafızalarına kazıması gerekmektedir.
Yunus Fatih Kadiroğlu - 29.11.2019
Ilgın Kaymakamı Kadiroğlu'nun okul ziyareti
Ilgın Kaymakamı Yunus Fatih Kadiroğlu ve beraberindeki heyet Şehit Ali Gümüş İmam Hatip Ortaokulu'nu ziyaret etti.
Yunus Fatih Kadiroğlu - 9.10.2019
Ilgın'daki küçükbaş hayvan üreticileri Çoban Festivali'ne katıldı
Konya Ovası Projesi Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı tarafından desteklenen 'KOP ile Bilinçli Üretici' projesi kapsamında 2. teknik geziyi düzenlediklerini hatırlatan dernek başkanı Abdullah Altan, şunları kaydetti: "Türkiye'nin farklı illerinden gelen çobanların buluştuğu 'Çoban Festivali', 'Küçükbaş Hayvan Fuarı' ve alanında uzman 4 profesör hocamızın katıldığı 'Küçükbaş Çalıştayı'na üyelerimizle birlikte katıldık. Üreticilerimiz işletmelerindeki sorunları birinci ağızdan hocalarıma sorma fırsatı buldu. Ayrıca dernek faaliyetlerimizi, derneğimizin proje ortaklığını ve üretime katkısını sahneden tüm ülkedeki çobanlarımızla paylaşma şansı yakaladık. Ülkemizde küçükbaş hayvan yetiştirme adına ne tür bir faaliyet olursa orada stant kurmaya ve yerli ırklarımızı tanıtmaya devam edeceğim." Üreticileri bilinçlendirme adına yapılan projeden duyduğu memnuniyeti iade eden Altan, Konya Ovası Projesi Bölge Kalkınma İdaresi Başkanı İhsan Bostancı, Kaymakam Yunus Fatih Kadiroğlu, Tarım ve Orman İlçe Müdürü Veli Uğur'a desteklerinden dolayı üreticiler adına teşekkür etti.
Yunus Fatih Kadiroğlu - 10.9.2019
Konya'dan Osmanlı Türkmenlerine yardım tırı
Daha önce de Türkmenlere yardım tırı yolladıklarını anımsatan Soy, "Diyanet İşleri Başkanlığı ile yapmış olduğumuz bir protokol doğrultusunda, bu çalışmalarımızı Türkiye genelinde yürütüyoruz. Sizin bakış açınızdan gardıroplarınızı temizleme gibi gördüğünüz, çöpe atmaya kıyamadığımız ikinci el eşyalar bunlar. Bu kıyafetler Ankara'daki genel merkezimize ulaştıktan sonra kuru temizleme ve ayrıştırma ünitesine gidecek. Yıkama, ütüleme ve paketlemeden sonra ihtiyaç sahibi Türkmenlere ulaştırıyoruz. Ben katkıda bulunan tüm yetkililere teşekkür ederim." Kaymakam Yunus Fatih Kadiroğlu ve Belediye Başkanı Yalçın Ertaş'ın konuşmalarının ardından yardım tırları dualarla uğurlandı.
Yunus Fatih Kadiroğlu - 5.9.2019
Hayati İnanç'tan Ilgın'da "Aile Medeniyeti ve Çocuk" konferansı
Programa Kaymakam Yunus Fatih Kadiroğlu, Cumhuriyet Savcıları Erhan Eroğlu, Ersin Ketenci, Milli Eğitim Müdürü Mustafa Kılınç, Emniyet Müdürü Kemal Gürcan Atasoy, Jandarma Karakol Komutanı Jandarma Üsteğmen Mustafa Çay, Sivil Tolum ve Siyasi parti temsilcileri, aileler ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Yunus Fatih Kadiroğlu - 20.8.2019
Ilgın 8. Voleybol Turnuvası
Ilgın Belediyesinin geleneksel voleybol turnuvası başladı.
