Volkan Aslan Haberleri

Volkan Aslan haber, Volkan Aslan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Volkan Aslan - 5.4.2020
İstanbul Bienali her hafta iki filmi erişime açacak
Konuya ilişkin İKSV'den yapılan açıklamada, şu ifadelere yer verildi: "İstanbul Bienali, 33 yıllık serüveninde türlü dalgalanmalar ve belirsizliklere karşı sanatı yanına alıp her zaman yeni yeşeren düşüncelerin, heyecanların, merakların izini takip etti. Dünyanın dört bir yanında hayatımızın sınırlarını yeniden belirlediğimiz bu dönem, çevremizle ve kendimizle kurduğumuz ilişkiyi gözden geçirmek için de bir alan sağlıyor. Bizler bu dönemde sanatın daha yaygın bir erişim imkanı bulacağını umuyor, hayal dünyasının fiziksel sınırlarla belirlenemeyecek ölçüde zengin olduğunu hatırlıyoruz. Daha önce İstanbul Bienallerine katılan sanatçılarla işbirliği halinde, her cuma iki sanatçı filmini 7 günlüğüne dijital erişime açıyoruz." Film seçkisinde aralarında Halil Altındere, Francis Alys, Volkan Aslan, Ozan Atalan, Alper Aydın, Rossella Biscotti, Kristina Buch, Vajiko Chachkhiani, Jonathas de Andrade, Elmas Deniz, Jonah Freeman ve Justin Lowe, Jorge Galindo ve Santiago Sierra, Theaster Gates, Suzanne Husky, Pierre Huyghe, Emre Hüner, Rashid Johnson, Armin Linke, Maider Lopez, Basim Magdy, Melvin Moti, Georgie Nettell, Erkan Özgen, Zeyno Pekünlü, Cheng Ran, Mika Rottenberg, Pelin Tan ve Anton Vidokle, Kaari Upson, Adrian Villar Rojas ve Phillip Zach'ın bulunduğu sanatçıların yapımları yer alıyor.
Volkan Aslan - 18.2.2020
Bir ailenin daha evladına kavuşması Diyarbakır annelerini umutlandırdı
Erzurum'un Karaçoban ilçesinden 6 yıl önce 17 yaşında kandırılarak dağa götürülen oğlu Volkan Aslan için Diyarbakır'a gelerek HDP il binası önündeki oturma eylemine katılan baba Melik ile anne Melek Aslan'ın, Şırnak'ta güvenlik güçlerine teslim olan evlatlarına sarılması, bekleyişini sürdüren diğer ailelere moral oldu.
Volkan Aslan - 18.2.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 4
HDP önündeki eylemde 8'inci kavuşma; oğluna sımsıkı sarıldı DİYARBAKIR'da, HDP binası önünde oturma eylemi yapan ailelerden Melik Aslan'ın oğlu Volkan (20), Irak'taki terör örgütü PKK barınaklarından kaçıp, Türkiye'nin Erbil Başkonsolosluğu'ndan aldığı pasaportla Şırnak'ın Silopi ilçesindeki Habur Sınır Kapısı'na gelerek, güvenlik güçlerine teslim oldu. Diyarbakır'a gelen Volkan, 6 yıl sonra anne ve babası ile buluşturuldu. Buluşmada duygusal anlar yaşanırken, Volkan'ın teslim olmasıyla evladına kavuşan aile sayısı 8'e çıktı.  Terör örgütü PKK tarafından kaçırıldığını belirttikleri çocuklarının bulunması isteyen 86 ailenin, HDP binası önündeki oturma eylemi 169'uncu günde de sürdü. Erzurum'dan gelen Melik Aslan, 2014 yılında İstanbul'da ağabeyinin yanında çalışırken, kaçırılan oğlu Volkan için eylemin 165'inci gününde HDP Diyarbakır İl Başkanlığı binası önünde yerini aldı. Baba Aslan'a oturma eylemi sırasında, oğlu Volkan'ın terör örgütünden kaçıp, güvenlik güçlerine teslim olduğunun müjdesi verildi.  TÜRKİYE'NİN ERBİL BAŞKONSOLOSLUĞU'NA SIĞINDI Volkan Aslan, Irak'taki terör örgütü PKK'nın barınaklarından kaçtıktan sonra Türkiye'nin Erbil Başkonsolosluğu ile irtibata geçerek, pasaportunu aldı.
Volkan Aslan - 17.2.2020
HDP önünde eylem yapan bir aile için daha mutlu son
Teslim olan kişinin Diyarbakır HDP İl Başkanlığı binası önünde bekleyen Melik Aslan'ın oğlu Volkan Aslan olduğu belirlendi.
Volkan Aslan - 8.10.2019
Eski futbolculardan Darülaceze'ye ziyaret
Darülaceze'nin Arnavutköy'de yapacağı "Sosyal Hizmet Şehri" projesi ile Okmeydanı'ndaki yerleşkenin arkasında yurt, üniversite ve ticari birimlerden oluşacak "Sosyal ve Kültürel Tesis" projesinin tanıtımı için eski futbolcular Rıdvan Dilmen, Volkan Aslan, Rüştü Reçber, Mustafa Doğan, Oğuz Çetin, İlker Yağcıoğlu, Nihat Kahveci, Hami Mandıralı'nın katılımıyla toplantı düzenledi.
Volkan Aslan - 3.10.2019
Yeni Sanat Sezonu Gençlerin Notalarıyla Açıldı
Konseri Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, Monheim Belediye Başkanı Daniel Zimmerman, Otto-Hahn-Gymnasium Okulu Müdürü Dr. Hagen Bastian, Ataşehir Belediye Başkan Vekili İlhami Yılmaz, Başkan Yardımcıları Semih Sadık Kayhan ve Ekrem Köse, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Volkan Aslan, Monheim'dan gelen siyasi parti temsilcileri, gençlerin aileleri ve çok sayıda müziksever izledi.
Volkan Aslan - 1.8.2019
Arter 13 Eylül'de açılıyor
Sanatçılar: Mac Adams, Hüseyin Bahri Alptekin, Volkan Aslan, Aslı Çavuşoğlu, Cengiz Çekil, Marie Cool Fabio Balducci, Barış Doğrusöz, Cevdet Erek, Ayşe Erkmen, Harun Farocki, Hreinn Fri?finnsson, Bilge Friedlaender, Deniz Gül, Al Hansen, Mona Hatoum, Eric Hattan, Vlatka Horvat, Ahmet Doğu İpek, Gülsün Karamustafa, Alicja Kwade, Sinan Logie, Jonas Mekas, Füsun Onur, İz Öztat, Nam June Paik, Seza Paker, Sigmar Polke, Reiner Ruthenbeck, Michael Sailstorfer, Sarkis, Serge Spitzer, Hale Tenger, Nil Yalter.
Volkan Aslan - 23.4.2019
23 Nisan Ataşehir'de Coşkuyla Kutlandı
"DÜNYADA ÇOCUKLARA ARMAĞAN EDİLEN TEK BAYRAMI ATAŞEHİR'DE KUTLUYORUZ" Ataşehir Kültür ve Sosyal İşler müdürü Volkan Aslan ise, " Bugün de çok güzel gösteriler düzenlediler.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Volkan Aslan Haberleri | Volkan Aslan Kimdir - Haberler - Volkan Aslan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Volkan Aslan kimdir, hayatı ve biyografisi. İstanbul Bienali her hafta iki filmi erişime açacak.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 26.10.2020 07:07:33. #1.15#
title