Yenisu Haberleri

Yenisu haber, Yenisu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yenisu - 15.07.2020
Minik Evrim'in izine 2 yıldır rastlanamadı
Tokat'ın Turhal ilçesinde 10 Temmuz 2018'de kaybolan 3 yaşındaki Evrim Atış'ın izine, aradan 2 yıl geçmesine rağmen ulaşılamadı. Yenisu köyü yaylasında ailesinin kayıp ihbarında bulunmasının üzerinden 2 yıl geçen küçük Evrim'le ilgili bir iz bulunamadı.
Yenisu - 30.06.2020
Son dakika haberleri! Koronavirüs salgınında gönüllü çalışan tıp fakültesi son sınıf öğrencilerine teşekkür belgesi
Etkinliğe, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Murat Borlu, Genel Sekreter Murat Yenisu, Tıp Fakültesi Dekanı Prof.
Yenisu - 30.06.2020
ERÜ Rektörü Çalış'tan, Başhekim Taşdemir'e hayırlı olsun ziyareti
Ziyarete, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Murat Borlu, Genel Sekreter Murat Yenisu ve Tıp Fakültesi Dekanı Prof.
Yenisu - 08.02.2020
CHP Muğla İl Başkanlığına Zeybekoğlu yeniden seçildi
CHP Muğla İl Başkanlığı Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu: "Müge Yenisu Girenis, Uzay Kocabaş, Yağmur Türkel, Ahmet Çağdaş Sezer, Önder Oktay Arslan, Gizem Sayar Özcan, Musa Eraslan, Semahat Berber, Erol Kömürcü, Kemal Özler, Nihal Yılmaz, Ramazan Öntaş, Ramazan Pehlivan, Mümtaz Özçelik, Pelin Özbozdağ, Yusuf Güven, Halil Kocabaşoğlu, Neriman Seçer.
Yenisu - 06.12.2019
ERÜ'de "Kadın ve Siyaset Söyleşisi" düzenlendi
Türk kadınının birçok Avrupa ülkesinden daha önce seçme ve seçilme hakkı kazanmasına rağmen siyasette temsil oranının düşük olduğunun altını çizen Havva Talay Çalış, şöyle devam etti: "Kadınlar için siyasette engellerin başında eğitim gelmektedir. Kız çocuklarının ilk, orta ve yüksekokul eğitimlerine önem vermemiz gerekiyor. Eğitimin yanında sosyo-ekonomik ve psikolojik engeller, ekonomik zayıflık, aile içi eş ve anne sorumlulukları, kadın istihdam oranının azlığı, medya, kitle iletişim araçları, siyasi engeller de kadınlarımızın siyasette aktif rol almalarını engellemektedir." Söyleşiye, Erciyes Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Çalış, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Murat Borlu, 25. Dönem Kayseri Milletvekili Ahmet Doğan, Genel Sekreter Murat Yenisu, fakülte dekanları ile akademisyen ve öğrenciler katıldı.
Yenisu - 29.11.2019
ERÜ, Koç Spor Fest'e ev sahipliği yapacak
Koç Spor Fest düzenleme komitesinin rektörlük ziyaretinde, rektör yardımcısı Prof. Dr. Murat Borlu, genel sekreter Murat Yenisu ile sağlık kültür ve spor daire başkanı Metin Akgöbek de hazır bulundu.
Yenisu - 10.11.2019
Kayseri'den kısa kısa
Erciyes Üniversitesinden yapılan yazılı açıklamaya göre, Rektörlük binası Atatürk Anıtı önünde gerçekleştirilen anma törenine Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Murat Borlu, Prof. Dr. Recai Kılıç ve Prof. Dr. Mehmet Sıdkı İlkay, Genel Sekreter Murat Yenisu, Genel Sekreter Yardımcısı Venhar Çokkeçeci, fakülte dekanları ile akademik ve idari personel katıldı.
Yenisu - 04.10.2019
Basketbol: 4. Özgecan Aslan Kupası
Salon: ASKİ AtatürkHakemler: Halil Erkoç, Deyer Akçay, Betül Yenisu Hatay Büyükşehir Belediyespor: Asena Yalçın 9, Özge Yavaş 6, İdil Türk 3, Kardelen Gezgin, Peters 20, Gülşah Gümüşay, Gizem Başaran, Abdelkader 13, Tuğba Oral 2Elazığ İl Özel İdare: Slonjsak 13, Nazlı Güngör, Manolya Kurtulmuş...
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Yenisu Haberleri | Yenisu Haber - Haberler - Yenisu haberleri, son dakika yenisu haber ve gelişmeleri burada. Pendik'te dambıllı vahşet: maskesini taktı, aracı çalıştırdı ve gitti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.4.2021 19:36:32. #1.16#

title