Yangın söndürme topları! Yangın söndürme topu nedir? Yangın topu ne işe yarar? - Haberler
Haberi Paylaş

Yangın söndürme topları! Yangın söndürme topu nedir? Yangın topu ne işe yarar?

Haberler.com - Haberler | Gündem
Yangın söndürme topları! Yangın söndürme topu nedir? Yangın topu ne işe yarar?

Ülkemizde çıkan yangınlara pek çok çözüm üretilmektedir. Bunlardan biri de yangın topu olarak gündeme gelmekte. Bu kapsamda Yangın topu nedir? sorusunun yanıtı merak edildi. Yangın topu nedir? Yangın topu nerelerde kullanılır? Yangın topunun etkisi nedir? Yangın söndürme topu nedir? Yangın topu ne işe yarar? Fireball yangın söndürme topu hakkında merak edilenler. İşte, Yangın söndürme topları!

Yangın topu nedir? sorusunun yanıtı merak edilen konular arasında yer alıyor. Yangın topu nerelerde kullanılır? Yangın topunun etkisi nedir? Fireball yangın söndürme topu! Yangın söndürme topu nedir? Yangın topu ne işe yarar? Yangın söndürme topları!

YANGIN SÖNDÜRME TOPLARI NEDİR?

Yangın topu küçük yangınlara hızlı müdahale edebilmek için geliştirilmiş basınçsız bir strafor kaptır. Yangın Söndürme Topu Taşınabilir ve yangın içinde bulunursa, yangın alevinin değmesiyle otomatik patlayarak yangına müdahale eder.

Yangınlara karşı etkili bir kullanım olarak sunulan yangın topu, alevle temas ettiği zaman 3 ile 5 saniye arasında patlar. Açık alanda tek başına, yaklaşık 3 metre küplük alanda çıkabilecek yangınları söndürebilir.

Haberler.com - Gündem
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500