Haberler

Başkan Işık: "Sendikalaşma ve sendikal hakların kullanılmasına önem veriyoruz"

Abone Ol

Türkiye Kamu Sen'e bağlı sendika temsilci ve şube başkanları, Belediye Başkanı Alim Işık'ı makamında ziyaret etti.

Türkiye Kamu Sen'e bağlı sendika temsilci ve şube başkanları, Belediye Başkanı Alim Işık'ı makamında ziyaret etti. Ziyarette konuşan Işık, Kütahya Belediyesi olarak sendika, sendikalaşma ve sendikal hakların kullanılmasına önem verdiklerini ifade etti.

Türkiye Kamu Sen İl Temsilcisi ve Türk Sağlık Sen Şube Başkanı Hasan Gök beraberinde, Türk Eğitim Sen Şube Başkanı Mehmet Altınok, Türk Büro Sen Şube Başkanı Tahsin Aslan, Türk Enerji Sen İl Temsilcisi Sadettin Aslan, Türk Yerel Hizmet Sen Şube Başkanı Behçet Cemal Türkkan, Türk Tarım Orman Sen İl Temsilcisi Erdal Altun, Türk Büro Sen Şube Başkan Yardımcısı Serdar Çilenmez, Türk Yerel Hizmet Sen Başkan Yardımcısı Mustafa Özay ile birlikte, Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık'ı, makamında ziyaret etti.

Başkan Işık, Kütahya Belediyesi olarak sendika, sendikalaşma ve sendikal hakların kullanılmasına önem verdiklerini ifade etti. Yapılan ziyaret için şube başkanları ve il temsilcilerine teşekkür eden Başkan Işık, sendika başkanları ve yöneticilerine görevlerinde başarılar diledi. - KÜTAHYA

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Kütahya Belediyesi Türkiye Kamu Sen Alim Işık Sendika Yerel Haberler

Bakmadan Geçme

Dilan Polat'ın yardımcısı Şule gözaltına mı alındı, suçu ne? Şule Özbek mi, Türk mü? Urfa dürüm tarifi! MasterChef Urfa dürüm nasıl yapılır? Adana dürüm tarifi! MasterChef Adana dürüm nasıl yapılır? Çöp şiş dürüm tarifi! MasterChef Çöp şiş dürüm nasıl yapılır? Tavuk şiş dürüm tarifi! MasterChef Tavuk şiş dürüm nasıl yapılır? 5 Aralık Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 5 Aralık İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek? 5 Aralık Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 5 Aralık Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? 5 Aralık Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 5 Aralık AFAD ve Kandilli deprem listesi! 5 Aralık Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 5 Aralık 2023 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 5 Aralık Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 5 Aralık Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? 5 Aralık Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? 5 Aralık Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title