ÜMİT BOYNER HABERLERİ

Ümit Boyner haber, Ümit Boyner son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ümit Boyner

Ümit Boyner

Doğum Yeri İstanbul / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1963 - ...

Ümit Boyner Kimdir ?

Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TUSİAD) eski başkanı Ümit Boyner ünlü iş adamı Cem Boyner’in eşidir. Ümit Boyner, 28 Eylül 1963 tarihinde İstanbul’da doğdu. Tam adı Ümit Nazlı Alpay’dır. Babası Ömer Oktay Yörükoğlu annesi ise Ayla Yörükoğlu’dur. İstanbul’da dünyaya gelmiş aslen ise Balıkesir Ayvalık’lıdır.
Biyografinin devamı için tıklayın
Ümit Boyner - 24.9.2020
EGD 12. Ekonomi Basını Başarı Ödülleri sahiplerini buldu
Dallara göre diğer ödül kazananların isimleri, kurumları ve ödüle layık görüldüğü haber başlıkları şöyle: Ekonomi Haberi (yazılı basın) - Emre Eser - Hürriyet - Akbil Öğretim Fakültesi Ekonomi Haberi (TV) - Ceren Dilekçi- Bloomberg HT - Chatham House Başkanı Jim O'Neill Sinan Sayrugaç anısına Ekonomi Haberi (İnternet) - Rahim Ak - www.haberturk.com.tr - Milyonerler Borsaya Döndü Söyleşi Röportaj (Yazılı Basın) - Orhan Orhun Ünal- Yeni Şafak - Güzel ve Çirkin Köşe Yazarı - Rüştü Bozkurt - Dünya, Serpil Yılmaz - Sözcü Ekonomi Programı (TV) - Özlem Doğaner - A Para - Paranın Yönü Ekonomi Programı (Radyo) - Serhat Ayan - (RS FM) Yılın Araştırma Haberi (Yazılı Basın) - Olcay Büyüktaş - Cumhuriyet - 800 milyon kadın taciz mağduru Yerel Basın Ödülü (Yazılı Basın) - Utkucan Akkaş - Ege Telgraf - Tarımın büyümesi için yeni toprak haritası şart Jüri Özel Ödülü - Hakan Güldağ - Dünya Nezih Demirkent Özel Ödülü - Kerim Ülker - Dünya - Söz veren çok yatırım yapan yok Namık Ahıska Özel Ödülü - Sayime Başçı - Sözcü - Kaçak rakının vergi kaybı 1.5 milyar dolar / İbrahim Acar - Sabah - Hayatımız coin oluyor Bülent Yardımcı Özel Ödülü - Ayşegül Küçükkurt – Para Dergisi - Tüketiciyi ham yaptı / Önder Çelik - Türkiye - Dönerde gıda terörü bitiyor Esen Salihoğlu Özel Ödülü - Veysel Ağdar - Dünya - Konkordatoda 3 mahkeme 3 ayrı karar) Barış Bektaş Özel Ödülü - Ömer Temur - Türkiye - Yapay zeka sen aylan bebek çekebilir misin? Jüri üyeleri Aralarında Anadolu Ajansı Finans Haberleri Editör Yardımcısı ve EGD Başkan Yardımcısı Hasan Arslan'ın da bulunduğu EGD Ekonomi Basını Başarı Ödülleri'ni belirleyen jüri üyeleri şu isimlerden oluşuyor: "Vahap Munyar, Ali Çağatay, Abdurrahman Yıldırım, Jale Özgentürk, Dilek Güngör, Hasan Arslan, Oya Yalıman, Faruk Erdem, Hayri Çetinkaya, Bilal Emin Turan, İbrahim Acar, Talip Yılmaz, Recep Erçin, Yaşar Kızılbağ, Fikri Türkel, İsrafil Kuralay, Sedat Yılmaz, Günseli Özen, Levent Ulusoy, Servet Yıldırım, Orhan Turan, Ümit Boyner, Sibel Asna- Canan Eraslan, Sadi Özdemir, Serpin Alparslan, İdriz Çokal, Celal Toprak.
