Dr. Coşkun: "Şeker Hastaları Çörek Otu Tüketmeli" - Haberler
Haberi Paylaş

Dr. Coşkun: "Şeker Hastaları Çörek Otu Tüketmeli"

İhlas Haber Ajansı - Yaşam
Dr. Coşkun: 'Şeker Hastaları Çörek Otu Tüketmeli'

Dr. Ömer Coşkun, şeker hastalarına vücuttaki insülin direncini yenmesi nedeniyle çörek otu tüketmesini önerdi.

Dr. Ömer Coşkun, şeker hastalarına vücuttaki insülin direncini yenmesi nedeniyle çörek otu tüketmesini önerdi.

Çörek otunun modern tıbbın oldukça ilgisini çeken az sayıda bitkiden biri olduğunu aktaran Dr. Coşkun, "Hastalıklara etkisi üzerine yüzlerce deney yapılmıştır ve onlarcası da halen devam etmektedir. Bu kadar araştırma ve deney hep olumlu sonuçlanmış ve her defasında asırlar öncesinden buyrulan ve kıymeti yeni yeni anlaşılan 'Ölümden başkasına şifadır' hadisi şerifine ulaşılmıştır. Ancak ilginçtir ki yine bu yüzlerce çalışmaya rağmen çörek otunun etki mekanizması hala tam olarak çözülememiştir" dedi.

Dr. Ömer Coşkun, düzenli olarak çörek otu tüketen bir şeker hastasının şekerinde bir düşüş meydana geleceğini ifade ederek, "Hemoglobin A1C'si çörek otu sayesinde normale döner. Çörek otu şeker hastalarını iyileştirir. Çörek otu yağı çorbaya, salataya 1 tatlı kaşığı konulmalıdır. 20 günde faydası görülür. Çörek otu yağından bir kaşık alındığında bir kilo çörek otu yenmiş kadar olur. Hem beta hücrelerini yeniler. Vücuttaki insülin direncini yener. Tüm şeker hastalarına çörek otu yağı öneriyorum. Şeker hastalarının en önemli özelliği yorgunluktur. İşte bu noktada çörek otu yağını öneriyorum" diye konuştu. - ADANA

İhlas Haber Ajansı / Yaşam

Ömer Coşkun, Yaşam, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title