Uçağı kaçıran Bülent Ersoy, şirket çalışanlarını suçlayarak havalimanında olay çıkardı
Haberler » Magazin » Uçağı kaçıran Bülent Ersoy, şirket çalışanlarını suçlayarak havalimanında olay çıkardı - Magazin

Uçağı kaçıran Bülent Ersoy, şirket çalışanlarını suçlayarak havalimanında olay çıkardı

1 milyon TL anlaşma yaptığı konser için İstanbul'dan Antalya'ya gidecek olan Bülent Ersoy, İstanbul Havalimanı'na geldiği esnada uçağı kaçırdığını öğrendi. Bu durumdan şirket çalışanlarını sorumlu tutan Diva, havalimanında olay çıkardı. Yaşanan gerginlik sonrası bazı şirket çalışanları savcılığa ifade vermesi için karakola davet edildi.

Uçağı kaçıran Bülent Ersoy, şirket çalışanlarını suçlayarak havalimanında olay çıkardı

Konser vermek için 'dan 'ya gitmek isteyen Diva , uçağını kaçırdı. İstanbul Havalimanı'na gelen Ersoy, uçağı kaçırdığını öğrenince sinirlerine hakim olamadı.

TEKERLEKLİ SANDALYE İLE TAŞINDI

'da yer alan habere göre: konser programı için Antalya'ya gitmek üzere İstanbul Havalimanı'na gelen Bülent Ersoy'u, uçağının kalkmasına 10 dakika kala girdiği havalimanında tekerlekli sandalye hizmeti veren şirket çalışanları karşıladı.

ÇALIŞANLARA ATEŞ PÜSKÜRDÜ

Uçağa binmek için geç kalan Bülent Ersoy, uçağın kapı kapattığını öğrenince adeta deliye döndü. Uçağı kaçırmasından şirketin çalışanlarını sorumlu tutan Ersoy, çalışanlara hakaretler yağdırdı.

KARAKOLDA İFADE VERECEKLER

Olayın ardından bir süre telefonla görüşen Ersoy'un bu görüşmesinden sonra bazı şirket çalışanları savcılık talimatıyla ifade için karakola davet edildi. Sanatçının Antalya'da vereceği ve 1 milyon TL'ye anlaşmasını yaptığı konserini kaçırdığı için son derece sinirli olduğu öğrenildi.


Haber Videosu

: Uçağı kaçıran Bülent Ersoy, şirket çalışanlarını suçlayarak havalimanında olay çıkardı
HABER YORUMLARI
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler