YUNUS FATİH KADİROĞLU HABERLERİ

Yunus Fatih Kadiroğlu haber, Yunus Fatih Kadiroğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yunus Fatih Kadiroğlu

Yunus Fatih Kadiroğlu

Doğum Yeri Eskişehir / Türkiye

Yunus Fatih Kadiroğlu Kimdir ?

Eskişehir-Sivrihisar ilçesinde 20.11.1969 tarihinde dünyaya geldi. 1980 yılında İlkokulu, 1986 yılında Eskişehir Yunus Emre Öğretmen Lisesi’ni, 1990 yılında Ankara Üniversitesi SBF Kamu Yönetimi bölümünü bitirdi.
Biyografinin devamı için tıklayın
Yunus Fatih Kadiroğlu - 12.09.2021
"740. Ertuğrul Gazi'yi Anma ve Yörük Şenlikleri" coşkusu
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu ile Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Vali Vekili Yunus Fatih Kadiroğlu, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Misbah Demircan, Milletvekili Selim Yağcı, sivil toplum kuruluşlarının (STK) temsilcileriyle bir araya geldi.
Yunus Fatih Kadiroğlu - 12.09.2021
Bakanlar Dönmez ve Çavuşoğlu, Bilecik'te STK temsilcileriyle buluştu
740. Ertuğrul Gazi'yi Anma ve Yörük Şenliklerine katılmak üzere Bilecik'e gelen Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez ve dün Eskişehir'de çeşitli ziyaret ve temaslarla bulunan Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, bir restoranda STK temsilcileriyle buluştu. Bakanları Bilecik Vali Vekili Bilecik Vali Vekili Yunus Fatih Kadiroğlu, AK Parti Bilecik Milletvekili Selim Yağcı, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Muzaffer Sandal, İl Emniyet Müdürü Ertuğrul Namal, AK Parti Bilecik İl Başkanı Serkan Yıldırım, ilçe belediye başkanları karşıladı.
Yunus Fatih Kadiroğlu - 11.09.2021
Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Burhan İşliyen Bilecik'te
Son olarak Bilecik Valiliği'ne geçen İşliyen, Bilecik Vali Vekili Yunus Fatih Kadiroğlu'nu makamında ziyaret ederken, ardından Şifa Hafızlık Kur'an kursunun da açılışını gerçekleştirecek.
Yunus Fatih Kadiroğlu - 11.09.2021
'740. Ertuğrul Gazi'yi Anma ve Yörük Şenlikleri' başladı
Açılış törenine, Bilecik Vali Vekili Yunus Fatih Kadiroğlu, AK Parti Bilecik Milletvekili Selim Yağcı, Söğüt Kaymakamı Ömer Faruk Tuncer, Söğüt Belediye Başkanı İsmet Sever, Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörü Prof.
Yunus Fatih Kadiroğlu - 10.09.2021
Konya'dan gönderilen Berat Söğüt'te teslim alındı
Berat ile birlikte sancak, kılıç ve kaftan, Ertuğrul Gazi'yi Anma ve Söğüt Şenlikleri'nin başladığı gün Bilecik Vali Vekili Yunus Fatih Kadiroğlu'na teslim edildi.
Yunus Fatih Kadiroğlu - 08.09.2021
Bilecik'te İlköğretim Haftası kutlandı
Sınıfları gezerek öğrencilerle sohbet eden Vali Vekili Yunus Fatih Kadiroğlu, eğitim ve öğretim yılının başarılı ve iyi sonuçlanması temennisinde bulundu.
Yunus Fatih Kadiroğlu - 06.09.2021
Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bilecik'in kurtuluş yıl dönümünü kutladı
İletişim Başkanlığından yapılan açıklamaya göre, Erdoğan, kurtuluş yıl dönümü dolayısıyla Vali Vekili Yunus Fatih Kadiroğlu ile Belediye Başkanı Semih Şahin'e tebrik telgrafı gönderdi.
Yunus Fatih Kadiroğlu - 31.08.2021
Bilecik'ten başka illere atanan idareciler için veda yemeği düzenlendi
Vali Vekili Yunus Fatih Kadiroğlu, Jandarma Eğitim Komutanlığı Sosyal Tesisleri'nde düzenlenen programda, meslektaşlarına yeni görev yerlerinde başarılar diledi.
Yunus Fatih Kadiroğlu - 29.08.2021
30 Ağustos Zafer Bayramı ve Türk Silahlı Kuvvetleri Günü
Bilecik Vali Vekili Yunus Fatih Kadiroğlu ve CHP Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün, "30 Ağustos Zafer Bayramı ve Türk Silahlı Kuvvetleri Günü" dolayısıyla birer mesaj yayımladı.
Yunus Fatih Kadiroğlu - 19.08.2021
Bilecik'in Pazaryeri ilçesinde şerbetçiotu hasat etkinliği yapıldı
Bilecik Vali Yardımcısı Yunus Fatih Kadiroğlu, Pazaryeri ilçesinde 3 bin dekar alanda üretilen, genellikle ilaç ve içecek sanayisinde kullanılan şerbetçiotunun hasat etkinliğine katıldı.
Yunus Fatih Kadiroğlu - 07.08.2021
80 üreticiye "1250" arı kovanı dağıtıldı
"Modern ve Teknik Arıcılık Yolunda Bilecik Kovan Dağıtım Projesi" kapsamında üreticilere bin 250 arı kovanının dağıtımı gerçekleştirildi. Vali Yardımcısı Yunus Fatih Kadiroğlu, Tarım ve Orman İl Müdürlüğünde, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Seda Bayrakçı, İl Genel Meclis Başkanı Osman Yılmaz, İl Genel Meclis üyesi Zeki Kayadelen, Tarım ve Orman İl Müdürü Necmettin Yoldaş, Ziraat Odası Başkanı Ahmet Sevinen ve Arıcılar Birliği Başkanı Beytullah Erdönmez ile üreticilerin katıldığı dağıtımda, Cumhurbaşkanlığı İdari İşler Başkanlığı Personel ve Prensipler Genel Müdürlüğü görevine atanan Vali Bilal Şentürk'ün gayretleri ile müdürlüğün hazırladığı "Modern ve Teknik Arıcılık Yolunda Bilecik Kovan Dağıtım Projesi" ile İl Özel İdaresinin kaynakları ve üreticilerin katkısıyla, 80 üreticiye bin 250 adet arı kovanı dağıtıldığını kaydetti.
Yunus Fatih Kadiroğlu - 02.08.2021
Bilecik'te 1 Eylül'e kadar ormanlık alanlara girişler yasaklandı
Bilecik Valiliğinden yapılan yazılı açıklamada, Vali Vekili Yunus Fatih Kadiroğlu başkanlığında gerçekleştirilen Orman Yangınları ile Mücadele Komisyonunda, ilde çıkabilecek orman yangınlarıyla mücadelede alınan kararlara ek olarak, ormanlık alanlarda 1 Eylül'e kadar yetkililer haricinde, yerleşik köy halkı olmak üzere halkın gezi amaçlı ormana giriş ve çıkışları ile orman içi yollarda ATV, UTV ve motosiklet gibi araçların sportif amaçlı her türlü faaliyetlerin yanı sıra çadırlı, çadırsız kampların yasaklanmasının kararlaştırıldığı bildirildi.
Yunus Fatih Kadiroğlu - 31.07.2021
Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Bilecik'te
Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, bir dizi açılış ve ziyaretlerde bulunmak üzere Bilecik'e geldi. Vali Vekili Yunus Fatih Kadiroğlu, AK Parti Bilecik Milletvekili Selim Yağcı, Osmaneli Kaymakamı Yüksel Ünal, İl Jandarma Komutanı Muzaffer Sandal, AK Parti İl Başkanı Serkan Yıldırım, İl Genel Meclisi Başkanı Osman Yılmaz, BEBKA Genel Sekreteri Zeki Durak, Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin ve belediye başkanları ile daire müdürleri tarafından karşılanan Sanayi ve Teknoloji Bakanı Varank, Osmaneli ilçesinde Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı (BEBKA) tarafından hayata geçirilen projelerin açılış törenine katıldı.
Yunus Fatih Kadiroğlu - 16.07.2021
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü"nün 5. Yıldönümü
Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezinde, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "Millete Sesleniş"ni takip eden Vali Bilal Şentürk ve eşi Münevver Şentürk, 2. Jandarma Eğitim Tugay Komutanı Tuğgeneral Recep Yalçınkaya, Cumhuriyet Başsavcısı Ercan Ceylan, Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şükrü Beydemir, Vali Yardımcıları Mustafa Yüksel Karadağ ve Yunus Fatih Kadiroğlu, İl Jandarma Komutanı Albay Muzaffer Sandal, İl Emniyet Müdürü Ertuğrul Namal, daire müdürleri, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, araştırmacı-yazar Osman Arslan ve şair Bestami Yazgan'ın "15 Temmuz" söyleyişisini izledi.
Yunus Fatih Kadiroğlu - 09.07.2021
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Dönmez ile Tarım ve Orman Bakanı Pakdemirli, Bilecik'te
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Dönmez ile Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Bilecik'e geldi. Bilecik Valiliğini ziyaretlerinde Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Dönmez ile Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'yi Vali Bilal Şentürk, AK Parti Bilecik Milletvekili Selim Yağcı, Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şükrü Beydemir, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Muzaffer Sandal, İl Emniyet Müdürü Ertuğrul Namal ve Vali Yardımcısı Yunus Fatih Kadiroğlu ile ilgililer karşıladı.
Yunus Fatih Kadiroğlu - 05.06.2021
Üreticiye "Aşılama, Budama ve Gülleci Bulamacı" Sertifikası
Zeytin ağaçlarında verimliliği ve kaliteyi artırmak amacıyla Tarım ve Orman İl Müdürlüğünce düzenlenen "Göz aşısı ve budama ile gülleci bulamacı" yapılışı ve uygulaması kursuna katılan çiftçilere sertifikaları verildi. Tarım ve Orman İl Müdürlüğü ile Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü işbirliğinde zeytin ağaçlarında verimi ve kaliteyi artırıcı "Zeytinde entegre mücadele" kapsamında 40 üreticiye "Göz aşısı ve budama ile gülleci bulamacı" yapılışı ve uygulaması kursu verildi. Vali Bilal Şentürk, Vali Yardımcısı Yunus Fatih Kadiroğlu, İl Genel Meclisi Başkanı Osman Yılmaz ve üyeleri, Tarım ve Orman İl Müdürü Necmettin Yoldaş, Ziraat Odası Başkanı Ahmet Sevinen ile Sarmaşık köyünde göz aşısı ve budama ile gülleci bulamacının yapılışı ve uygulamasını takip etti.
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Yunus Fatih Kadiroğlu Haberleri | Yunus Fatih Kadiroğlu Kimdir - Haberler - Yunus Fatih Kadiroğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Yunus Fatih Kadiroğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. Son dakika 3. sayfa: Anaokulundan çıkıp kaybolan çocukla ilgili soruşt
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.9.2021 13:27:37. #1.16#

title