YENİ EKONOMİ PROGRAMI HABERLERİ

Yeni Ekonomi Programı Haberleri

Yeni Ekonomi Programı haber, Yeni Ekonomi Programı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yeni Ekonomi Programı - Dün
Son dakika haberleri | KKTC'nin yeni Cumhurbaşkanı Tatar, mazbata öncesi babasının elini öpmeye gitti
Gelen son dakika haberine göre KUZEY Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin (KKTC) yeni Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, oyların yüzde 51,69'nu alarak kazandığı seçimlerin hemen ardından babası Rüstem Tatar'ın elini öpmeye gitti.
Yeni Ekonomi Programı - 18.10.2020
2021 Yılı Merkezi Yönetim Bütçe Kanun Teklifi TBMM'ye sunuldu (2)
Bütçe ödeneklerinin, Yeni Ekonomi Programı/Orta Vadeli Program ve Orta Vadeli Mali Plan'da yer alan makroekonomik göstergeler, politika ve öncelikler, tedbir hedefleri, idarelerin geçmiş yıllar harcama eğilimleri, yürüttükleri önemli faaliyet, proje ve ihtiyaçları dikkate alınarak belirlendiği belirtilen genel gerekçede, bütçe gelir tahminlerinin ise Orta Vadeli Program ve Orta Vadeli Mali Plan'da belirlenen gelir politikası hedef ve öncelikleri ile makroekonomik göstergeler, geçmiş yıl gelir tahsilatları, gelir politikalarının bütçe gelirlerine etkileri, ulusal ve uluslararası piyasalardaki gelişmeler göz önünde bulundurularak oluşturulduğu ifade edildi.
Yeni Ekonomi Programı - 16.10.2020
Meksika'da polisle çatışan 6 çete üyesi öldürüldü
Meksika'da çıkan çatışmada 6 uyuşturucu çetesi üyesi polis ekiplerince öldürüldü.
Yeni Ekonomi Programı - 15.10.2020
Peugeot'dan sanal fuar: Peugeot Show
Peugeot, bu ay hem sanal hem de canlı ortamda Peugeot Show adı verilen çok özel bir etkinlik düzenliyor.
Yeni Ekonomi Programı - 15.10.2020
Dolar 7.92 lira, euro 9.32 lira, sterlin 10.32 lirada
QNB Finansbank analizinde, bugün Eylül ayı merkezi yönetim bütçe gerçekleşmelerinin açıklanacağı anımsatılarak, "Daha önce açıklanan nakit bütçe dengesi Eylül'de bir miktar bozulma göstermişti. Yeni Ekonomi Programı'ndaki tahminler bütçe açığındaki genişlemenin sene sonuna kadar devam edeceğine işaret ediyor" denildi ve eklendi: "Bugün ayrıca Eylül ayı konut satışları ve haftalık TCMB-BDDK verileri açıklanacak.
Yeni Ekonomi Programı - 14.10.2020
"TRT Geleceğin İletişimcileri Yarışması 2020"nin jürisi açıklandı
TRT'nin bu yıl 6.'sını düzenlediği "TRT Geleceğin İletişimcileri Yarışması"nın değerlendirme jürisi belli oldu.
Yeni Ekonomi Programı - 13.10.2020
Sanayi üretiminde Kovid-19'a rağmen ağustos ayının rekoru kırıldı
Demirkol, Yeni Ekonomi Programı'ndaki (YEP) bu yılki büyüme beklentisinin yüzde 0,3 olduğunu belirterek, eylül ayında sanayi üretiminin yüksek gelmesiyle bu beklentinin üzerine çıkılabileceğini söyledi.
Yeni Ekonomi Programı - 13.10.2020
Kuveyt Türk'ten çocuklar için yeni bir ürün: "Dijital Kaşif"
Kuveyt Türk, hesabını bilen ve keşfetmeyi seven çocuklar için "Dijital Kaşif" ürünlerini hayata geçirdi.
Yeni Ekonomi Programı - 13.10.2020
Class Petrol, 50 yeni istasyonla 1000 kişiye istihdam sağlayacak
Naifoğlu Holding bünyesinde faaliyet gösteren Class Petrol, 2021 yılı da dahil olmak üzere 50 yeni istasyon açarak binden fazla kişiye istihdam sağlayacak.
Yeni Ekonomi Programı - 13.10.2020
Meksika'da hafta sonu 114 kişi cinayete kurban gitti
Meksika'da geçen hafta sonu ülkenin çeşitli kentlerinde çıkan şiddet olaylarında 114 kişinin cinayete kurban gittiği bildirildi.
Yeni Ekonomi Programı - 12.10.2020
TSB Başkanı Atilla Benli'den Sigorta Haftası değerlendirmesi Açıklaması
"Pandemide 50,6 milyon TL'si sağlık branşı olmak üzere 400 milyon TL'lik katkı sağladık" Atilla Benli, sektör açısından çok önemli bir dönemden geçtiklerini aktararak, şu değerlendirmelerde bulundu: "Üst politika belgelerindeki bireysel emeklilik sisteminin geliştirilmesine yönelik hedefler, bankacılık dışı finans sektörünün geliştirilmesine yapılan vurgu, SEDDK'nin ve Türk Reasürans'ın kuruluşu, kamu otoritesi ve sigorta sektörü arasındaki etkin iletişim ve sinerji sektörümüzün gelişimi için pek çok fırsat barındırıyor. Ayrıca, Yeni Ekonomi Programı kapsamında tasarrufların artırılması ve katılım sigortacılığının yaygınlaştırılması hedefi de büyüme için yeni olanaklar sağlıyor.
Yeni Ekonomi Programı - 9.10.2020
CHP Sözcüsü Faik Öztrak, gündemi değerlendirdi Açıklaması
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde (KKTC) Maraş'ın bir bölümünün açılmasıyla ilgili olarak, "Bize göre Maraş'ın açılmasında geç kalınmıştır.
Yeni Ekonomi Programı - 9.10.2020
Arçelik'in Ultra Hijyen Serisi tanıtıldı
Arçelik Türkiye Genel Müdürü Can Dinçer, "yeni normal"e uygun tasarlanan Ultra Hijyen Serisine ilişkin, "Türkiye'nin öncü şirketlerinden biri olarak esnek ve çevik üretim anlayışımız ve güçlü Ar-Ge yapımız sayesinde yine bir ilke imza atarak tüketicilerin ihtiyacına hızlı bir şekilde yanıt verdik.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Yeni Ekonomi Programı Haberleri | Yeni Ekonomi Programı Haber - Haberler - Yeni Ekonomi Programı haberleri, son dakika yeni ekonomi programı haber ve gelişmeleri burada. Son dakika haberleri | KKTC'nin yeni Cumhurbaşkanı Tatar, mazbata öncesi babasının elini öpmeye gitti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 20.10.2020 01:32:40. #1.14#
title