Wordpress Haberleri

Wordpress haber, Wordpress son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Wordpress - 10.09.2021
Marvel's Spider-Man 2 Duyuruldu: 2023'te Geliyor!
Marvel's Spider-Man 2 duyuruldu, Playstation Showcase etkinliğinin en önemli parçalarından biri olan oyun 2023'te çıkacak.
Wordpress - 08.08.2021
Wordpress ile E-ticaret Sitesi Kurulabilir Mi?
WPOkulu kurucusu Fikret Tozak, e-ticaret sitesini WordPress ile kurma konusunda bilgi verdi.
Wordpress - 08.08.2021
İnternet Sitesinin Güvenliğini Nasıl Sağlayabiliriz?
Siber güvenliği hayatın bir parçası haline getirmek gerektiğini vurgulayan Tozak, parola oluştururken basit şifrelerden kaçınılmasını güçlü parolalar konulmasını tavsiye etti. WordPress kullanılıyorsa sitede çeşitli ücretsiz güvenlik eklentileri bulunduğunu ve bu eklentilerin çok ciddi güvenlik sağladığını belirtti.
Wordpress - 31.05.2021
"Teorik ve Uygulamalı TÜBİTAK ARDEB Proje Yazma Eğitimi II" gerçekleştirildi
Sosyal Bilimler temel alanından Sivil Havacılık Yönetimi, Yönetim ve Organizasyon ve Pazarlama alanlarında doktora öğrenimi gören öğrencilere ARDEB projelerinin temel bileşenlerinin tanıtılmasını ve bir projenin başlatma, planlama, yürütme, izleme, kontrol ve sonlandırma süreçlerinin farklı uygulamalarla öğretilmesini amaçlayan eğitim programı, yoğunlaştırılmış oturumlarla üç gün sürdü. Projenin yaygın etkisini artırmak amacıyla farklı üniversitelere bağlı öğretim üyelerinin ve katılımcılarının yer aldığı etkinlikte kazanılan bilgiler ışığında, katılımcıların başta kendi alanları olmak üzere disiplinlerarası bir yaklaşımla yeni proje fikirleri üretebilmeleri ve ortaya konulan fikirlerin başarılı bir şekilde proje çıktıları vasıtasıyla somut olarak faydaya dönüştürülmesi hedeflendi. Taşcı: "Farklı üniversitelerden çok sayıda katılımcı etkinliğe ilgi gösterdi" Etkinlik yürütücüsü Prof. Dr. Deniz Taşcı, yüz yüze gerçekleştirilmesi planlanan eğitim programının ikinci kez pandemi koşulları nedeniyle çevrim içi ortamda başarıyla gerçekleştirildiğini belirtti ve şunları söyledi: "Bir önceki öğrenim döneminde gerçekleştirdiğimiz etkinlik programını, gelen memnuniyet dolu geribildirimler ve TÜBİTAK'ın doğrudan destekleme kararı neticesinde tekrarlamaya karar verdik. Farklı üniversitelerden çok sayıda katılımcı etkinliğe ilgi gösterdi. TÜBİTAK ARDEB projelerinde panelistlik görevini yürütmüş akademisyenlerin katılımı etkinliğin üçüncü gününde doktora öğrencilerinin gerçeğe yakın bir değerlendirme paneli sürecini tecrübe etmelerini sağladı. Eğitim etkinliğinde çeşitli üniversitelerden akademisyenlerin ve katılımcıların yer alması da farklı disiplinlerde üretilen proje örneklerinin görülmesine ve değerlendirilmesine olanak sağladı. Daha da önemlisi, farklı disiplinlerden gelen katılımcıların etkinlik vesilesiyle bundan sonraki süreçte de disiplinlerarası iş birlikleri kurmaları için önemli bir ortam sağladığımıza inanıyorum." Projenin sürdürülebilirliği bakımından etkinliğe yönelik tüm bilgiler, katılımcılara ve toplumun diğer kesimlerindeki ilgili araştırmacılara ulaştırmak amacıyla Tubitakprojesiyazimi@wordpress.
