Yıldıray Çete Haberleri

Yıldıray Çete haber, Yıldıray Çete son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yıldıray Çete - 14.9.2020
Kovid-19 hastalarının ibretlik pişmanlıkları
"Hepsinin yüz ifadelerinde pişmanlık var" Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Acil Tıp Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Yıldıray Çete, AA muhabirine yaptığı açıklamada, zorlu bir süreç yaşadıklarını, tüm sağlık çalışanlarının fedakarca görevlerinin başında olduğunu söyledi.
Yıldıray Çete - 5.8.2019
Acemi kasaplara enfeksiyon uyarısı
Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Acil Tıp Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Yıldıray Çete, el ve parmaklarda derin yaralanma vakalarının Kurban Bayramı döneminde "acemi kasaplar" nedeniyle arttığına dikkati çekerek, "Halk arasında kanamayı durdurmak için yaraya tütün basılması gibi yanlış...
Yıldıray Çete - 19.7.2018
Yılanın Isırdığı Yeri Kesmeyin, Emmeyin"
Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Acil Tıp Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Yıldıray Çete, yılan ısırması konusunda filmlerden insan hayatına giren son derece yanlış uygulamalar olduğuna dikkati çekerek, "Yarayı kesmek, emmek, oraya bir şey sürmek, masaj yapmak gibi.
Yıldıray Çete - 30.8.2017
Dha Yurt Bülteni-10
Görüntü Dökümü: ----------------------- -Plajdan genel ve detay görüntüler  Haber- Kamera: Engin ANAK/ALANYA(Antalya),   ================================================= 4)'UZUN TATİLLERDE ACİL SERVİSİN YÜKÜ KATLANIYOR' TÜRKİYE Acil Tıp Derneği Başkanı, Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Acil Tıp Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Yıldıray Çete, uzun tatillerde acil servis çalışanlarının yükünün arttığını belirterek, "Borsa bile 10 gün tatile girmedi, ama sağlık hizmetinde sadece acil servisler açık" dedi.
Yıldıray Çete - 30.8.2017
Hastane Acil Servislerinde Tatil Yoğunluğu
Türkiye Acil Tıp Derneği Başkanı ve Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Acil Tıp Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Yıldıray Çete, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Türkiye'de acil sağlık çalışanlarının çok büyük bir hasta yükü altında bulunduğunu, 9-10 günlük bayram tatilinde de bu yükün daha da artırdığını söyledi.
Yıldıray Çete - 29.8.2017
Dha Yurt Bülteni-11
Görüntü DÖkümü -------------------- -Yaralı teröristin fotosu geçildi KAHRAMANMARAŞ/DHA ========================================================   6 YAŞINDAKİ YİĞİT ATAKAN, 5 YILDIZLI OTELİN HAVUZUNDA BOĞULDU (HABERİNE EK GÖRÜNTÜLER  Görüntü Dökümü ----------------------- RÖP 1: Ersin Arı RÖP 2: Hatice Arı Ölen çocuğun havuzda yüzerken görüntüsü Babası ile havuz içinde görüntü RÖP 3: Prof Dr Yıldıray Çete Çocuğun cenazesinin morg çıkışı Cenaze aracına konması Babanın ağlaması Cenaze aracının morg dan ayrılması Detaylar 1 gb 11 dakika  Haber: Bülent TATOĞULLARI-Erol AKKIR-Kamera: Mehmet KILIÇASLAN/ANTALYA, =================================================== 3)ADALET KURULTAYI'NDA "ALTYAPI VE TELEKOMÜNİKASYONDA ADALET" TARTIŞILDI CHP tarafından 26-29 Ağustos tarihleri arasında Çanakkale'de düzenlenen Adalet Kurultayı panel ve çalıştaylar ile dördüncü gününde de devam etti.
Yıldıray Çete - 29.8.2017
6 Yaşındaki Yiğit Atakan, 5 Yıldızlı Otelin Havuzunda Boğuldu (3)
BOĞULMA VE ACİL MÜDAHALE Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Acil Tıp Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Yıldıray Çete, uzun bayram tatili nedeniyle ailelerin çocuklarıyla tatile çıktığını, bazen böyle üzücü olaylarla da karşılaşıldığını söyledi.
Yıldıray Çete - 29.8.2017
Dha Yurt  Bülteni-9
BOĞULMA VE ACİL MÜDAHALE Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Acil Tıp Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Yıldıray Çete, uzun bayram tatili nedeniyle ailelerin çocuklarıyla tatile çıktığını, bazen böyle üzücü olaylarla da karşılaşıldığını söyledi.
Yıldıray Çete - 17.8.2015
Afetlerde Kurumlar Arası Koordinasyon Sempozyumu"
  "17 Ağustos büyük bir dönüşümü sağladı"   Türkiye Acil Tıp Derneği Başkanı Prof. Dr. Yıldıray Çete de Türkiye'de afetler konusunda en büyük dönüşümün Marmara Depremi sonrasında yaşandığını ifade etti.
Yıldıray Çete - 11.12.2014
"Acil Servislerin İş Yükü Ağır"
SİNAN ÖZMÜŞ - Türkiye Acil Tıp Derneği Başkanı ve Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Acil Tıp Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Yıldıray Çete, "Sağlık Bakanlığı verilerine göre Türkiye'de ayakta tedavi görenlerin yüzde 35'i acil servislere gidiyor" dedi.
Yıldıray Çete - 10.12.2014
Aile Hekimliklerinde Cumartesi Nöbeti Muamması
Türkiye Acil Tıp Derneği Başkanı ve Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Acil Tıp Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Yıldıray Çete, aile hekimliklerinde cumartesi günü nöbet tutulmasıyla ilgili, "Acil servisteki iş yükünü çok azaltmayacağını düşünüyorum.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Yıldıray Çete Haberleri | Yıldıray Çete Kimdir - Haberler - Yıldıray Çete haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Yıldıray Çete kimdir, hayatı ve biyografisi. Kovid-19'un akciğerlere verdiği zarar tomografi görüntülerine yansıyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 30.10.2020 08:41:31. #1.15#
title