Yunus Fatih Kadiroğlu - 15.7.2019
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
Şehitlikte düzenlenen programa, Kaymakam Yunus Fatih Kadiroğlu, Belediye Başkanı Yalçın Ertaş, Milli Eğitim Müdürü Mustafa Kılınç, Jandarma Komutanı Jandarma Teğmen Mustafa Elgün, Askerlik Şube Başkanı Mehmet Göçen, İlçe Emniyet Müdürü Kemal Gürcan Atasoy,Tarım ve Orman Müdürü Veli Uğur ile siyasi parti, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Yunus Fatih Kadiroğlu - 26.6.2019
Ilgın'da 8. Halı Saha Futbol Turnuvası sona erdi
Kardeşlik ve dostluğun pekişmesi, sosyal ve sportif aktivitelere zenginlik kazandırmak için her yıl futbol turnuvası düzenlediklerini söyleyen Belediye Başkanı Yalçın Ertaş, konuşmasında şunları kaydetti: "Bu yıl 8'incisini düzenlemiş olduğumuz turnuvamızda 75 müsabaka yapıldı. Şampiyon olan takımımızı tebrik ediyorum. Özellikle turnuvanın en centilmen takımını da tebrik ediyorum. Turnuvamız kazasız, sakatlanmadan sona ermesi bizi çok sevindirdi. Çentilmenlik devam eder, kötü sözler tribünden uzak olmaya devam ederse turnuvaları yılda ikiye çıkartacağız. Turnuvamıza destek veren herkese ayrı ayrı teşekkür ederim." Final maçının ardından turnuvanın galibi Ilıca Spor'a kupası Kaymakam Yunus Fatih Kadiroğlu tarafından takdim edildi.
Yunus Fatih Kadiroğlu - 17.6.2019
Ilgın'da başarılı öğrenciler ödüllendirildi
Ilgın Kaymakamı Yunus Fatih Kadiroğlu, başarıları bireysel gayretlerin belirlediği günümüzde başarılı olmanın sırrının aile, okul ve çevre üçgeninin sağlıklı kurulmasından geçtiğini söyledi.
Yunus Fatih Kadiroğlu - 27.3.2019
Ilgın'da İstihdam Teşviklerinin Anlatıldığı Seminer Düzenlendi
Bu 3 ay boyunca işverenin maliyeti sıfır olacak. Böyle bir teşviki hayata geçirdiği için hükümetimize çok teşekkür ediyoruz. İkincisi de; herhangi bir sebeple işinde sıkıntı yaşayan girişimcilerimiz için çok önemli bir destek getirildi. Böylece Devletimiz sıkıntılı günümüzde de yanımızda olduğunu bir kez daha gösteriyor. Yani burada devletimiz işverene diyor ki, düzenini bozma, istihdamı koru. 2017'deki istihdam seferberliğinde kamu-özel sektör olarak el ele verdik ve 1,5 milyon ilave istihdam sağladık. Kamu-özel sektör el ele verdi mi yapılmayacak şey yoktur." Eğitim seminerine, Kaymakam Yunus Fatih Kadiroğlu, Belediye Başkanı Mehmet Karahan, Konya İşkur İl Müdürü Emrah Keleş, İşkur uzmanları Ahmet Garip ve Ramazan Yıldız, sivil toplum kuruluşları başkanları ve işverenler katıldı.
Yunus Fatih Kadiroğlu - 11.1.2019
Kaymakam Kadiroğlu Doğaya Yem Bıraktı
Ilgın Kaymakamı Yunus Fatih Kadiroğlu kar yağışının oldukça etkili olduğu Çavuşcugöl Dağı eteklerine aç kalan yabani hayvanlar için yem bıraktı.
Yunus Fatih Kadiroğlu - 5.12.2018
Ilgın'da Çiftçilere 5 Bin Fidan Dağıtıldı
Programda konuşan İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdür Yardımcısı Mehmet Tugay da proje kapsamında 2 bin 500 badem, 2 bin 500 ceviz fidanı dağıttıklarını belirterek, "Konyamız tarımsal anlamda büyük bir öneme sahip. Kentimizde 220 milyon dekar alanda tarım yapılmakta ve çeşitli ürünler yetiştirmekteyiz. Buğday, arpa, şeker pancarı, kuru fasulye, havuç, haşhaş gibi birçok ürün yetiştiriciliğinde Türkiye'de birinci sırada yer almaktayız. Tohumculukta, Türkiye tohumunun yüzde 40'ını üretiyoruz. Bakanlığımızın uyguladığı politikalarda çiftçilerimize teknik destek vermek için buradayız. Her zaman çiftçimizle birlikteyiz." Programa Kaymakam Yunus Fatih Kadiroğlu, İlçe Belediye Başkanı Mehmet Karahan, AK Parti İlçe Başkanı Ali Erten çiftçiler ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Yunus Fatih Kadiroğlu - 3.12.2018
Ilgın'da Dünya Engelliler Günü Kutlandı
Programa, Kaymakam Yunus Fatih Kadiroğlu, Belediye Başkan Yardımcısı Ömer Berber, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Kılınç ile siyasi parti ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri de katıldı.
