Vatandaşlar görür görmez fark etti! Cem Garipoğlu'nun ailesi paylaşımı silmek zorunda kaldı - Haberler
Haberi Paylaş

Vatandaşlar görür görmez fark etti! Cem Garipoğlu'nun ailesi paylaşımı silmek zorunda kaldı

Haberler.com - Haberler | Güncel

12 yıl önce vahşice katledilen Münevver Karabulut'u öldüren Cem Garipoğlu'nun ailesinin sosyal medyada yaptığı paylaşım tepkilere neden oldu. Ailenin poz verdiği fotoğraf karesinde, Karabulut'un öldürüldüğü odada yer alan koltuğun üzerinde oturması dikkat çekti. Aile, gelen yorumlar üzerine fotoğrafı kaldırmak zorunda kaldı.

İSTANBUL (Haberler.com) - 3 Mart 2009 yılında Cem Garipoğlu tarafından vahşice katledilen Münevver Karabulut, bir anda Türkiye'nin gündemine oturmuştu. Vahşet nedeniyle Türkiye ayağa kalkmış ve gazeteler günlerce konuyu manşetten vermişti. 12 yıl sonra Münevver Karabulut cinayeti, ilginç şekilde yeniden gündeme geldi.

Cem Garipoğlu'nun kız kardeşi S. Garipoğlu kısa süre önce Instagram hesabından yaptığı paylaşımda bir fotoğraf yayınladı. Fotoğraftaki mutlu aile tablosunun altında dikkat çeken detay ortaya çıktı.

Aile karesi gibi görünen ve yeni çekilmiş olan fotoğrafta, Garipoğlu ailesi, oturdukları koltuk üzerinde poz vermişti. Ancak kısa bir süre sonra gelen tepkiler üzerine S. Garipoğlu o aile fotoğrafını sildi.

Vatandaşlar görür görmez fark etti! Cem Garipoğlu'nun ailesi paylaşımı silmek zorunda kaldı

İddialara göre ailenin oturduğu koltuk, Münevver Karabulut'un 12 yıl önce öldürüldüğü odada yer alan koltuktu. Polis tarafından olay günü yapılan incelemede koltuk üzerinde tespit edilen kan izleri 42, 43 ve 44 şeklinde rakamlarla numaralandırılmıştı. Odanın birçok yerinde kan izleri ortaya çıkmıştı.

Fotoğraf üzerine Garipoğlu ailesinin olaydan sonra taşındıkları eve koltuğu da götürdüğü de iddia edildi. Bunu fark eden takipçilerin tepki göstermesi üzerine fotoğraf karesi bir süre sonra silindi.

Vatandaşlar görür görmez fark etti! Cem Garipoğlu'nun ailesi paylaşımı silmek zorunda kaldı
Haberler.com - Son Dakika Haberleri
Yorumlar (3)
Ömür Yerlikaya:Böyle beyinleri dışarı kaptırmamak lazım yolunacak o kadar adam var ki şu garip memleketimde.
Uğur Duran:Ben Cem Garipoğlu'nun öldüğüne bile inanmıyorum..!!
ali bayazit :insanlık nereye gidiyor yaa Rap.
500