Mehmet Fatih Çıtlak'tan eşini kızdıracak gaf! Durumu toparlamaya çalışsa da sosyal medyanın diline düştü - Haberler
Haberi Paylaş

Mehmet Fatih Çıtlak'tan eşini kızdıracak gaf! Durumu toparlamaya çalışsa da sosyal medyanın diline düştü

Haberler.com - Olgun Kızıltepe - Yaşam
 - Güncelleme:

Kanal D'de sahur programı yapan yazar Mehmet Fatih Çıtlak, geçtiğimiz günlerde yaptığı yayında dil sürçmesi yaşayarak, "Bir yerde ağzından bir söz kaçıyor hayatın değişebiliyor. Evlenirken bir kere evet diyorsun dünyan kararıyor, hayatın değişiyor, medeni halin değişebiliyor mesela" ifadelerini kullandı. O anlar, sosyal medyada kısa sürede gündem oldu.

Kanal D ekranlarında Ramazan ayı boyunca sahur programında izleyici ile buluşan Mehmet Fatih Çıtlak, Türk televizyon tarihine geçecek bir gafa imza attı.

"BİR KERE 'EVET' DİYORSUN, DÜNYAN KARARIYOR"

Programında "Bir duayla hayatımız değişebilir" konu başlığı üzerine bir konuşma yapan Mehmet Fatih Çıtlak, "Bir yerde ağzından bir söz kaçıyor hayatın değişebiliyor. Evlenirken bir kere evet diyorsun dünyan kararıyor" ifadelerini kullandı.

DURUMU KURTARMAYA ÇALIŞTI

Yaptığı hatanın farkına varan Çıtlak, "Hayatın değişiyor, medeni halin değişebiliyor mesela" diyerek durumu kurtarmaya çalıştı. Sosyal medyada elden ele dolaşan video için "Aman Mehmet hocanın eşi duymasın" yorumları yapılıyor.

Mehmet Fatih Çıtlak Yaşam Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (2)

mahmut kemal :

Kanal D'nin yaptığı programdan ne bekliyorsunuz.

Hek Tor:

Amma dayak yemiştir evde garıdan haaaa... Bunlar böyledir, dışarıda kaplan evde kedi.

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title