Turne Sonrasında Anılarını Yazacak

Turne Sonrasında Anılarını Yazacak

Manken Ece Gürsel'in Nefes Alacak Vakti Yok. Yepyeni Bir Oluşum İçine Giren ve Özgür Aras ile Sözleşme İmzalayan Ece Gürsel'in Boş Vakti Yok.

Turne Sonrasında Anılarını Yazacak

MANKEN ECE GÜRSEL'İN NEFES ALACAK VAKTİ YOK. YEPYENİ BİR OLUŞUM İÇİNE GİREN VE ÖZGÜR ARAS İLE SÖZLEŞME İMZALAYAN ECE GÜRSEL'İN BOŞ VAKTİ YOK.

Defile, tanıtım, DJ'lik yapan Ece Gürsel, turneye çıktı ve Türkiye'yi karış karış dolaşmaya başladı. Türkiye'de ilk kez bir mankenin turneye çıktığını söyleyen Ece Gürsel, 'Beni görmek isteyip bana ulaşamayan çok insan var. Ben şimdi ekibimle bana gelen teklifleri değerlendiriyorum. Ve daha önce Türkiye'de gitmediğim birçok yere gidip beni sevenlerle olacağım. Tanıtım, defile ve DJ'lik yapıp Türkiye'yi karış karış dolaşacağım' dedi.

Akdeniz Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu olan Ece Gürsel iki yabancı dil biliyor ve kitap yazıyor. Türkiye'ye dolaştığı günlerde yaşadığı tüm anılarını da kaleme alacağını söyleyen Ece Gürsel, 'Şimdiye kadar çok güzel anılar yaşadım. Türkiye'de çok güzel yerlere gittim. Şimdi de gideceğim ve güzel anılar yaşayacağım. Oralar da resim çektirip notlar alacağım. Yaşadığım tüm olayları yazacağım. Bu turne sonrasında güzel bir kitap yazacağım.' diyerek sevenleriyle kucaklaşacağını onlarla bol bol vakit geçireceğini söylüyor.

On parmağında on marifet olduğunu söyleyen Ece Gürsel, 'Bu yıl benim yılım olacak. Bundan böyle sık eleyip ince dokuyorum. Olmam gerektiği yerlerde olmam gerektiği şekilde olacağım. Benim bir duruşum ve kişiliğim var. Güzel açılış ve tanıtımlar da bulunacağım' diyor. Daha önce hiç bir mankenin turneye çıkmadığını söyleyen Ece Gürsel, 'Gelen teklifleri iyi bir şekilde değerlendiriyorum. İllaki turneye çıkmam için şarkıcı mı olmam lazım' diyor.

Kaynak: Gecce