VEDAT KAZICI HABERLERİ

Vedat Kazıcı haber, Vedat Kazıcı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Vedat Kazıcı - 05.04.2019
Gölpazarı Belediye Başkanı Hayri Suer Açıklaması
Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez'in de memleketi olan ilçede son iki dönemdir hizmet eden CHP'li Vedat Kazıcı'dan görevi devralan Suer, bir ekip halinde çalışarak sonuca ulaştıklarını söyledi.
Vedat Kazıcı - 31.03.2019
Bilecik'in Gölpazarı İlçesinde Belediye Başkanlığını Kesin Olmayan Sonuçlara Göre, AK Parti Adayı...
Kesin olmayan sonuçlara göre, Hayri Suer 2 bin 260, CHP adayı Vedat Kazıcı bin 566, MHP adayı Murat Er 114 oy aldı.
Vedat Kazıcı - 22.03.2019
Gölpazarı'nda Konukevi ve Kafe Açılışı
Açılışta konuşan Belediye Başkanı Vedat Kazıcı, ilçede önemli eksiklerinden biri olan, misafir ağırlamakta zorluk çektikleri konaklama anlamında böyle bir ihtiyacı giderecek bir tesisi kazandırmaktan mutluluk duyduklarını söyledi.
Vedat Kazıcı - 07.03.2019
Gölpazarı Belediye Meclisi Toplandı
Gölpazarı Belediye Meclisi mart ayı toplantısı, Belediye Başkanı Vedat Kazıcı başkanlığında yapıldı.
Vedat Kazıcı - 19.02.2019
Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında
Bilecik'te, 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde yarışacak siyasi partiler, geçici aday listelerini seçim kurullarına teslim etti.
Vedat Kazıcı - 12.02.2019
İlçede 10 Kişiye Bir Sokak Köpeği Düşüyor
Belediye Başkanı Vedat Kazıcı'nın izniyle ilçedeki barınağı gezdiğini belirten Gümüş, "Başkan Bey bir şeyler yapmış, iyi niyetine çok teşekkür ediyorum.
Vedat Kazıcı - 30.01.2019
Vali Şentürk'ten Gölpazarı İlçesine Ziyaret
İlçe Kaymakamı İbrahim Güneş, Belediye Başkanı Vedat Kazıcı, İlçe Jandarma Komutanı Hüseyin Kaçmaz, İlçe Emniyet Amiri Adnan Düzen ve diğer ilgilerce karşılanan Şentürk, Gölpazarı hakkında brifing aldı.
Vedat Kazıcı - 18.01.2019
Okullarda Karne Heyecanı
Karne dağıtımına, Belediye Başkanı Vedat Kazıcı, İlçe Emniyet Amiri Adnan Düzen, İlçe Milli Eğitim Müdürü Turgut Akagündüz, siyasi parti temsilcileri ve veliler katıldı.
Vedat Kazıcı - 07.01.2019
Gölpazarı'nda İçme Suyu Çalışmaları
Gölpazarı Belediye Başkanı Vedat Kazıcı, AA muhabirine yaptığı açıklamada, kanserojen madde içerdiği gerekçesi ile yasaklanan ve ilçede su tesisatının yüzde 60'ını oluşturan boruların çok çeşitli ürünlerde kullanılan bir termoplastik olan polietilen borular ile değiştirildiğini söyledi.
Vedat Kazıcı - 04.01.2019
Gölpazarı Belediyesi Olağan Meclis Toplantısı
Gölpazarı Belediye Meclisi ocak ayı toplantısı, Belediye Başkanı Vedat Kazıcı başkanlığında yapıldı.
Vedat Kazıcı - 02.01.2019
Gölpazarı Belediyesi'nden Atık Su Çalışması
Gölpazarı Belediye Başkanı Vedat Kazıcı, gazetecilere yaptığı açıklamada, kent ovasının birinci sınıf tarım arazisi olması nedeniyle kimyasal ve zehirli atıklardan korumak ve su kaynaklarının kullanabilirliğini sürdürmek amacıyla atık su arıtma tesisinin ihtiyaç olduğunu söyledi.