Yunus Fatih Kadiroğlu - 5.11.2018
Ilgın'da Doğa Yürüyüşü Etkinliği
Karapınar, şunları kaydetti: "Ilgın Doğa Sporları Kulübü, Akşehir Aktif Dağcılık Eğitim Merkezi Gençlik Spor Kulübü ve Ilgın TOKİ M.T.A.L Spor Kulübünün katılım sağladığı 'Doğa Seni Çağırıyor' temalı 'Bellekler Kayaönü Şelalesi' etkinliğini kalabalık bir katılımla gerçekleştirdik. Asırlık ardıç ağaçları, orman havası ve şelaleleriyle doğanın o huzur verici dinginliğini ruhumuzda hissettik. Güzel bir etkinlik oldu. Etkinliğe katılan başta Ilgın Kaymakamı Yunus Fatih Kadiroğlu, ulaşımda yardımları bulunan Belediye Başkanımız Mehmet Karahan ve Kayaönü Yaylası'nda bizle ilgilenen, közde çay keyfi yaşatan Sezai kardeşime, tüm grup üyelerine ve katılımcılara ayrı ayrı teşekkür ederim.
Yunus Fatih Kadiroğlu - 24.10.2018
Yörükler, Kaymakam Kadiroğlu'nu Ziyaret Etti
Ilgın yörükleri, Kaymakam Yunus Fatih Kadiroğlu'nu makamında ziyaret etti.
Yunus Fatih Kadiroğlu - 4.10.2018
Ilgın'da Halı Saha Futbol Turnuvası Başladı
Ilgın Kaymakamı Yunus Fatih Kadiroğlu ise böyle organizasyonların hazırlanmasından memnun olduğunu belirterek, "Bu organizasyonla sporun önemine bir kez daha vurgu yapılmış oldu.
Yunus Fatih Kadiroğlu - 22.7.2015
Turhal Kaymakamı Kadiroğlu'na Veda Yemeği Verildi
Turhal Kaymakamlığı'ndan Bursa Vali Yardımcılığı görevine atanan Yunus Fatih Kadiroğlu'na veda yemeği verildi.
Yunus Fatih Kadiroğlu - 28.6.2015
Bursa'ya 9 Tane Vali Yardımcısı Atandı
Kaymakam ve Vali Yardımcısı Kararnamesi resmi gazetede yayımlandı. Buna göre Bursa'da görev yapan 6 vali yardımcısı ile 2 kaymakamın görev yeri değişti. Kararnameye göre Bursa'ya 9 vali yardımcısı, 2 ilçeye de kaymakam atandı. Bursa'da görevlendirilen vali yardımcıları ve kaymakamlar şu kişilerden oluştu: "Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Mustafa Öztaş, Uşak Vali Yardımcısı Nevzat Ergün, Ankara Vali Yardımcısı Mehmet Polat, Hatay Vali Yardımcısı Mehmet Eriş, Balıkesir-Edremit Kaymakamı Abdulhamit Erguvan, Mustafakemalpaşa Kaymakamı Yalçın Bulut, Manavgat Kaymakamı Emir Osman Bulgurlu, Şahinbey Kaymakamı Selami Aydın, Turhal Kaymakamı Yunus Fatih Kadiroğlu, Mustafakemalpaşa Kaymakamlığına Kayseri Vali Yardımcısı Mustafa Mas Atlı, Yenişehir Kaymakamlığına Mahalli İdareler Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Rahmi Köse.
Yunus Fatih Kadiroğlu - 23.6.2015
Kaymakam Kadiroğlu'ndan Şehit Aileleri ve Gazilere İftar
Turhal Kaymakamı Yunus Fatih Kadiroğlu, şehit aileleri ve gazilere iftar verdi.
Yunus Fatih Kadiroğlu - 17.6.2015
Kaymakam Kadiroğlu, Başarılı Öğrencileri Ödüllendirdi
Turhal Kaymakamı Yunus Fatih Kadiroğlu, ortaöğretim okullarında takdirname alan öğrencileri ödüllendirdi.
Yunus Fatih Kadiroğlu - 14.4.2015
Turhal'da "Evlilikte Keramet Var" Projesi
Turhal Kaymakamı Yunus Fatih Kadiroğlu, Samsun'da yapılan TÜBİTAK 46. Ortaöğretim Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması'nda bölge birincisi olan "Evlilikte Keramet Var" projesini hazırlayan öğrencilere çeyrek altın hediye etti.
Yunus Fatih Kadiroğlu - 10.4.2015
Türk Polis Teşkilatı'nın Kuruluşunun 170. Yıl Dönümü
Turhal Kaymakamı Yunus Fatih Kadiroğlu, Turhal İlçe Emniyet Müdürlüğünü ziyaret etti.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Yunus Fatih Kadiroğlu Haberleri | Yunus Fatih Kadiroğlu Kimdir - Haberler - Yunus Fatih Kadiroğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Yunus Fatih Kadiroğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. Vatandaşa Terbiyesizlik yapma lan diyen kaymakama ödül gibi ceza.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 25.9.2020 09:52:07. #1.14#
title