Volkan Demirel, Galatasaraylılara Tombala Hareketi Yaptı - Haberler Spor
Haberi Paylaş

Volkan Demirel, Galatasaraylılara Tombala Hareketi Yaptı

Haberler.Com - Haberler | Spor

Dün oynanan F.Bahçe - G.Saray maçının penaltı atışlarında Volkan Demirel'in rakip futbolculara bakarak elini cinsel organına götürdüğü ortaya çıktı.

Kurtarışları ile Süper Kupa'ya damga vuran Muslera, maçın adamı seçilirken, Volkan Demirel ise rakiplerine karşı yaptığı hareket ve söylediği sözlerle geceye damga vurdu. Volkan penaltı atışları sırasında kenardayken Mehmet Topuz'a "At da bitsin" anlamında bir işaret yaparken, kameralara yansıyan bir görüntü de geniş yankı uyardırdı.

VOLKAN'DAN GALATASARAYLI FUTBOLCULARA

Fenerbahçe'nin milli kalecisi Volkan Demirel'in Melo'ya yönelik sözleri konuşulurken sosyal medyaya Galatasaraylılar'a doğru elini cinsel organına götürdüğü görüntüleri düştü. Bu hareket için yüzlerce yorum yapıldı. TFF Hukuk Kurulu, Volkan'ın bu hareketine soruşturma açarsa Fenerbahçeli kaleci sportmenliğe aykırı hareketinden dolayı 1 ila 3 maç ceza alabilir.

EN AZ 3, EN FAZLA 9 MAÇ CEZA ALABİLİR

Volkan Demirel'in Felipe Melo'ya yönelik sözleri ise sportmenliğe aykırı açıklama kapsamına giriyor. Disiplin Talimatı'nda bu sözlerin karşılığı 2 ila 6 maçtan men. Volkan iki ayrı eyleminden dolayı alt limitten ceza alırsa en az 3, maksimum da 9 maç ceza alabilir.
Volkan Demirel, Galatasaraylılara Tombala Hareketi Yaptı
Haberler.Com - Spor Haberleri
Yorumlar (58)
EMRE SAĞLAM:sana milli takımın formasını vermek bu millet insanına hakarettir. göğsündeki ayyıldızı çıkar çünkü bizim kültürümüzde senin gibilerine yer yok.
erto:VOLKANI HAYVANAT BAHÇESİNE KAPATIP MİLLETE HAYVAN DİYE GÖSTERMEK LAZIM. . . AYRICA VOLKANI TOPRAĞA HIYAR OLARAK DİKMEK LAZIM. . . MANUKYAN VOLKAN
TURKMEN:Türk milli takımı volkanin bilerek yediği goller yüzünden büyük organizasyonlara gidemwmistir. Guya aziz babasının intikamını aliyor. Adam değilsin Volkan !! seni milli takımın maçlarında seyirci olarak bile görmek istemiyorum . . .
500