Haberler

Bocce'nin Yıldızlarından Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Tüzken'e Ziyaret

Mersin'in ev sahipliğinde bu yıl ilk kez düzenlenen Okullararası Küçükler, Yıldızlar ve Gençler Bocce Türkiye Şampiyonası’nda birinci olan Mustafa Rüştü Tuncer Ortaokulu sporcuları ve Bocce Milli Takım Antrenörü Erdal Buyruk, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mehmet Tarkan Tüzken’i ziyaret etti.

Mersin'in ev sahipliğinde bu yıl ilk kez düzenlenen Okullararası Küçükler, Yıldızlar ve Gençler Bocce Türkiye Şampiyonası'nda birinci olan Mustafa Rüştü Tuncer Ortaokulu sporcuları ve Bocce Milli Takım Antrenörü Erdal Buyruk, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mehmet Tarkan Tüzken'i ziyaret etti.

Takım hakkında Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mehmet Tarkan Tüzken'e bilgi veren Bocce Milli Takım Antrenörü Erman Buyruk, Mersin'de düzenlenen Okullararası Küçükler Yıldızlar ve Gençler Türkiye Bocce Şampiyonası'na yaklaşık 41 ilden 900 sporcunun katıldığını ve Mustafa Rüştü Tuncer Ortaokulu sporcuları Özlem Çelik, Tuğçe Tuncer, Deniz Tuncer, Fatma Nur Beydilli'nin takım olarak şampiyon oldukların ifade etti. Buyruk, sporculara verilen destek içinde İl Müdürü Mehmet Tarkan Tüzken'e teşekkür etti.

Sporcuların sporu yaşam tarzı haline getirmesinin yaşam kalitesi ve saygınlığını artırdığını belirten Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mehmet Tarkan Tüzken, idealist iyi bir sporcunun milli sporcu olması için, eğitimiyle birlikte doğru hedef belirlemesi gerektiğini ifade etti. Tüzken, Okullararası Küçükler, Yıldızlar ve Gençler Bocce Türkiye Şampiyonası'nda birinci olan sporcuların başarılarının devamını diledi. - ANTALYA

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Tarkan Tüzken Özlem Çelik Türkiye Mersin Yerel Haberler

AK Parti, en düşük emekli maaşına yapılacak zamla ilgili tarih verdi

AK Parti, en düşük emekli maaşına yapılacak zamla ilgili tarih verdi

Sosyal medyada canlı yayın yapıyordu, yanlışlıkla kafasına sıktı

Sosyal medyada canlı yayın yapıyordu, yanlışlıkla kafasına sıktı

Eve temizliğe çağırdığı genç kızı 6 parçaya ayırmıştı! Kadın taklidi yaparak kandırdığı ortaya çıktı

Eve temizliğe çağırdığı genç kızı 6 parçaya ayırmıştı! Kadın taklidi yaparak kandırdığı ortaya çıktı

Bakmadan Geçme

Üçlü Tehlike filmi oyuncuları kim, konusu ne, sonu nasıl bitiyor? Üçlü Tehlike filmi ne zaman, nerede çekildi? Katil Avcısı filmi oyuncuları kim, konusu ne, sonu nasıl bitiyor? Katil Avcısı filmi ne zaman, nerede çekildi? Görümce filmi oyuncuları kim, konusu ne, sonu nasıl bitiyor? Görümce filmi ne zaman, nerede çekildi? Çember: Karanlığın Gözleri filmi oyuncuları kim, konusu ne, sonu nasıl bitiyor? Çember: Karanlığın Gözleri filmi ne zaman, nerede çekildi? Allan Saint-Maximin maaşı ne kadar? Saint Maximin yıllık ne kadar kazanıyor, Fenerbahçe'de ne kadar kazanacak? Hızlı ve Öfkeli 9 filmi oyuncuları kim, konusu ne, sonu nasıl bitiyor? Hızlı ve Öfkeli 9 filmi ne zaman, nerede çekildi? İzmir Konak, Alsancak, Bayraklı elektrik kesintisi! 12 Temmuz İzmir'de elektrik kesintisi saat kaçta bitecek, ne kadar sürecek? Malazgirt 1071: Bizans'ın Kıyameti filmi oyuncuları kim, konusu ne, sonu nasıl bitiyor? Malazgirt 1071: Bizans'ın Kıyameti filmi ne zaman, nerede çeki Adana ASKİ su kesintisi: Adana'da sular ne zaman gelecek? 13-14 Temmuz 2024 Adana su kesintisi listesi! Dangal filmi oyuncuları kim, konusu ne, sonu nasıl bitiyor? Dangal filmi ne zaman, nerede çekildi? KOSKİ Konya su kesintisi: Konya'da sular ne zaman gelecek? 13-14 Temmuz 2024 Konya su kesintisi listesi! İZSU İzmir su kesintisi: İzmir'de sular ne zaman gelecek? 13-14 Temmuz 2024 İzmir su kesintisi listesi! BUSKİ Bursa su kesintisi: Bursa'da sular ne zaman gelecek? 13-14 Temmuz 2024 Bursa su kesintisi listesi! ASAT Antalya su kesintisi: Antalya'da sular ne zaman gelecek? 13-14 Temmuz 2024 Antalya su kesintisi listesi! İSKİ İstanbul su kesintisi: İstanbul'da sular ne zaman gelecek? 13-14 Temmuz 2024 İstanbul su kesintisi listesi!
Kurye Ata Emre Akman'ı öldüren sanığa 24 yıl hapis cezası verildi

Kurye Ata Emre Akman'ı öldüren sanığa 24 yıl hapis cezası verildi

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title