Ümit Boyner - 29.6.2020
Anadolu Grubu ve Hedefler için İş Dünyası Platformu'ndan iş birliği
"Geleceğin ekonomisinin parçası olmak için bugünden harekete geçmeliyiz" Açıklamada görüşlerine yer verilen Hedefler için İş Dünyası Platform Başkanı Ümit Boyner, dünyanın içinde bulunduğu pandemi sürecinin, sürdürülebilirliğin önemini herkese bir kere daha hatırlattığını aktararak, şunları kaydetti: "Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları'na ulaşabilmemiz için her zamanki iş yapma anlayışımızdan uzaklaşarak daha kapsayıcı ve yenilikçi çözümler ortaya koymamız gerekiyor.
Ümit Boyner - 11.6.2020
Kovid-19 krizi, en fazla mikro ve küçük ölçekli firmaları etkiledi
Hedefler İçin İş Dünyası Platformu Başkanı Ümit Boyner, "Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) krizinden en fazla mikro ve küçük ölçekli firmalar etkileniyor.
Ümit Boyner - 14.5.2020
'İyi İşler' sahibi kadın girişimciler pandemi dönemi deneyimlerini paylaştı
Boyner Grup Yönetim Kurulu Üyesi ve KAGİDER Kurucu Üyesi Ümit Boyner, "Değerlerimiz ya da bugüne kadar ki doğrularımız kriz, pandemi ya da ekonomik daralma dönemlerinde 'ilk vazgeçilecek' değil 'ilk sahiplenilecek' kavramlar.
Ümit Boyner - 6.3.2020
Boyner'den 8 Mart Dünya Kadınlar Günü açıklaması
Boyner Grup Yönetim Kurulu Üyesi Ümit Boyner, toplumsal cinsiyet eşitliğini sadece kadın hakları meselesi değil, cinsiyet ayırt etmeksizin tüm toplumun huzur ve refahını etkileyen bir demokrasi ve haklar meselesi olarak gördüğünü ifade etti.
Ümit Boyner - 17.1.2020
Mardin'de "İşimi Yönetebiliyorum Projesi" kapsamında eğitim programı
Hedefler İçin İş Dünyası Platformu Başkanı Ümit Boyner ise Türkiye'de işletmelerin bir araya gelmesi ve uzun soluklu ve sürdürülebilir organizasyonlarda buluşmasının ülke ve ekonomi için son derece önemli olduğu kaydetti.
Ümit Boyner - 16.1.2020
"İnsani Gelişme Raporu 2019" İstanbul Tanıtım Toplantısı
Dijital teknoloji alanında ise, özellikle Z kuşağının geleceğe yönelik kaygıları olmasının en büyük nedeni iş yapma biçimlerinin değişiyor olması. Gelişmiş ülkelerin en büyük sıkıntısı 'Z kuşağının nasıl istihdam edilebilirliği'. Freelance çalışmalar artıyor. Öngörülen rakam 10 yıl içerisinde 700 milyon gencin artık freelance çalışma hayatına geçeceği." "Özel sektöre ciddi sorumluluk düşüyor" Hedefler İçin İş Dünyası Platformu Yönetim Kurulu Başkanı Ümit Boyner ise sürdürülebilirlik ve insani gelişme konularında özel sektöre büyük iş düştüğünü belirterek, "O kadar değişik bir gelişme yaklaşımından bahsediyoruz ki bunu sadece devletlerin, STK'lerin, hükümetlerin yapması imkansız.
Ümit Boyner - 9.10.2019
Kurumsal Sosyal Sorumluluk Zirvesi 2019
Boyner Grup Yönetim Kurulu Üyesi ve Hedefler İçin İş Dünyası Platformu Başkanı Ümit Boyner, paneldeki konuşmasında, iklim değişikliğinden mülteci sorununa "distopik" bir çağda yaşanmasına rağmen ortak sorunlara yönelik artan bir bilincin de olduğunu ifade etti.
Ümit Boyner - 18.9.2019
Girişimci kadınlar için yeni satış kanalı; 'iyi işler dükkan' açıldı
  Boyner Grup Yönetim Kurulu Üyesi Ümit Boyner, KAGİDER Başkanı Emine Erdem, Morhipo.
Ümit Boyner - 18.9.2019
"İyi İşler Dükkan", Morhipo.com'da açıldı
Programın tanıtım toplantısında konuşan Boyner Grup Yönetim Kurulu Üyesi Ümit Boyner, şunları kaydetti: "'İyi İş; Boyner Grup olarak geçmişten beri iş yapma felsefemizi tanımlıyor ve değerlerimizi temsil ediyor.