Vedat Kazıcı - 01.01.2019
Gölpazarı Belediye Başkanı Kazıcı, Yeni Yıla Nöbet Tutanlarla Girdi
Gölpazarı Belediye Başkanı Vedat Kazıcı, 2018'in son saatlerinde çalışanları ziyaret etti.
Vedat Kazıcı - 21.12.2018
Bilecik'te "Belki Şehre Bir Turist Gelir" Çalıştayı
Gölpazarı Belediye Başkanı Vedat Kazıcı, belediyeye ait sosyal tesiste düzenlenen çalıştayın açılışında yaptığı konuşmada, göç yolları üzerinde bulunduğu için ilçenin çok eski zamanlardan beri uğrak yeri haline geldiğini söyledi.
Vedat Kazıcı - 07.12.2018
Gölpazarı Belediye Meclis Toplantısı
Gölpazarı Belediye Meclisi aralık ayı toplantısı, Belediye Başkanı Vedat Kazıcı başkanlığında yapıldı.
Vedat Kazıcı - 20.11.2018
20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü
Gölpazarı Belediye Başkanı Vedat Kazıcı, 20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Vedat Kazıcı - 12.11.2018
Gölpazarı Belediyesi'nden "Hoşgeldin Bebek" ve "Yalnız Değilsiniz" Projesi
Gölpazarı Belediye Başkanı Vedat Kazıcı, AA muhabirine yaptığı açıklamada, özellikle insanların hayatına direkt dokunan hizmetlere çok önem verdiklerini, bunların içinde "Hoşgeldin Bebek" projesinin vatandaşlar tarafından çok ilgi gördüğünü söyledi.
Vedat Kazıcı - 05.11.2018
Tarihi Taşhan'ın Çevresi Güzelleşiyor
Gölpazarı Belediye Başkanı Vedat Kazıcı, tarihi Taşhan'da gerçekleşen "Köyünü Yaşat 4.
Vedat Kazıcı - 02.11.2018
Belediye Başkanı Kazıcı, Üçüncü Kez Aday
Bilecik'in Gölpazarı ilçesi Belediye Başkanı Vedat Kazıcı, 31 Mart'ta yapılacak yerel seçimlerde üçüncü kez aday olduğunu belirtti.
Vedat Kazıcı - 30.10.2018
Cumhuriyet'in 95. Yılı Kutlandı
Gölpazarı Belediye Başkanı Vedat Kazıcı, fener alayı sonunda yaptığı konuşmada, Cumhuriyet'in 95.
Vedat Kazıcı - 12.10.2018
Şehit Aileleri ve Gazilere Gezi
Gölpazarı Belediye Başkanı Vedat Kazıcı, AA muhabirine yaptığı açıklamada, geleneksel hale getirdikleri kültür gezilerine bu sefer de şehit yakınları ve gazilerle devam ettiklerini söyledi.
Vedat Kazıcı - 28.09.2018
Gölpazarı Belediyesi Muhtarlar İçin Çanakkale'ye Kültür Gezisi Düzenledi
Gölpazarı Belediye Başkanı Vedat Kazıcı, AA muhabirine yaptığı açıklamada, düzenli olarak vatandaşları, gençleri, öğrencileri ve muhtarları bu tur organizasyonlara dahil etmek istediklerini söyledi.
Vedat Kazıcı - 22.09.2018
Gölpazarı Belediyesinden Vatandaşlara Aşure İkramı
Gölpazarı Belediye Başkanı Vedat Kazıcı, Han Kafe Park'ta düzenlenen etkinlikte yaptığı konuşmada, her yıl muharrem ayında gerçekleştirdikleri etkinliğin bu yıl da büyük ilgi gördüğünü söyledi.