Wordpress - 25.05.2021
Kaspersky, yeni bir yerel bankacılık Truva atının dünyaya yayıldığını keşfetti
Şimdiye kadar Kaspersky uzmanları, Bizarro'nun kötü amaçlı yazılımları depolamak ve telemetri toplamak için Azure, Amazon'da barındırılan sunucular ve güvenliği ihlal edilmiş WordPress sunucularını kullandığını tespit etti.
Wordpress - 28.03.2021
Wordpress Neden Tercih Edilmeli?
WPOkulu Kurucusu Fikret Tozak, internet sitesi kurumunda kullanıcılara Wordpress'i önerdi.
Wordpress - 30.10.2020
Son dakika haber: Terör örgütüyle bağlantılı internet sitelerine erişim engeli devam edecek
Erişim engelinin devamına karar verilen internet siteleri arasında "www.pkkonline.com", "www.pkkonline.net", "www.pkkonline.wordpress.
Wordpress - 28.10.2020
Son dakika haber | BTK, terör örgütüyle bağlantılı internet sitelerine erişim engelini kaldıran mahkeme kararına itiraz etti
Ankara Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliğine yapılan itirazda, aralarında "www.pkkonline.com", "www.pkkonline.net", "www.pkkonline.wordpress.
Wordpress - 05.08.2020
MESS kodlama eğitimleri, 20 milyon öğrencinin erişiminde
Başlangıç seviyesindeki öğrencilere yönelik kurslar arasında Scratch, Kodu, Microbit gibi eğitimler bulunurken, ileri seviyedeki öğrenciler Wordpress, HTML, CSS ve AutoCAD 2020 gibi programların eğitimlerini takip edebiliyor.
Wordpress - 11.03.2020
WPFest 2020'de A'dan Z'ye WordPress konuşuldu
Türkiye'nin en büyük WordPress etkinliği WPFest'in 2. si5 Mart 2020 tarihinde İstanbul Teknik Üniversitesi Mustafa Kemal Amfisi'nde gerçekleşti.
Wordpress - 31.12.2019
WordPress etkinliği için Geri Sayım
Optimizasyondan güvenliğe, e-ticaretten performansa WordPress dünyasında merak edilenlerin konuşulacağı WPFest2020 için geri sayım başladı.
Wordpress - 24.09.2019
Zonguldak'ta DEAŞ şüphelisi baba oğula dava
Zonguldak İl Emniyet Müdürlüğünün tespitleri sonucunda, DEAŞ silahlı terör örgütü üyesi Ayman Zainal Ali Dhulfiqar hakkında, şüphelinin DEAŞ silahlı terör örgütü içerisinde sözde vali olan kayınbiraderi Ammar Mustafa Yusuf isimli kişinin korumalığını yaptığı vurgulanan iddianamede, "Emniyet Genel Müdürlüğü Terörle Mücadele Daire Başkanlığının ilgili yazısıyla DEAŞ silahlı terör örgütüne ait isismosul.wordpress.
Wordpress - 16.08.2019
Verizon Tumblr'ı satıyor
Verizon Communications'ın sahibi olduğu Yahoo'nun, sosyal platform Tumblr'ı, WordPress'in de sahibi olan Automatic Inc.'e satacağı duyuruldu.
Wordpress - 15.04.2019
WordPress Dünyası WPFest'te buluştu
WordPress Fest(WPFest) 2019, Boğaziçi Üniversitesi Albert Long Hall'de WordPress meraklılarını bir araya getirdi.
Wordpress - 07.02.2019
Apple'ın Girdiği İphone Krizinden Çıkmasını Sağlayacak Aşırı Mantıklı Yaklaşım
Ciddi oranda düşen hisseler ve satışlar, Angela Ahrendts'ın istifası derken bir krize sürükleniyor gibi duran Apple'dan radikal hamleler gelebilir.
