ULUSLARARASI TİCARET MERKEZİ HABERLERİ

Uluslararası Ticaret Merkezi Haberleri

Uluslararası Ticaret Merkezi haber, Uluslararası Ticaret Merkezi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Uluslararası Ticaret Merkezi - 24.03.2021
Emine Erdoğan tezgahın başına geçti dikiş dikti
"Türk kadınına layık örnek proje ve çalışmalarda bulunmaya devam edeceğiz" Bakan Pekcan, kadın ve genç girişimciliğe yönelik projelerinin hem Uluslararası Ticaret Merkezi'nin (ITC) SheTrades Outlook platformunda hem de Dünya Ticaret Örgütü raporunda takdirle karşılandığını kaydederek, "Bugün sanayide, tarımda, kamu yönetiminde, üniversitede, orduda, savunma sanayisinde, sivil toplumda kısacası hemen her alanda yer alan Türk kadınına layık örnek proje ve çalışmalarda bulunmaya devam edeceğiz.
Uluslararası Ticaret Merkezi - 02.02.2021
Kazakistan-Özbekistan sınırında "Orta Asya" Uluslararası Ticaret Merkezi kurulacak
Kazakistan-Özbekistan sınırında kurulması planlanan "Orta Asya" Uluslararası Ticaret Merkezi'nin inşası için arsa tahsis edildiği bildirildi.
Uluslararası Ticaret Merkezi - 04.11.2020
Son dakika haberi: Bakan Pekcan, "TOBB Kadın Girişimciler İstişare Kurulu Toplantısı" webinarında konuştu Açıklaması
Pekcan, Kadın Girişimci Network Projesi'yle Export Akademi Programı'nın Birleşmiş Milletler ve Dünya Ticaret Örgütü tarafından oluşturulan Uluslararası Ticaret Merkezi'nin SheTrades Outlook platformu tarafından iyi uygulama örnekleri arasına alınmasının memnuniyet verici olduğunu dile getirdi.
Uluslararası Ticaret Merkezi - 04.11.2020
HSBC Grubu: "İstanbul'un dünya ekonomisindeki yeri yükselecek"
İstanbul doğal bir uluslararası ticaret merkezi HSBC Şehir Raporları kapsamında hazırlanan İstanbul raporuna göre, kentin dünya ekonomisindeki yeri yükselecek.
Uluslararası Ticaret Merkezi - 05.09.2020
Son dakika! Ticaret Bakanlığının dijital uygulaması ITC tarafından "mükemmel" olarak nitelendirildi
Bir son dakika haberine göre Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Birleşmiş Milletler (BM) ve Dünya Ticaret Örgütü (DTÖ) tarafından oluşturulan Uluslararası Ticaret Merkezi (ITC) "SheTrades Outlook" platformunun, Bakanlığın Türkiye Kadın Girişimci Online Network Programını ve Export Akademi Programını "mükemmel"...
Uluslararası Ticaret Merkezi - 04.09.2020
MİLGEM'den Oruç Reis'e Türk denizciliği Teknopark İstanbul'la güçleniyor
Türk savunma sanayisinin Ar-Ge ve inovasyon merkezi Teknopark İstanbul denizcilik alanında pek çok başarılı projeye ev sahipliği yapıyor.
Uluslararası Ticaret Merkezi - 06.03.2020
DHA İSTANBUL BÜLTENİ-3
"KADIN KOOPERATİFLERİMİZE BİR SÜRPRİZİMİZ OLACAK" Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan da yaptığı konuşmada 2019 yılında başlattıkları Export Akademi Programı ile her ilde ihracat yapmaya istekli kadınlar ile bir araya geldiklerini, kadın girişimci networkünü oluştuklarını, bugüne kadar 22 ilde 1.300 kadın ile buluştuklarını, bunlara devam edeceklerini kaydetti. Uluslararası Ticaret Merkezi (ITC) 2019 yılı kadın çalışmalarıyla ilgili ödül verecekleri kurum ve projeler arasına Export Akademi'yi de aldığını, bu projenin dünya birinciliği de alabileceğini bildiren Pekcan, sözlerini şöyle sürdürdü: "56 ilde, 67 oda ve borsada İhracat Destek Ofisleri kurduk.
Uluslararası Ticaret Merkezi - 14.01.2020
KAGİDER, KEDV ve UPS'den kadınlara ihracat atölyeleri
Uluslararası Ticaret Merkezi'nin (ITC) SheTrades girişimi ortaklığıyla yapılmış UPS Kadın İhracatçılar Programı'nın (KİP) parçası olan atölye, seminer ve çevrimiçi öğrenme platformları, kadın işletmecilerin tedarik zinciri süreçleri, gümrük düzenlemeleri ve küresel işlerde uluslararası ticaret fırsatlarına erişim gibi zorlukları aşmalarına yardım ediyor.
Uluslararası Ticaret Merkezi - 28.11.2019
AB'den Orta Asya ülkelerinde 28 milyon avro değerinde proje
AB'nin Orta Asya ülkelerindeki projelerinin, Avrupa Konseyi, Ekonomik İşbirliği ve Kalkınma Örgütü (OECD) ve Uluslararası Ticaret Merkezi (ITC) tarafından uygulanması bekleniyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Uluslararası Ticaret Merkezi Haberleri | Uluslararası Ticaret Merkezi Haber - Haberler - Uluslararası Ticaret Merkezi haberleri, son dakika uluslararası ticaret merkezi haber ve gelişmeleri burada. Emine Erdoğan tezgahın başına geçti dikiş dikti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 24.07.2021 14:01:55. #1.13#

title