Ümit Boyner - 12.9.2019
Paris bosphorus enstitüsü 10'uncu yıllık seminerini düzenledi
TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Simone Kaslowski, 11 Eylül'de Fransız Sarayı'nda düzenlenen açılış konuşmasında şu değerlendirmeyi yaptı: "Institut du Bosphore'un kuruluşunun onuncu yılında, İstanbul'da düzenlediğimiz Senelik Seminerde ikili ve çok taraflı küresel gündem konularını ortak sorunlar, ortak çözümler, kapsayıcı ve sürdürülebilir ortak gelecek perspektifiyle ele alıyoruz. Enstitü kuruluşundan bu yana geçen süre zarfında yapıcı ve eleştirel perspektifi ve kurumsal sürekliliğiyle önemli bir düşünsel artı değer sağladı. Bugün, Türkiye – AB ilişkilerini tüm boyutlarıyla masaya yatıracağız. Fransa, küresel ve Avrupa düzeyindeki sorunları kurallara dayalı ve çok taraflı liberal demokratik düzen çerçevesinde çözmeye çalışan bir ülke. Türkiye'nin AB ile ilişkilerinde üyelik perspektifini koruyarak canlandırmamız ve işbirliği, ortaklık gibi içeriği belirsiz ve statü kaybını ima eden modellerden uzak durmamız gerekir. Bu vizyon geleceğin Avrupa Birliği için de kazan-kazan denklemine işaret ediyor ve yeni dönemde bu akılcı yaklaşımı devreye sokmak için ihtiyaç duyduğumuz araçlara sahibiz. Bu noktada Gümrük Birliği'nin güncellenmesi konusu en önemli gündem maddesi ve somut entegrasyon aracıdır." "Uluslararası işbirliklerinin yeni itici gücü teknolojik gelişme ve inovasyon ekosistemleri" Fransız ve Türk siyaset çevreleri, iş dünyası ve medya temsilcilerinin fikir alışverişinde bulunmasına imkan tanıyan seminerin ardından Institut du Bosphore Yönetim Kurulu Başkanı Bahadır Kaleağası, kapanış konuşmasında şunları söyledi: "21. yüzyıl muazzam bir teknolojik devrim çağı. Ekonomiden, toplumsal yaşama ve demokrasiye değişim her boyutta hızlanıyor. Onuncu yıl dönümünde Paris Bosphorus Enstitüsü, Türkiye'nin Avrupa sürecinin bu perspektifte tartışılacağı bir zemin olmaya devam ediyor." Institut du Bosphore Bilim Kurulu Eş-Başkanı Ümit Boyner de oturumlarla ilgili şu yorumu yaptı: "Institut du Bophore'un kuruluşunun onuncu yılı vesile ile düzenlenen Senelik Seminerimizde Fransa– Türkiye– Avrupa Birliği arasındaki ortak sorunlara ortak çözüm arayışları ile birlikte yapay zeka ve teknolojik gelişimlerin toplum yapısına ve ekonomik gelişmelere etkisini ele alacağız.
Ümit Boyner - 23.8.2019
"Türkiye'yi değişen risklere dayanıklı kılmak için iş birliğine hazırız"
Hedefler İçin İş Dünyası Platformu Yönetim Kurulu Başkanı Ümit Boyner, "Afetlerden etkilenen KOBİ'lere özel projeler geliştirilmeli. Afetten etkilenen işletmelerin yüzde 80'i bir daha açılmıyor, açılanların yüzde 15'i ise iki yıl içinde kapanıyor.
Ümit Boyner - 16.8.2019
"Marmara depreminin ekonomik kaybı 200 milyar lira"
Özel sektörün sürdürülebilir kalkınma amaçlarına bağlılığını ve uyumunu artırmak amacıyla TÜRKONFED, TÜSİAD ve UNDP'nin paydaşlığıyla Hedefler İçin İş Dünyası Platformu Yönetim Kurulu Başkanı Ümit Boyner öncülüğünde kurulan "Hedefler İçin İş Dünyası Platformu"nun şemsiyesi altında faaliyetlerini sürdüren CBi Türkiye Platformu iş dünyasını değişen risk profiline hazırlıklı kılmak için faaliyetler yürütüyor.
