Beyza Gemci - Sevgili 2023 - Haberler.com

Haberler
Haberler
Beyza Gemci

Beyza Gemci

Kurucu / MIRACH TEKSTIL
07.03.2023 12:50

Sevgili 2023

İlk defa bir yeni yılı içim kıpır kıpır beklemiştim bu sene.

#2023 yılını büyük umutlarla kurgulamıştım aklımda. Yeni yıl yemekleri, yeni yıl beklentileri, yeni yıl dilekleri ve yeni yıl hediyeleri…

Belli ki bu kadar dilek yükünü kaldıramadı 2023 senesi. O dileklerin ve beklentilerin altında ezilip kaldı ki acısını bize yansıtmaya karar verdi.

Ne Ocak ne de Şubat ayları boyunca hissedemedik seni 2023! Gelmenle yıkıp geçmen bir oldu evet; fakat farkındayım ki bizden memnuniyetsiz ayrılan 2022 yılının ahıdır bu yaşattıkların.

Bizden daha iyi bir #BİZ var olmasını temenni ederek yaşatıyorsun bunları bize biliyorum. Amacın bizi kendimize getirmek. Küllerimizden doğurmak ruhlarımızı.

Merak etme, mesajını gayet iyi ve net olarak aldık, algıladık.

Lütfen daha sert muamelelerle çıkma karşımıza. Yeterince yorulduk. Bir müddet düşünmeye ve kendimize gelmeye ihtiyacımız var.

Sonra bakarız bir çaresine. İllaki devasını buluruz dertlerimizin, sen istesen de istemesen de.

Bakıyorum da şöyle kendi tarihime, neleri ardıma koyarak kâh yürümüşüm kâh koşmuşum. Yorulsam da arada, mutlaka bir yol bulup hep var olmuşum.

O yüzden biliyorum ki yeniden daha dev bir varoluşun ilk adımları atılıyor şu an içimde. Biliyorum ki küllerim yeniden şahlanıyor bedenimde.

Lakin yasımız halen devam ediyorken sevgili 2023, haketmiyor muyuz seni daha sevecen ve nazikçe?

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title