Vedat Kazıcı - 06.09.2018
Gölpazarı Kaymakamı Duman'a Veda Yemeği
İlçede güzel bir sinerji yakaladıklarını belirten Duman, şunları kaydetti: "Belediyemiz, siyasi partilerimiz, ilçemizden çıkmış değerli büyüklerimizle Gölpazarı'na ne yapabiliriz diye çalıştık. Belli başlı sıkıntılı noktaları belirledik ve onların üzerine yoğunlaştık. Çoğunun başlangıcını yaptık, çoğunu Ankara'ya taşıdık ama hiçbirinin sonucunu görmek bana nasip olmadı. İnşallah tez zamanda sonuçlanır, sonuçlanacağına inanıyorum." Programa, Gölpazarı Belediye Başkanı Vedat Kazıcı, Vezirhan Belediye Başkanı Mehmet Duymuş, cumhuriyet savcıları Mehmet Dost ve Merve Asena Coşkun, hakim Ayşe Çiğdem Tezerler, İlçe Emniyet Amiri Adnan Düzen.
Vedat Kazıcı - 03.09.2018
Gölpazarı'nda "Emtia ve Hayvan Panayırı"
Gölpazarı Belediye Başkanı Vedat Kazıcı, AA muhabirine yaptığı açıklamada, panayırın 67 yıldır her yıl düzenli devam ettiğini söyledi.
Vedat Kazıcı - 01.09.2018
Gölpazarı Belediyesinden Kafe ve Park Açılışı
Gölpazarı Belediye Başkanı Vedat Kazıcı, açılış töreninde yaptığı konuşmada, ilçenin sosyal bir eksikliğinin tamamladığını söyledi.
Vedat Kazıcı - 20.08.2018
Gölpazarı'ndaki Yüksek Konuma Türk Bayrağı Dikildi
Belediye Başkanı Vedat Kazıcı, AA muhabirine yaptığı açıklamada, İsmetpaşa Mahallesi'nde yüksek bir konuma Türk bayrağı diktiklerini söyledi.
Vedat Kazıcı - 20.07.2018
Bakan Dönmez Memleketi Bilecik'te (3)
BAKAN DÖNMEZ'E BABA OCAĞINDA SEVGİ SELİ Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Söğüt'te Ertuğrul Türbesi'ni ziyaret ettikten sonra baba ocağı Gölpazarı ilçesine hareket etti. Bakan Dönmez, ilçe girişine yaklaşık 5 kilometre kala hemşehrileri tarafından karşılandı. Gölpazarı Belediye Başkanı Vedat Kazıcı, Bakan Dönmez'e çini tablo hediye etti.
Vedat Kazıcı - 20.07.2018
Dha Yurt Bülteni 15
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ------------------------------- Hastaneden görüntü Gelen ve çıkan ambulanslar Acil servis önünde toplanan kalabalık Alınan güvenlik önlemleri Haber - Kamera: Nezir GÜNEŞ/MARDİN, -  =========================================== Bakan Dönmez memleketi Bilecik'te (3) BAKAN DÖNMEZ'E BABA OCAĞINDA SEVGİ SELİ Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Söğüt'te Ertuğrul Türbesi'ni ziyaret ettikten sonra baba ocağı Gölpazarı ilçesine hareket etti. Bakan Dönmez, ilçe girişine yaklaşık 5 kilometre kala hemşehrileri tarafından karşılandı. Gölpazarı Belediye Başkanı Vedat Kazıcı, Bakan Dönmez'e çini tablo hediye etti.
Vedat Kazıcı - 13.07.2018
Ziraat Odasından Başkan Kazıcı'ya Ziyaret
Gölpazarı Ziraat Odası Başkanı Mehmet Denizli ve yönetim kurulu üyeleri, Belediye Başkanı Vedat Kazıcı'yı makamında ziyaret etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Vedat Kazıcı Haberleri | Vedat Kazıcı Kimdir - Haberler - Vedat Kazıcı haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Vedat Kazıcı kimdir, hayatı ve biyografisi. CHP'li başkanlar İmamoğlu ile bir araya geldiler.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 24.07.2021 15:17:57. #1.13#

title