Haberler

Yalıkavak Belediyesi Sosyal Projelere Destek Veriyor

Güncelleme:

Yalıkavak Belediyesi Konferans Salonu'nda gerçekleşen toplantıların açılışına Yalıkavak Belediye Başkanı Mustafa Saruhan da katıldı. Başkan Saruhan katılımcılara hoş geldiniz diyerek başladığı konuşmasında şunları söyledi:

"Bizim sizlere destek olmamız tabi ki şahsi bir şey değil. Amacımız sizlerin çalışmalarına destek olmak. Bunlardan mutlaka toplumumuz da faydalanacaktır. Bu anlamda biz hem mekanımızı, hem yüreğimizi, hem de düşüncelerimizi sizlere açtık. Sizler de asıl buraya gelerek, burada bulunarak Bizim Yalıkavak'ımıza değer katıyorsunuz. Belediye olarak imkanlarımızı beraberce paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu tür etkinliklere destek vermemiz belediye olarak bizler için çok önemli. Belediyecilik sadece yol yapmak ya da altyapı yapmak değildir. Belediyecilik bu tür etkinliklerin de yapılmasına olanak sağlamaktır."

Toplantı, Türkiye Düzensiz Sistemler Çalışma Grubu Başkanı K. Gediz Akdeniz koordinatörlüğünde gerçekleşirken yerel koordinatörlüğü Osman Cavit İyigün yaptı. İyigün, Yalıkavak Belediye Başkanı Mustafa Saruhan'a teşekkür etti.

Pazar gününe kadar süren VI. Doğrusal Olmayan Düşünceler ve Uygulamaları Sempozyumu kapsamında sanatçıların canlı performanslarının yanı sıra sunumlar ve geziler gerçekleşti.

Kaynak: Bültenler / Güncel

Mustafa Saruhan Türkiye Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

Anayasanın 58. maddesi nedir? (Gençliğin Korunması) Anayasa madde 58 konusu ne? 15 Nisan 2024 Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 15 Nisan İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? İstanbul'da elektrik kesintisi! 15 Nisan 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 15 Nisan Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 15 Nisan Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 15 Nisan İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Bugün İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 15 Nisan Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 15 Nisan Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da elektrik kesintisi! Kepez Belediye Başkanı hangi partiden? Kepez seçim sonuçları 2024! Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz tutuklandı mı? Mesut Kocagöz neden tutuklandı, suçu ne? Almanya'da şampiyon kim oldu? 2024 Almanya Bundesliga Şampiyonu belli oldu Karagümrük Fenerbahçe maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Karagümrük FB maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Karagümrük Fenerbahçe maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Karagümrük FB maçı kaç kaç, canlı maç skoru! SGK'dan çalışan annelere 325 euro destek başvurusu nasıl ve nereden yapılır?
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title