Haberler

Birleştirici Futbol Turnuvası

Çukurova Press Havuzlubahçe Spor Kulübü ile Şakirpaşa Halk Eğitim Merkezi’nin girişimi; kulüp, okul, aile işbirliğiyle minikler kız-erkek futbol turnuvası düzenlendi.

Çukurova Press Havuzlubahçe Spor Kulübü ile Şakirpaşa Halk Eğitim Merkezi'nin girişimi; kulüp, okul, aile işbirliğiyle minikler kız-erkek futbol turnuvası düzenlendi.

Gençlik Spor İl Müdürlüğü'nün de katkılarıyla 10-15 yaş arası kız-erkek futbol turnuvası Güney Yıldızı sahasında yapıldı. Turnuvaya Akkapı Mahallesi'nden Cemil Nardallı Okulu, Dağlıoğlu Mahallesi'nden Bahçelievler Okulu, Havuzlubahçe Mahallesi'nden Cafer Recai Gizer ve Sarıhamzalı Mahallesi'nden Yıldırım Beyazıt Ortaokulu katıldı.

CHP Adana Milletvekili, TBMM KİT Komisyonu Üyesi Zülfikar İnönü Tümer, amatör spora gereken desteğin verilmemesinden yakındı.

Çukurova Press Havuzlubahçe spor Teknik Sorumlusu Nevzat Karabulut'tan bilgi alan Tümer, 10-15 yaş arası kız-erkek futbol turnuvasının birleştirici yanına vurgu yaparken, "Burada bulunmaktan çok mutlu oldum. Burada el ele ve kol kola bulunan tüm çocuklar bizim ve bunlara sahip çıkmalıyız" dedi.

Kulüp Başkanı Engin Kanber'e turnuva ve çocuklara dağıttığı formalar için teşekkür eden Tümer, "Adana, sadece futbolda değil sporun diğer branşlarında da önemli sporcular yetiştirebilecek bir kapasiteye sahip ancak görüyorum ki amatör sporlara gereken destek verilmiyor. Adana'da bazı iş ve spor insanları kendi bireysel çabalarıyla çocukların spor yapmasını sağlıyor. Ellerinden geldiğince imkanlar sunuyor. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim ancak başta Büyükşehir Belediyesi olmak üzere merkezi idarenin mahallelerde futbol, basketbol, tenis ve dar gelirli çocukların ücretsiz olarak yararlanabileceği spor kompleksleri, yüzme havuzları yapması büyük önem taşıyor. Bu konuda Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü ve diğer belediye başkanları ile görüşeceğim. Bu tür etkinliklerin daha da yaygınlaşması için ne gerekiyorsa yapacağım" diye konuştu. - ADANA

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Zülfikar İnönü Tümer Güney Yıldızı Çukurova Yerel Haberler

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan İmamoğlu'na 'Roma turu' tepkisi

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan İmamoğlu'na "Roma turu" tepkisi

İsrail, Refah'ta yine masum sivilleri vurdu: 21 kişi öldü, onlarca yaralı var

İsrail, Refah'ta yine masum sivilleri vurdu: 21 kişi öldü, onlarca yaralı var

'7 çocuğum aç' deyip kendine zarar veren vatandaşın üzerine kayıtlı 6 araç çıktı

"7 çocuğum aç" deyip kendine zarar veren vatandaşın üzerine kayıtlı 6 araç çıktı

Bakmadan Geçme

Sandık Kokusu Metin Akdülger neden ayrıldı? #128250 İstanbul'un Fethi otobüsler ücretsiz mi 2024? #129300 29 Mayıs Konya'da elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 29 Mayıs İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! Survivor Yunus Emre elendi mi? #129300 29 Mayıs 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 29 Mayıs Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 29 Mayıs Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 29 Mayıs İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 29 Mayıs 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 29 Mayıs Resmi Gazete yayımlandı! sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! #128220 29 Mayıs Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 29 Mayıs 2024 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! 29 Mayıs Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 29 Mayıs AFAD ve Kandilli deprem listesi! 29 Mayıs Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? #128680 AUZEF Çoçuk Gelişimi Bölümü kapatıldı mı, kapanacak mı? #129300
İmamoğlu'ndan Erdoğan'ın Roma gezisi eleştirisine yanıt: Kamu parasını korumayı bana mı öğretecek?

İmamoğlu'ndan Erdoğan'ın Roma gezisi eleştirisine yanıt: Kamu parasını korumayı bana mı öğretecek?

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title