TÜRKİYE TURİZM YATIRIMCILARI DERNEĞİ HABERLERİ

Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği Haberleri

Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği haber, Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği - 11.09.2021
KÜLTÜR VE TURİZM BAKANI ERSOY MARMARİS'TE TURİZMCİLERLE TOPLANTI YAPTI
Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Marmarisli turizmcilerle bir araya geldi.
Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği - 18.05.2021
Turizm Strateji ve Araştırma Merkezi tanıtım toplantısı
Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB), Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED), Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği (TTYD), Türkiye Turist Rehberleri Birliği (TUREB), Türkiye Özel Sektör Havacılık İşletmeleri Derneği (TÖSHİD), Turizm Restoran Yatırımcıları ve Gastronomi İşletmecileri Derneği (TURYİD), Turizm Akademisyenleri Derneği'nin (TUADER) iş birliği ile oluşturulan Turizm Strateji ve Araştırma Merkezi'nin (TURSAM) tanıtım toplantısı gerçekleştirildi.
Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği - 18.05.2021
Turizm Strateji ve Araştırma Merkezi tanıtım toplantısı
Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği (TTYD) Başkanı Oya Narin, "Turizm Strateji ve Araştırma Merkezi'nin, sektörümüze yönelik yapılacak politika, plan ve girişimlere sektörün ihtiyaçları doğrultusunda şeffaf veri ve değerlendirme sağlayacak bir merkez olmasını amaçlıyoruz.
Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği - 02.03.2021
Hatay'da kurulacak "turizm ormanı" için hedef 100 bin ağaç olarak belirlendi
Fidan bağışı kampanyasına, Türkiye Seyahat Acentaları Birliği, Türkiye Otelciler Federasyonu, Türkiye Otelciler Birliği, Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği, Turist Rehberleri Birliği ve Türkiye Aşçılar Federasyonu başta olmak üzere toplam 17 sivil toplum kuruluşu katıldı.
Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği - 24.12.2020
Borçların ertelenmesi turizmcilere "ilaç" gibi geldi
Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği Başkanı Oya Narin, AA muhabirine, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın salgının ilk gününden beri turizm sektörüne destek olduğunu söyledi.
Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği - 27.10.2020
TÜRSAB Yüksek İstişare Kurulu'nun ilk toplantısı gerçekleştirildi
TÜRSAB'dan yapılan açıklamaya göre, 54. dönem Turizm Bakanı ve eski TÜRSAB Başkanı Bahattin Yücel, TÜRSAB Onursal Başkanı Talha Çamaş, eski Başkanlardan Muktedir Ballı, Turizm ve Seyahat Acenteleri Vakfı (TURSAV) Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Kurtoğulları, geçmiş dönemlerde TÜRSAB Genel Sekreterliği görevinde bulunan Çetin Gürcün, Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği (TTYD) Başkan Yardımcısı Ali Güreli ve turizm sektörünün deneyimli isimlerinin katılımıyla oluşturulan Yüksek İstişare Kurulu, TÜRSAB Başkanı Firuz Bağlıkaya'nın ev sahipliğinde bir araya geldi.
Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği - 13.05.2020
Bakanlıktan 'konaklama tesislerinde kontrollü normalleşme' genelgesi
KÜLTÜR ve Turizm Bakanlığı'nca 81 ile gönderilen 'Konaklama Tesislerinde Kontrollü Normalleşme Süreci' konulu genelgede, konaklama tesislerinde Covid-19'a karşı alınması gereken tedbirler sıralandı.   Kültür ve Turizm Bakanlığı'nca, 81 İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Türkiye Otelciler Federasyonu, Türkiye Otelciler Birliği ve Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği'ne 'Konaklama Tesislerinde Kontrollü Normalleşme Süreci' konulu genelge gönderildi.
Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği - 08.05.2020
Turizmciler sektörün geleceğini değerlendirdi
"Sertifikasyon ve operasyonel endişeler taşıyoruz" Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği (TTYD) Başkanı Oya Narin de turizmin sermaye yoğun bir sektör olduğunu, 12 bine yakın işletme ve 100 milyar doların üzerinde yatırım bulunduğunu ifade etti.
Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği - 20.02.2020
GYODER Çözüm Platformunun Gündemi 'TURİZM'DE Dönüşüm' Oldu
Moderatörlüğünü GYODER Başkan Yardımcısı Ersun Bayraktaroğlu'nun yaptığı interaktif toplantının konuşmacıları Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği (TTYD) Yönetim Kurulu Başkanı Oya Narin, Zay Strateji Kurucusu Zafer Ali Yavan, Özak GYO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Akbalık, Aksoy İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Vekili Alper Aksoy, Paksoy Avukatlık Bürosu Ortağı Selin Barlın, Servotel Yönetici Ortağı Ayla Heyfegil, CBRE Türkiye Genel Müdürü Can Kadir Yalnızcan, GAD Mimarlık Kurucusu Gökhan Avcıoğlu, Er Yatırım Genel Müdürü Ferzan Çelikkanat, TSKB Kurumsal Bankacılık Satış Müdürü Volkan Karaben, Turner Ülke Direktörü Mehmet Sami Kılıç ve 24 Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Yeniay, turizmde dönüşüm konularında görüşlerini paylaştı.
Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği - 07.02.2020
24. EMITT Turizm Fuarı, Bu Sene 44.321 Ziyaretçiyi Ağırladı!
T.C. Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy'un katılımları ile açılışı gerçekleştirilen 24. EMITT – Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı'na, 2020 ve sonrasında turist başına gelirin artırılması ve yerel turizm değerlerinin güçlendirilmesi hedefleri damga vurdu. 24. EMITT Turizm Fuarı, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı, T.C İstanbul Valiliği, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Türk Hava Yolları'nın kurumsal sponsorluğunda, KOSGEB'in desteğiyle, Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) ve Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği'nin (TTYD) iş ortaklığında 30 Ocak – 2 Şubat tarihleri aralığında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirildi.
Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği - 06.02.2020
Uluslararası gayrimenkul fuarı MIPIM, 10-13 Mart'ta düzenlenecek
Dünyanın dört bir yanından gayrimenkul sektöründeki yatırımların paylaşıldığı, günde 1 milyonu aşkın kartvizit alışverişinin yapıldığı fuarda, bu yıl da İstanbul Ticaret Odası'nın (İTO) öncülüğünde İstanbul Çadırı kurulacak. Çadırda Emlak Konut GYO, İstanbul Büyükşehir Belediyesi İstanbul İmar İnşaat AŞ ve Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği'nin (TTYD) katılımıyla yabancı misafirlere Türkiye'deki yatırım potansiyeli ve fırsatları anlatılacak.
Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği - 03.02.2020
Turizm Yatırımcıları Forumu'nda Erciyes tanıtıldı
Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği'nin (TTYD) Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi desteğiyle düzenlediği "Turizm Yatırımcıları Forumu (TIF 2020) kapsamında Erciyes Dağı ve bölgenin turizm potansiyeli anlatıldı.
Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği - 31.01.2020
Turizmcilerin Bursa ilgisi
Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı-EMITT, kapılarını İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde 24'üncü kez açtı. T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı, T.C İstanbul Valiliği, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Türk Hava Yolları'nın kurumsal sponsorluğunda, KOSGEB'in desteğiyle, Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) ve Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği'nin (TTYD) iş ortaklığındaki fuarın açılışına Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy da katıldı.
Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği - 30.01.2020
DHA İSTANBUL BÜLTENİ - 4
Ersoy, "Bizde bu bağlamda Çin'den beklentilerimizi revize edeceğiz. Ama Türkiye'nin genel hedeflerini etkiler mi diye bakarsak, 2019'da 52 milyonun üzerinde turistle kapatan bir Türkiye'yi konuşuyoruz. 2020 hedefimiz de 58 milyonu aşmak. Çin'den gelecek turist beklentimiz maksimum 550 bin civarında. Bunun bir kısmını kaybetmek Türkiye'nin 2020 hedeflerine erişemeyeceği anlamına gelmiyor. Biz bunu başka pazarlardan nasıl telafi ederiz konusunda çalışmalara başladık. Şu an kesinleşmiş bir şey yok. Birkaç hafta içinde biz de eylem planlarımızı açıklayacağız. Gelişmeleri adım adım izliyoruz" diye konuştu, Görüntü Dökümü: --------------- -Mehmet Nuri Ersoy röportajı 30.01.2020 - 14.38 Haber Kodu : 200130160 ============================= 3-BAKAN ERSOY: 2020'DE İSE 58 MİLYON TURİST 40 MİLYAR DOLARDAN FAZLA GELİR HEDEFLİYORUZ Haber-Kamera: Elif YAVUZ-Özgür KUMANOVALI-İbrahim MAŞE/İSTANBUL, DHA Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm Fuarı'nın (EMİTT) açılışında yaptığı konuşmada, "2020'de ise 58 milyon turist 40 milyar dolardan fazla gelir hedefliyoruz. Tabii ki sayıları vermek kolay. Gereğini yapmak ise özveri gerektiriyor" dedi.  24'ncü Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm Fuarı (EMİTT) TÜYAP Kongre Merkezi'nde Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy'un katılımı ile bugün başladı. 2 Şubat'a kadar sürecek olan fuara dünyadan katılımcılar, tur operatörleri ve çok sayıda turizm uzmanı katılacak.  24'ncü Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı TÜYAP'ta kapılarını açtı.  24. EMITT Fuarı Kültür ve Turizm Bakanlığı,  İstanbul Valiliği, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Türk Hava Yolları'nın kurumsal sponsorluğunda, KOSGEB'in desteğiyle, Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) ve Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği'nin (TTYD) iş ortaklığında, kapılarını açtı.
Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği - 30.01.2020
BAKAN ERSOY: 2020'DE İSE 58 MİLYON TURİST 40 MİLYAR DOLARDAN FAZLA GELİR HEDEFLİYORUZ
Haber-Kamera: Elif YAVUZ-Özgür KUMANOVALI-İbrahim MAŞE/İSTANBUL, DHA Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm Fuarı'nın (EMİTT) açılışında yaptığı konuşmada, "2020'de ise 58 milyon turist 40 milyar dolardan fazla gelir hedefliyoruz. Tabii ki sayıları vermek kolay. Gereğini yapmak ise özveri gerektiriyor" dedi.  24'ncü Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm Fuarı (EMİTT) TÜYAP Kongre Merkezi'nde Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy'un katılımı ile bugün başladı. 2 Şubat'a kadar sürecek olan fuara dünyadan katılımcılar, tur operatörleri ve çok sayıda turizm uzmanı katılacak.  24'ncü Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı TÜYAP'ta kapılarını açtı.  24. EMITT Fuarı Kültür ve Turizm Bakanlığı,  İstanbul Valiliği, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Türk Hava Yolları'nın kurumsal sponsorluğunda, KOSGEB'in desteğiyle, Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) ve Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği'nin (TTYD) iş ortaklığında, kapılarını açtı.
Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği - 30.01.2020
24. EMITT Fuarı kapılarını açtı
"Türk turizmi, gelecek için çok olumlu sinyaller veriyor" Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği (TTYD) Yönetim Kurulu Üyesi Yalçın Aydın ise EMITT'in, dünyanın en büyük turizm fuarları arasında yerini aldığını ve Türk turizminin sürükleyici unsurlarından olduğunu vurguladı.
Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği - 29.01.2020
Ev dışı yeme-içme sektörü 110 milyar liraya ulaştı
Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği'nin (TTYD) Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi desteğiyle düzenlediği "Turizm Yatırımcıları Forumu (TIF 2020)" kapsamında "Gastronomi Turizminin Yeni Yaratıcı Ekonomisi ve Yatırım Fırsatları" başlıklı bir panel düzenlendi.
Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği - 29.01.2020
Turizm yatırımcılığının geleceği TIF 2020'de konuşuldu
Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği (TTYD), Türkiye turizmini yatırım ve finansman boyutunda bir üst noktaya taşımak için Turizm Yatırımları Forumu'nun (TIF) ikinci gününde yeni çağın yeni turizm ruhuna ve geleceğe odaklanıldı.
Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği - 29.01.2020
Turizm Yatırımcıları Forumu 2020
Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği'nin (TTYD) Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi desteğiyle düzenlediği "Turizm Yatırımcıları Forumu (TIF 2020)" kapsamında "Hava Taşımacılığının Geleceği" başlıklı bir panel düzenlendi.
Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği - 28.01.2020
İstanbul Havalimanı'na 6 yeni hava yolu şirketi daha geliyor
Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği'nin (TTYD) Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi'nin desteğiyle düzenlediği "Turizm Yatırımcıları Forumu (TIF 2020)" kapsamında "Mega Projeler" başlıklı oturum düzenlendi.
Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği - 28.01.2020
DHA İSTANBUL BÜLTENİ-3
Görüntü dökümü: ------------- -ARŞİV ========================== 6- NACİ AĞBAL:  2023 YILI İÇİN 75 MİLYON TURİST VE 65 MİLYAR DOLAR TURİZM GELİRİ HEDEFLEDİK İdris TİFTİKCİ/İSTANBUL,  Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanı Naci Ağbal,Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği'nin (TTYD) Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi desteğiyle gerçekleştirdiği "Turizm Yatırımcıları Forumu-TIF 2020" etkinliğinin açılışına katıldı.
Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği - 28.01.2020
Uluslararası yatırımcılar Türkiye'ye büyük ilgi gösterdi
Turizm sektörünün önde gelen markalarını ve liderlerini bünyesinde toplayan Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği'nin (TTYD), Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi desteğiyle düzenlediği 'Tourism Investments Forum – TIF 2020 (Turizm Yatırımcıları Forumu), bugün gazeteci ve ekonomist Cem Seymen moderatörlüğünde İstanbul Raffles Hotel'de hayata geçirildi.
Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği - 28.01.2020
Turizm Yatırımcıları Forumu 2020
Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği'nin (TTYD) Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi'nin desteğiyle düzenlediği "Turizm Yatırımcıları Forumu (TIF 2020)" İstanbul'da başladı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği Haberleri | Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği Haber - Haberl - Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği haberleri, son dakika türkiye turizm yatırımcıları derneği haber ve gelişmeleri burada. Banu Dedeman kimdir? Banu Dedeman nerelidir? Banu Dedeman kaç yaşındadır?.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 22.10.2021 04:09:54. #1.14#

title