Wordpress - 12.10.2018
Büyükçekmece Belediyesinin Kursları Aile Ekonomilerine Katkı Sağlıyor
Büyükçekmece Belediyesi, halk akademisi eğitmenleri tarafından verilen basit teknoloji kullanımı, bilgisayar işletmenliği, bilgisayarda hızlı klavye kullanımı ve Wordpress ile internet sayfası hazırlama dersleri teknoloji alanında kendilerini geliştirmek isteyen tüm vatandaşlara kapılarını açıyor.
Wordpress - 17.04.2018
Yıldız Kaşifleri" Projesi Onaylandı
Öğrencilere doğa gözlemlerinin yanı sıra doğadaki cansız varlıklara dikkat çekmek için çeşitli aktiviteler düzenlenecek ve çocukların biyolojik çeşitlilik konularını zevkli bir yolla öğrenmeleri sağlanacak. Seçilen öğrenciler herhangi bir ücret ödemeden Kırklareli Dereköy Doğa Eğitim Merkezi'nde 18 -22 Haziran 2018 tarihleri arasında doğa eğitimlerini gerçekleştirecekler. Proje detayları https: //yildizkasifleri.wordpress.
Wordpress - 16.04.2018
Öğrenciler Doğayla Kucaklaşacak
Projenin amacı ise Silivri genelindeki ortaöğretim öğrencilerine yönelik Yıldız Dağları Doğa eğitim merkezinde 5 günlük doğa eğitimi gerçekleştirilmesi. Proje kapsamında hedef kitle olarak Silivri ilçesinde 7. ve 8. sınıfta öğrenim gören 24 ortaokul öğrencisi seçilecek. Yıldız dağları doğa kampı projesi, doğayla temas etmek suretiyle doğa ve canlıların gözlem ve öğrenilmesine teşvik ederek farklı etkinliklerle multidisiplinler yaklaşımlarla doğa sevgisini kazandırmayı hedefliyor. Bu yaklaşımla doğa eğitim merkezinde eğitimler uygulamalı olarak ve kapalı mekanlardan ziyade açık alanlarda gerçekleştirilecek. Öğrencilere doğa gözlemlerinin yanı sıra doğadaki cansız varlıklara dikkat çekmek için çeşitli aktiviteler düzenlenerek (drama,spor,atölye ve benzeri çalışmalar), çocukların biyolojik çeşitlilik konularını zevkli bir yolla öğrenmeleri sağlanacak. Seçilen öğrenciler herhangi bir ücret ödemeden Kırklareli Dereköy doğa eğitim merkezinde 18 -22 Haziran 2018 tarihleri arasında doğa eğitimlerini gerçekleştirecekler. Proje başvuruları ise Mayıs ayı içerisinde "https: //yildizkasifleri.wordpress.
Wordpress - 07.02.2018
Wordpress Eğitimi ile Adım Adım Site Kurma
http://bit.ly/2BfF7LsSatın alma linki ve ek bilgiler yukarıda.
Wordpress - 24.08.2017
Banu Özkan Tozluyurt Blog Yazarlığında 12. Yılını Kutluyor
Banu Özkan Tozluyurt'un blog sayfası banunundunyasi.com adresinde yazdığı yazıya aşağıda ulaşabilirsiniz; Banu'nun Dünyası 12 Yaşında Daha dün gibi, onuncu yılı kutladığımız gün. Oysa bugün Banu'nun Dünyası 12 yaşında oldu. Ve dün gibi 2005 yılında bugün Almanya'da bahçeye karşı otururken açtığım ve ilk yazımı yazdığım gün. O zaman masanın üzerinde lacivert bir örtü vardı ve adını LACİVERT koymuştum blogumun. Ne wordpress biliyordum ne başka şey.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Wordpress Haberleri | Wordpress Haber - Haberler - Wordpress haberleri, son dakika wordpress haber ve gelişmeleri burada. Marvel's Spider-Man 2 Duyuruldu: 2023'te Geliyor!.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 30.11.2021 05:34:05. #1.15#

title