Yeni Filmi Tutmayan Kenan İmirzalıoğlu'ndan İtiraf: Belli ki Eksiklerimiz Vardı

Yeni Filmi Tutmayan Kenan İmirzalıoğlu'ndan İtiraf: Belli ki Eksiklerimiz Vardı

Kenan İmirzalıoğlu, son filmi Cingöz Recai tutmayınca samimi bir itirafta bulundu. Kenan, "Belli ki eksiklerimiz var." dedi.

Başrollerini Kenan İmirzalıoğlu, Haluk Bilginer ve Meryem Uzerli'nin paylaştığı 'Cingöz Recai' 13 Ekim'de vizyona girdi. Film beklenen başarıyı yakalayamayınca Kenan da samimi itiraflarda bulundu.

"KENDİMİZE DÖNÜP BİR BAKMALIYIZ"

Kenan İmirzalıoğlu gişeyle ilgili çarpıcı bir açıklama yaptı: "Valla beklentiyi tam olarak karşıladığı söylenemez. Belli ki, eksiklerimiz vardı. Seyirci beklenen ilgiyi göstermedi. İnşallah bundan sonraki işlerimizde aynı hataları yapmayız. Yabancı filmler daha çok tercih ediliyorsa, kendimize bir daha dönüp bakmalıyız."

"GEÇ OLSUN, GÜÇ OLMASIN"

Ocak 2018'de, Kanal D'de ekrana gelecek 'Memed: Bir Cihan Fatihi'ne hazırlanan Kenan İmirzalıoğlu "Büyük bir iş yapıyoruz. İddialı yapımlarda ekip, bazı sahneler ve yönetmen değişebilir. Geç olsun, güç olmasın. Sorumluluğu büyük. Hakkını vermemiz lazım." dedi.


YORUMLAR
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.