Uludağ'an eteğindeki kaçak yapılar yıkıldı - Haberler
Haberi Paylaş

Uludağ'an eteğindeki kaçak yapılar yıkıldı

İhlas Haber Ajansı / Süleyman Aydın - Haberler | Güncel

- Uludağ'an eteğindeki kaçak yapılar yıkıldı Bursa'da kaçak yapılara zamanında müdahale Kaçak yapılaşmaya karşı verdiği mücadele ile dikkat çeken Osmangazi Belediyesi, Soğukpınar Mahallesi'nde kaçak olarak inşa edilen iki evi henüz inşaat halindeyken tespit ederek yıktı.

- Uludağ'an eteğindeki kaçak yapılar yıkıldı

Bursa'da kaçak yapılara zamanında müdahale

BURSA - Kaçak yapılaşmaya karşı verdiği mücadele ile dikkat çeken Osmangazi Belediyesi, Soğukpınar Mahallesi'nde kaçak olarak inşa edilen iki evi henüz inşaat halindeyken tespit ederek yıktı.

İlçenin dört bir yanındaki kaçak yapıları tespit ederek yıkımını gerçekleştiren Osmangazi Belediyesi, Uludağ eteklerinde yer alan Soğukpınar Mahallesi'nde kaçak olarak inşa edilen 2 evi inşaat aşamasında yıktı. Ruhsatsız olduğu belirlenip hakkında yıkım kararı alınan yapıların yıkımı için sabah erken saatlerde mahalleye giden Yapı Kontrol Müdürlüğü ekipleri, ilk olarak 3 katlı olarak yapılan ve kaba inşaatı tamamlanmış olan binayı yıktı. Belediye ekipleri, daha sonra bölgedeki diğer kaçak binayı da iş makinesi ile yıktı. Geniş güvenlik önlemleri altında gerçekleştirilen yıkımlarda herhangi bir olumsuzluk yaşanmadı.

Belediye yetkilileri, vatandaşları ruhsatsız ve kaçak yapılaşmaya yönelmemeleri konusunda uyarırken, kaçağa asla izin vermeyeceklerini vurguladı.

Uludağ'an eteğindeki kaçak yapılar yıkıldı

Uludağ'an eteğindeki kaçak yapılar yıkıldı

Uludağ'an eteğindeki kaçak yapılar yıkıldı

Uludağ'an eteğindeki kaçak yapılar yıkıldı

İhlas Haber Ajansı / Süleyman Aydın - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title