Taşlıçay'a Kayak Merkezi Müjdesi - Haberler
Haberi Paylaş

Taşlıçay'a Kayak Merkezi Müjdesi

AA - Yerel
Taşlıçay'a Kayak Merkezi Müjdesi

Ağrı Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mehmet Şafi Erim, Taşlıçay'ı ziyaret etti.

Ağrı Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mehmet Şafi Erim, Taşlıçay'ı ziyaret etti.

Şafi Erim, kaymakam Atif Çiçekli'yi ve belediye başkanı İsmail Taşdemir'i makamlarında ziyaret ederek, bazı konular hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Erim, Taşdemir'i ziyaretinde Taşlıçay Belediyesi'ne ait bir arsa üzerinde yapılacak olan gerekli inceleme ve çalışmaların ardından kayak merkezi kurulacağı müjdesini verdi.

Recep Tayyip Erdoğan Parkı yakınlarında bulunan arsa üzerine kurulacak olan Baby Lift kayak sistemiyle bu alanı kayak merkezine çevirme yönünde çalışmaların başlatıldığını ifade eden Erim, "Taşlıçay'da bulunan yaklaşık 30 dönümlük arazi üzerine Baby Lift kayak sistemi kurma çalışmaları içerisindeyiz. Belediyeye ait bu arazi kuzeye bakmasından dolayı kayağa daha elverişlidir. Taşlıçay Kaymakamlığı ve Taşlıçay Belediyesi ile işbirliği içinde yürüteceğimiz çalışmalar sonucu en yakın zamanda bu alana kayak sistemini kuracağız" dedi. - Ağrı

AA / Yerel

Atif Çiçekli Mehmet Şafi Taşlıçay Ağrı Yerel Haberler

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.
title