Modacı Yıldırım Mayruk, ünlü isimlerin giyim tarzını eleştirdi

Modacı Yıldırım Mayruk, ünlü isimlerin giyim tarzını eleştirdi

20.06.2019 16:19 | Son Güncelleme: 20.06.2019 16:19

Bir çay saati sohbetine katılan modacı Yıldırım Mayruk, oyuncu Serenay Sarıkaya'ya "Giyinmeyi ve kendine yakıştırmayı biliyor" diyerek övgü yağdırdı. Yıldız Tilbe'nin ise tarzını çok beğenmediğini söyledi.

Çanta tanıtımı için Antalyalılarla buluşan Yıldırım Mayruk, Banu Noyan organizasyonuyla gerçekleşen çay saati sohbetinde moda ile ilgili merak edilen tüm soruları yanıtladı. Sanat camiasıyla ilgili konuşan Mayruk, Serenay Sarıkaya'ya övgüler yağdırdı. Duayen modacı, "Gençlerden Serenay Sarıkaya'nın giyimini, tarzını çok beğeniyorum. Giyinmeyi ve kedine yakıştırmayı biliyor. Onun dışındakilerin hiçbirini beğenmiyorum" diye konuştu.

TİLBE'Yİ ELEŞTİRDİ

Yıldız Tilbe'yi eleştiren Yıldırım Mayruk, "Yıldız Tilbe tuvaletini giyip, üzerine şalvar giyiyor. Eskiler günün her saatine göre giyinirlerdi. Şıklık vardı. Şimdi sanat camiası istikrarlı değil" dedi.

"BÜLENT ERSOY'UN GİYİMİ ABARTILI"

Abartılı ve kendine has giyim tarzıyla her zaman adından söz ettiren Bülent Ersoy ile ilgili de konuşan usta modacı, "Bülent Ersoy yasaklı döneminde hep bana gelirdi. 'Hayatımda bir tek senden korkarım' der. Ama şimdi abartılı giyiniyor. Daha şık olabilir. Kendisini, sesini, sanatını çok seviyorum ama giyimini abartılı buluyorum" diye konuştu.

Modacı Yıldırım Mayruk, ünlü isimlerin giyim tarzını eleştirdi

Kaynak: Bültenler

Haber Yorumları (20)
YORUMSUZ: Defol lan ahlak bozucular sizi
ADSIZ: bazı isimler hiç bir yarışa sokulmamalı ve eleştirilmemeli.
DESTAN: Yildirim Mayruk amanin elestirmis. Vah vah vah. Çok önemli haber.
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler

title