Ümit Boyner - 4.7.2019
Ümit Boyner, Fransa'daki ekonomi zirvesinde konuşacak
Fransa'nın Davos'u olarak nitelendirilen ve her yıl Fransa'yla birlikte tüm Avrupa ve dünyadan önemli ekonomist, kanaat önderi, akademisyen, siyasetçi ve iş insanlarını ağırlayan "Les Rencontres Économiques d'Aix-en-Provence"a Türkiye'den Boyner Grup Yönetim Kurulu Üyesi Ümit Boyner,...
Ümit Boyner - 13.6.2019
Kadınlardan nafaka hakkı için imza kampanyası
Nafaka Hakkı Kadın Platformu'nca nafaka hakkına ilişkin yapılması planlanan düzenlemeye karşı imza kampanyası başlatıldı.
Ümit Boyner - 13.6.2019
Kadınlardan nafaka hakkı için imza kampanyası
NAFAKA Hakkı Kadın Platformu'nca nafaka hakkına ilişkin yapılması planlanan düzenlemeye karşı imza kampanyası başlatıldı.
Ümit Boyner - 24.4.2019
Deloitte "Türkiye'nin En İyi Yönetilen Şirketleri" Başvuruları
Programın bağımsız jürisinde de Ali Sabancı, Batu Aksoy, Ebru Özdemir, Hamdi Akın, Lucien Arkas, Umran İnan, Ümit Boyner ve Zeynep Bodur Okyay gibi iş ve akademi dünyasından liderler yer alıyor.
Ümit Boyner - 20.2.2019
Tüsiad Yeni Başkanını Seçti
Beşiktaş'taki Four Seasons Otel'de gerçekleştirilen TÜSİAD 49. genel kurul toplantısı Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Tuncay Özilhan'ın konuşmasıyla başladı. Özilhan'ın konuşmasının ardından TÜSİAD Başkanı Erol Bilecik konuşmasını gerçekleştirdi. Açılış konuşmalarının ardından TÜSİAD'ın 2018 faaliyet raporları okunarak,  2019 yılı bütçe tasarısı onaylandı.  TÜSİAD'IN YENİ BAŞKANI SİMONE KASLOWSKİ OLDU Genel Kurul toplantısında TÜSİAD'ın Yüksek İstişare Divanı asıl ve yedek üye oylaması yapıldı. Oylama sonucunda TÜSİAD'ın Yüksek İstişare Divanı Başkanı yine Tuncay Özilhan olurken, Ömer Koç (başkan yardımcısı), Arzuhan Doğan Yalçındağ (başkan yardımcısı), Ümit Boyner (başkan yardımcısı), Ömer Aras (başkan yardımcısı), Agah Uğur ve Tayfun Bayazıt başkanlık divanına seçildi.
Ümit Boyner - 20.2.2019
İstanbul - (Geniş Haber) Tüsiad Yeni Başkanını Seçti
Beşiktaş'taki Four Seasons Otel'de gerçekleştirilen TÜSİAD 49. genel kurul toplantısı Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Tuncay Özilhan'ın konuşmasıyla başladı. Özilhan'ın konuşmasının ardından TÜSİAD Başkanı Erol Bilecik konuşmasını gerçekleştirdi. Açılış konuşmalarının ardından TÜSİAD'ın 2018 faaliyet raporları okunarak,  2019 yılı bütçe tasarısı onaylandı.  TÜSİAD'IN YENİ BAŞKANI SİMONE KASLOWSKİ OLDU Genel Kurul toplantısında TÜSİAD'ın Yüksek İstişare Divanı asıl ve yedek üye oylaması yapıldı. Oylama sonucunda TÜSİAD'ın Yüksek İstişare Divanı Başkanı yine Tuncay Özilhan olurken, Ömer Koç (başkan yardımcısı), Arzuhan Doğan Yalçındağ (başkan yardımcısı), Ümit Boyner (başkan yardımcısı), Ömer Aras (başkan yardımcısı), Agah Uğur ve Tayfun Bayazıt başkanlık divanına seçildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ümit Boyner Haberleri | Ümit Boyner Kimdir - Haberler - Ümit Boyner haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ümit Boyner kimdir, hayatı ve biyografisi. LEAD Network Ümit Boyner'i ağırladı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 21.10.2020 20:11:51. #1.15#
title